9

@pluszek No nie wiem. Ja jej nie słucham na co dzień, bo to nie mój gatunek muzyczny, ale moim zdaniem jedna z najbardziej interesujących polskich artystów. A skoro dzieciaki słuchają polskich poezji, to w sumie dobrze. Lepiej tak, niż tego co ma garnek na głowie (nie pamiętam jak się nazywa).

0

Sanah porusza się lepiej po boisku, niż nasi polscy piłkarze :D


7

@tristan87 pytanie czy to są udane dryblingi, ale pewnie nie, więc bez sensu ta statystyka.

7

@A4ron szkoda, że nie obejrzałeś żadnego meczu w takim razie.

2

@Firestone zobaczymy jak ojciec chrzestny jego syna zostanie selekcjonerem Reprezentacji Polski :D

0

@Firestone nie ma takich xd

2

@dAvi_2 jeśli Argentyna zdąży w pierwszej połowie strzelić pierwszą bramkę, to już spacerek. Ale jeśli będą się męczyć albo stracą jakąś bramkę z pipy, to już wszystko może się zdarzyć.

2

HIPOKRYZJA Stanowskiego

https://vm.tiktok.com/ZMF4Uw1qM/

0

@msmsms że niby kiedy byli poza turniejem?

13

Jak mnie kiedyś spyta dziecko po co ma się uczyć matematyki w szkole, to opowiem mu o tym dniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 mądrzy ludzie to wiedzą, ale większość Polaków...

0

@norbi77 chłopie, ja myślę że będzie zupełnie odwrotnie teraz i będą wielbili Czesia, a jako przykład podawali Niemcy które odpadły (prawdopodobnie) albo Hiszpanię, która się też o to otarła.

0

@Geble mecz Japonii z Hiszpanią się jeszcze nie skończył, może dlatego

0

Ale co ludzie sobie postawili kupony z kursami 1.15 to ich xD

0

Hiszpania: "Nie wywaliliśmy Niemców z turnieju w poprzednim meczu, to wywalimy w tym"

0

@Emhyr No ale w sumie Japonia z Niemcami podobnie :D Nagle dwie bramki, a przez większość mdcuz to Niemcy naciskali. Mnie po prostu szkoda, bo była fajna okazja do wywalenia somsiada kurla

2

@michaleu skończył się futbol, a zaczęła matematyka. Od 1/8 powrót

3

Z całym szacunkiem, ale strasznie Japonce sfrajerzyli z tą Kostaryką. Mieli tak naprawdę awans na wyciągnięcie ręki.

1

@IronSanHybrid gdy wypijesz o jedno piwo za dużo xd

0

@Batys czy ja wiem czy pojechał. Ostatecznie to oni mają 6 punktów i wygrali grupę. Trochę bucowato moim zdaniem, bo pytanie było jak najbardziej na miejscu. Jaki był pomysł Czesława na ten mecz

20

@Bartula chłopie, Ty wymagasz trzech rzeczy naraz? U nas byłby sukces, gdybyśmy mieli chociaż jednego, który chociaż umie przyjąć piłkę

1

@koziar Tylko w przypadku wygranej Meksyku lub remisu (wtedy "Arabii"), ale oni raczej nawet nie brali pod uwagi liczenia jakichś żółtych kartek

13

@Janiama a bo Argentyna to nie musiała

22

Niektórzy mówią, że nie można w polu karnym wy*ebać Messiemu w ryj, ale to nieprawda.
Można, tylko potem trzeba obronić rzut karny, na tym polega odpowiedzialność.

17

Śmieszą mnie te porównania do reprezentacji Adama Nawałki na euro. Różnica jest taka, że gdybyśmy w 2016 dostali w 1/8 reprezentację Francji, to wiadomo, że "no nie mamy zbytnio dużych szans", ale człowiek by wierzył i był cały podekscytowany. W fazie grupowej zagraliśmy z Niemcami jak równy z równym. Dominowaliśmy? Nie Niemcy mieli więcej okazji? Tak... Ale zagraliśmy jak równy z równym. Teraz jedziemy mierzyć się z Francją nie wiem po co. Bo chyba taki jest regulamin, a walkower głupio dać. Mam nadzieję, że Czesław Michniewicz zostanie zwolniony po tym mundialu. Awans z grupy nie może przykryć wszystkiego innego

34

Historia prawdziwa


0

@Colon bo Korwin to mega ziomek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?