0

Widzieliście to rozczarowanie na twarzy Ronaldo, że jego kolega strzelił przepiękną bramkę, zamiast wykonać dośrodkowanie? xd

3

Na razie prawie po meczu, ale jak wejdzie Ronaldo w drugiej połowie, to może zagra jakąś asystę do Szwajcarów i wtedy zrobi się meczycho.

39

No i nie zapominajmy, że Ronaldo ma kontuzję kolana. To i tak jest cud, że jest w stanie siedzieć na ławce rezerwowych.

7

39-lefni Pepe strzela gola, ależ to musi być tytan pracy i jaki niesamowity mental. Nie to co jego młodszy kolega, który siedzi na ławce rezerwowych, bo jest za słaby na pierwszy skład.

0

Kibicowałem Szwajcarii, ale ujrzałem składy, zmieniłem swoje nastawienie, a teraz się nawet cieszę, że Portugalia tak jedzie :D

1

Busquets uderzył w piłkę z taką mocą jak podnosi sztangę z 1/2 swojej wagi

17

Pamiętajcie, że Ferran miał kontuzję półtora roku temu.

9

@dariooo a kogo byś kim zastąpił? Koke? :D

5

@Faro Fati jest obecnie gorszy od Ferrana, ale niestety to nie oznacza, że Ferran obecnie jest jakiś niesamowity.

0

@Benz tvp sport jest dosyć niezależne. Tam nie ma jak siać propagandy (oprócz reklam xd), więc jest kulturka dosyć

0

@koziar ja nie wiem. Cały czas bazujemy na nieoficjalnych informacjach. Dlatego właśnie napisałem "niby"

0

@koziar nie wiadomo ostatecznie, ale chodzi o to, że niby brał udział w dyskusji między piłkarzami jak to podzielić między piłkarzy, a trenerów, a na koniec się pokłócił z Lewym, bo obiecał, że trenerzy wezmą z tej puli mniej.

0

@koziar no chodzi o te 30 milionów

1

@FCB24 nie, bo to dodatkowy element taktyczny jakie zmiany przeprowadzasz.

1

Japonce chyba się za dużo Lewego i Messiego naoglądali

0

@betonito bo się wychowywał w Polsce

14

@Janiama Może Morawiecki naczytał się twoich komentarzy o ogromnym sukcesie oraz geniuszu trenerski, więc doszedł do wniosku, że Michniewicz z piłkarzami na to zwyczajnie zasługują.

1

@wojtekfcb79 nikt tego nie wie. Oprócz osoby, która przekazała/wymyśliła tą informację

5

Pochwalę się jak wczoraj siadło :D
https://i.imgur.com/Jqn1z9N.png

Co dzisiaj stawiamy?

0

@MesQueUnClub_87 bardzo dobrze. Szkoda, że cała szatnią się jednak godzina na Czesio Style wcześniej. Można było zmienić podejście przed mistrzostwami, a nie po.

0

@MesQueUnClub_87 No że nie powinniśmy grać również ofensywny futbol, a nie tylko laga do przodu i bronienie się.

0

@Wossi61FCB nie wywalić, lol.

1

Szkoda, że Lewy nie był taki mądry miesiąc temu. Teraz takie wypowiedzi, to już plotkach

3

Myślicie, że świetne wejście Grosickiego dzisiaj, to jest przypadek, czy po prostu dużym błędem było to, że dopiero dzisiaj go zobaczyliśmy?

6

@norbi77 Niemcy przecież już odpadli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kto zaliczył gorszy mundial. Kiwior czy Lewandowski?

3

@Kgorecki2500 nieważne kto dokładnie, byle ktoś z La Rambli

9

Czy obrońcy Michniewicza rozumieją dlaczego był jechany po meczu z Argentyną? Dzisiaj straciliśmy więcej bramek, a wrażenia całkowicie inne. Za dzisiejszy pomysł na grę zasługuje Michniewicz na pochwałę. Szkoda ze tak nie cały turniej, bo myślę, że skoro mogliśmy grać tak z Francją, to tym bardziej z takim Meksykiem. Byśmy wygrali grupę, to wczoraj byśmy grali z Australią i kto wie, może grali w 1/4

2

Jak Messi wróci do Barcy, to weź teraz zdecyduj komu nie dawać karnych do strzelania xd

0

To niech powtórzą karnego Błaszczykowskiego przy okazji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?