GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@pluszek No nie wiem. Ja jej nie słucham na co dzień, bo to nie mój gatunek muzyczny, ale moim zdaniem jedna z najbardziej interesujących polskich artystów. A skoro dzieciaki słuchają polskich poezji, to w sumie dobrze. Lepiej tak, niż tego co ma garnek na głowie (nie pamiętam jak się nazywa).
22
Jak komuś źle dzisiaj w pracy :D
https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317805464_5565892610127086_2440878744274413385_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EbroQRGtYf0AX80_YkJ&_nc_ht=scontent-lhr8-1.xx&oh=00_AfC-PShJmwwcEeypU-fiJg5LheTvZh2OLFU38ckm6Ta2eQ&oe=638DE3EC
0
Sanah porusza się lepiej po boisku, niż nasi polscy piłkarze :D
7
@tristan87 pytanie czy to są udane dryblingi, ale pewnie nie, więc bez sensu ta statystyka.
7
@A4ron szkoda, że nie obejrzałeś żadnego meczu w takim razie.
2
@Firestone zobaczymy jak ojciec chrzestny jego syna zostanie selekcjonerem Reprezentacji Polski :D
0
@Firestone nie ma takich xd
2
@dAvi_2 jeśli Argentyna zdąży w pierwszej połowie strzelić pierwszą bramkę, to już spacerek. Ale jeśli będą się męczyć albo stracą jakąś bramkę z pipy, to już wszystko może się zdarzyć.
2
HIPOKRYZJA Stanowskiego
https://vm.tiktok.com/ZMF4Uw1qM/
0
@msmsms że niby kiedy byli poza turniejem?
13
Jak mnie kiedyś spyta dziecko po co ma się uczyć matematyki w szkole, to opowiem mu o tym dniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 mądrzy ludzie to wiedzą, ale większość Polaków...
0
@norbi77 chłopie, ja myślę że będzie zupełnie odwrotnie teraz i będą wielbili Czesia, a jako przykład podawali Niemcy które odpadły (prawdopodobnie) albo Hiszpanię, która się też o to otarła.
0
@Geble mecz Japonii z Hiszpanią się jeszcze nie skończył, może dlatego
0
Ale co ludzie sobie postawili kupony z kursami 1.15 to ich xD
0
Hiszpania: "Nie wywaliliśmy Niemców z turnieju w poprzednim meczu, to wywalimy w tym"
0
@Emhyr No ale w sumie Japonia z Niemcami podobnie :D Nagle dwie bramki, a przez większość mdcuz to Niemcy naciskali. Mnie po prostu szkoda, bo była fajna okazja do wywalenia somsiada kurla
2
@michaleu skończył się futbol, a zaczęła matematyka. Od 1/8 powrót
3
Z całym szacunkiem, ale strasznie Japonce sfrajerzyli z tą Kostaryką. Mieli tak naprawdę awans na wyciągnięcie ręki.
1
@IronSanHybrid gdy wypijesz o jedno piwo za dużo xd
0
@Batys czy ja wiem czy pojechał. Ostatecznie to oni mają 6 punktów i wygrali grupę. Trochę bucowato moim zdaniem, bo pytanie było jak najbardziej na miejscu. Jaki był pomysł Czesława na ten mecz
20
@Bartula chłopie, Ty wymagasz trzech rzeczy naraz? U nas byłby sukces, gdybyśmy mieli chociaż jednego, który chociaż umie przyjąć piłkę
1
@koziar Tylko w przypadku wygranej Meksyku lub remisu (wtedy "Arabii"), ale oni raczej nawet nie brali pod uwagi liczenia jakichś żółtych kartek
13
@Janiama a bo Argentyna to nie musiała
4
Czego nie rozumiecie?
https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316291302_10223684196837011_8601479969248256365_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=jniv6fJ_XhoAX-Om5qx&_nc_ht=scontent-lhr8-1.xx&oh=00_AfDUs2OOWa-Egx2XIkjm4GPt0puon85b4apcTXz31zah_Q&oe=638E47DA
22
Niektórzy mówią, że nie można w polu karnym wy*ebać Messiemu w ryj, ale to nieprawda.
Można, tylko potem trzeba obronić rzut karny, na tym polega odpowiedzialność.
17
Śmieszą mnie te porównania do reprezentacji Adama Nawałki na euro. Różnica jest taka, że gdybyśmy w 2016 dostali w 1/8 reprezentację Francji, to wiadomo, że "no nie mamy zbytnio dużych szans", ale człowiek by wierzył i był cały podekscytowany. W fazie grupowej zagraliśmy z Niemcami jak równy z równym. Dominowaliśmy? Nie Niemcy mieli więcej okazji? Tak... Ale zagraliśmy jak równy z równym. Teraz jedziemy mierzyć się z Francją nie wiem po co. Bo chyba taki jest regulamin, a walkower głupio dać. Mam nadzieję, że Czesław Michniewicz zostanie zwolniony po tym mundialu. Awans z grupy nie może przykryć wszystkiego innego
34
Historia prawdziwa
0
@Colon bo Korwin to mega ziomek :)