6

@Alberto1031 tak, Holandia i Chorwacja, a prawdopodobnie w finale prawdopodobnie Francja. Bardzo pod nich

0

Gikiewicz, ekspert na którego nie zasługujemy.

0

@Striker nie no, żartuję sobie. Słusznie tam pozwolili Holandii wykonać ten rzut wolny. Jednak uważam, że tutaj chociaż powinien pozwolić na dośrodkowanie lub bezpośredni strzał.

8

To w sumie opłaca się faulować w doliczonym czasie gry, bo sędzia kończy wtedy połowę. Ciekawe czemu to nie miało zastosowania w meczu z Holandią :)

2

Messi w wieku 35 lat ogarnął, że można czasami też popracować w pressingu. Teraz to już totalny GOAT

3

To chwilowe "sprucie" się do Lewego pod koniec meczu, też nie było przypadkowe. Messi na tym turnieju jest na mega wk**wie. To jak walnął tego karnego też to pokazuje. Nie znałem go od tej strony, ale jeśli da to złoto, to jak najbardziej to lubię!

1

@Bartula Musisz trochę poczytać o zasadach. Jeśli się strzeli więcej bramek od rywala, to się nie przegrywa.

8

@Bartula bez medalu. Musisz trochę poczytać o zasadach. Nie da się zdobyć brązowego medalu, gdy gra się w finale.

1

@adambijax takich "szczęśliwców", bo obawiam się, że szaleńców jest znacznie więcej :D

1

@Nano22 trafiło się ślepej...

3

@Nano22 Z tego miejsca chciałbym Ci podziękować, że postawiłeś na Chorwację. Szczytny cel, dziękuję.

0

@barcu$ dryblują gracze z małym mentalem.

3

@Joe_Pesci ciekawe czy kolejnym razem się przyklei do drugiej ręki czy do kikuta xd

11

@shahman ale TOP wypowiedź

5

@jacobFCB Tytuł wuefisty miał po pierwszych paru kolejkach. Potem wygrał tryplet :D I nawet jak ludzie go potem wypieprzali, to z innych powodów. Inna sprawa, że uważam, że jest tutaj mocno przeceniany. Nie zdziwię się, jeśli w kolejnych klubach nie będzie mu szło jakoś specjalnie dobrze.

1

@Encore to jak mój stary, gdyby nie kontuzja w 82

30

Potężny nokaut na lewicowym szmatławcu


7

@VamosRakieta oj nie. Musisz napisać "jest obrzydliwie biało na ulicach". W innym wypadku jesteś oczywistym zakamuflowanym rasistą.

2

@IronSanHybrid gościu stał się ofiarą własnego charakteru, który doprowadził go na szczyt

0

@gumaz to zależy jaki będę miał nastrój. Jak nie będę tego dnia jeszcze po licznych debatach na La Rambli, to wpuszczę i z chęcią sobie pogadam.

1

@Encore w domu i może i po obrzydliwej grze i na mega farcie, ale po HISTORYCZNYM awansie

3

@JimMorrisonFCB że Michniewicz nie poinformował PZPN, że dojdzie do spotkania z premierem. Wypowiadał się sam sekretarz PZPN. Ogólnie mocne stanowisko.

No i zachował się jak dziecko i poblokował wszystkich dziennikarzy na twitterze. A Stanowski zawsze wysmiewal takie zachowanie.

1

@Nano22 tak + zebranie działających części z różnych laptopów i w ten sposób złożenie jednego działającego.

7

Ciekawe jak teraz Stanowski wyliże Michniewiczowi. To już musi być wyspecjalizowanyn pussynatorem, aby tego dokonać.

1

@PatrychoO to że cała drużyna się poświęca i walczy, wcale nie musi oznaczać, że nie ma tam jednej decydującej osoby, że dane zwycięstwo jest ostatecznie dokonane.

2

@CriminalFCB Bez spalonego to byłby całkowicie inny sport. Powinien mieć inną nazwę.

8

@Criss18Barca nie. Jestem za mądry, aby się denerwować głupimi komentarzami.

2

To jest niebywałe jak piłkarze na tym turnieju pokazują jak bardzo nie potrafią wykonywać karnych albo po prostu jak bardzo trudny jest to element gry

1

Co za kur debil z Theo xd

0

@RobiS red rose fc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?