GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Alberto1031 tak, Holandia i Chorwacja, a prawdopodobnie w finale prawdopodobnie Francja. Bardzo pod nich
0
Gikiewicz, ekspert na którego nie zasługujemy.
0
@Striker nie no, żartuję sobie. Słusznie tam pozwolili Holandii wykonać ten rzut wolny. Jednak uważam, że tutaj chociaż powinien pozwolić na dośrodkowanie lub bezpośredni strzał.
8
To w sumie opłaca się faulować w doliczonym czasie gry, bo sędzia kończy wtedy połowę. Ciekawe czemu to nie miało zastosowania w meczu z Holandią :)
2
Messi w wieku 35 lat ogarnął, że można czasami też popracować w pressingu. Teraz to już totalny GOAT
3
To chwilowe "sprucie" się do Lewego pod koniec meczu, też nie było przypadkowe. Messi na tym turnieju jest na mega wk**wie. To jak walnął tego karnego też to pokazuje. Nie znałem go od tej strony, ale jeśli da to złoto, to jak najbardziej to lubię!
1
@Bartula Musisz trochę poczytać o zasadach. Jeśli się strzeli więcej bramek od rywala, to się nie przegrywa.
8
@Bartula bez medalu. Musisz trochę poczytać o zasadach. Nie da się zdobyć brązowego medalu, gdy gra się w finale.
1
@adambijax takich "szczęśliwców", bo obawiam się, że szaleńców jest znacznie więcej :D
1
@Nano22 trafiło się ślepej...
3
@Nano22 Z tego miejsca chciałbym Ci podziękować, że postawiłeś na Chorwację. Szczytny cel, dziękuję.
0
@barcu$ dryblują gracze z małym mentalem.
3
@Joe_Pesci ciekawe czy kolejnym razem się przyklei do drugiej ręki czy do kikuta xd
11
@shahman ale TOP wypowiedź
5
@jacobFCB Tytuł wuefisty miał po pierwszych paru kolejkach. Potem wygrał tryplet :D I nawet jak ludzie go potem wypieprzali, to z innych powodów. Inna sprawa, że uważam, że jest tutaj mocno przeceniany. Nie zdziwię się, jeśli w kolejnych klubach nie będzie mu szło jakoś specjalnie dobrze.
1
@Encore to jak mój stary, gdyby nie kontuzja w 82
30
Potężny nokaut na lewicowym szmatławcu
7
@VamosRakieta oj nie. Musisz napisać "jest obrzydliwie biało na ulicach". W innym wypadku jesteś oczywistym zakamuflowanym rasistą.
2
@IronSanHybrid gościu stał się ofiarą własnego charakteru, który doprowadził go na szczyt
0
@gumaz to zależy jaki będę miał nastrój. Jak nie będę tego dnia jeszcze po licznych debatach na La Rambli, to wpuszczę i z chęcią sobie pogadam.
1
@Encore w domu i może i po obrzydliwej grze i na mega farcie, ale po HISTORYCZNYM awansie
3
@JimMorrisonFCB że Michniewicz nie poinformował PZPN, że dojdzie do spotkania z premierem. Wypowiadał się sam sekretarz PZPN. Ogólnie mocne stanowisko.
No i zachował się jak dziecko i poblokował wszystkich dziennikarzy na twitterze. A Stanowski zawsze wysmiewal takie zachowanie.
1
@Nano22 tak + zebranie działających części z różnych laptopów i w ten sposób złożenie jednego działającego.
7
Ciekawe jak teraz Stanowski wyliże Michniewiczowi. To już musi być wyspecjalizowanyn pussynatorem, aby tego dokonać.
1
@PatrychoO to że cała drużyna się poświęca i walczy, wcale nie musi oznaczać, że nie ma tam jednej decydującej osoby, że dane zwycięstwo jest ostatecznie dokonane.
2
@CriminalFCB Bez spalonego to byłby całkowicie inny sport. Powinien mieć inną nazwę.
8
@Criss18Barca nie. Jestem za mądry, aby się denerwować głupimi komentarzami.
2
To jest niebywałe jak piłkarze na tym turnieju pokazują jak bardzo nie potrafią wykonywać karnych albo po prostu jak bardzo trudny jest to element gry
1
Co za kur debil z Theo xd
0
@RobiS red rose fc?