Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Coventry z kolejną wygraną w Championship. Lampard tam robi świetną robotę. Dumnie kroczą po awans do Premier League.
6
@damianex10 Jasne, że za komuny. Za komuny chociaż niczego nie było, to wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma.
6
@Kgorecki2500 Grubas dzisiaj nie wie czy ciepło, czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować. I nie zdziw się Pan, jak pojutrze obudzisz się Pan w wielkiej Rosji.
3
W USA obchodzone jest dzisiaj Święto Dziękczynienia.
3
@July_6_BcN Mam dwie starsze siostry. Z jedną mam świetny kontakt, z drugą trochę gorszy, ale prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ona ma już swoją rodzinę. :D Niemniej, czuję się mocno związany z nimi. I też zdarzają się zaczepki, docinki, małe kłótnie, ale koniec końców czuć jedność.
2
@escarabajo Czyli robią zakupy za taką kasę, żeby na końcu i tak opierać grę na Salahu i czekać na jego błysk? Okej. :)
1
Sytuacja w Liverpoolu pokazuje jaką fachurą był Klopp. I złośliwie można powiedzieć, że Slot ma tyle samo tytułów mistrza Anglii co Niemiec i to się zgadza. Tylko różnic jest dużo więcej. Za Kloppa byli regularniejsi, co roku wymieniani wśród faworytów zarówno do wygrania Premier League, jak i Ligi Mistrzów. Druga sprawa to fakt, że Liverpool za Niemca tak kasą jak teraz nie szastał. Wydawali, ale dużo mniej niż obecnie. No i dodajmy do tego styl gry, gdzie u Kloppa była to po prostu piękna gra z pomysłem, na którą się przyjemnie patrzy, a teraz to jest jedno wielkie gówno. XD A, no i jeszcze Liverpool walczył z City, które było w swoim prime, a teraz nie widzę w Anglii drużyny na takim poziomie jak Obywatele z tamtych lat. Fajnie, jakby Jurgen jeszcze wrócił do trenerki.
2
@Czyhrynski Na dziś tak, ale PSG i Liverpool rok temu pokazały, że jesień nie ma znaczenia. Równie dobrze żaden z tych trzech klubów może nie wygrać LM.
3
Frankfurt (dom)
Slavia (wyjazd)
Kopenhaga (dom)
Nie no, komplet punktów tutaj to powinien być obowiązek, z całym szacunkiem do tych drużyn. Wtedy może to wystarczy na top8. Każda strata punktów powinna być traktowana jako zawód.
4
Mbappe już 6 strzelcem w historii Ligi Mistrzów z 64 golami. A pamiętam jak te 71 goli Raula wydawało się sufitem, a tu już kilku piłkarzy go wyprzedziło z nawiązką i kolejnymi będą właśnie Żółw i Haaland. Jak wszystko dopisze (forma, zdrowie), to obaj mogą zrobić liczby na poziomie Ronaldo, albo nawet lepsze.
4
Hjumland ma dobry start w Bayerze. 10 wygranych, 3 remisy i tylko 2 porażki (z PSG i Bayernem). Jednak wywalenie ten Haga było dobrą decyzją. XD
2
@mrboom No i jest dalsza część tej pokręconej historii - selekcjoner leci ze stanowiska nie za wyniki, tylko za aferę premiową. XD
1
@Szklaner Który to był odcinek? XD
1
@mientusek1407 Tylko widzisz, znowu pojawia się stare jak świat powiedzenie, że nazwiska nie grają. Wiesz, że nas już w tym sezonie zlała Sevilla z problemami, która nie ma w swoim zespole gwiazd? Nie umieliśmy pokonać Bruggi. To tym bardziej Chelsea czy PSG nas pokonują.
3
@NeroTFP1 Obaj w swoim prime byli świetni, ale Umtiti moim zdaniem to półka wyżej. Barca + to co pokazywał w repce na MŚ w 2018 roku. Zwierzak.
1
@mientusek1407 Reszta to średnia półka? Estevao, Cucurella, James jak jest zdrowy to topka na swojej pozycji. Po co tak umniejszać? Są topowym zespołem na dziś. Moim zdaniem po Arsenalu to najmocniejsza angielska drużyna obecnie. Żadne Liverpoole czy City.
3
-Odchodzisz z Memczesteru Junajted
-W pierwszym sezonie zgarniasz scudetto z nowym klubem
-Zostajesz MVP sezonu
-Ładujesz przewrotką jedną z najważniejszych bramek w historii swojej reprezentacji
-Zbierasz kolejne nagrody indywidualne
Najlepsza decyzja Szkota w karierze. :D P.S Fajna bluza.
3
@MesQueUnClub_87 Zdecydowanie. Więcej jest takich nazwisk, bo przyszedł mi do głowy właśnie Artur Dziurman. Gęba, której człowiek nie chciałby spotkać w ciemnej uliczce. A on ma jeszcze ten niski, głęboki głos (dubbingował Kratosa w God od War). :D
1
@mientusek1407 I co Araujo z tej lepszej gry z piłką przy nodze, skoro nie używa mózgu? XD
2
@MesQueUnClub_87 Jest kilku takich aktorów na polskiej scenie, którzy z gęby pasują do ciemnych charakterów. Jakus, ale i Bluszcz, Chabior, Więckiewicz.
Niemniej lubię filmy z Panem Mariuszem. Zawsze trzymał poziom.
1
@MigcampistaCesc Ale pisanie, że jest drewniakiem niepasującym do szybszej piłki jest nieprawdą, bo wczoraj całkowicie temu zaprzeczył.
1
@mientusek1407 XD Przecież oni szybciej od nas grali. Caicedo daleko do drewniaka.
16
Ale trzeba przyznać, że Cucurella niesamowicie się rozwinął w Anglii. Co gasił wczoraj naszego Yamala jak peta to jego.
6
Kochalski świetny mecz przeciwko Napoli. Gdyby nie on, dostaliby wyżej. Piękna parada i obroniony rzut karny.
2
@Michall99 Zwłaszcza w LM.
1
Auba to jest klasa. Ale gol.
1
La Liga się ładnie kompromituje. XD
1
@BorzyKrzys Poproszę o oznaczanie.
1
W sumie mimo frajersko przegranego mistrza przez Fariolego z Ajaxem trzeba przyznać, że to było ponad stan, patrząc na to gdzie dziś jest dziś holenderski klub. Teraz gość w Porto robi super robotę.
3
@mekston Fajnie by było. Właśnie w tabeli live wskoczył do pierwszej 100. Ze 102 na 99. A ostatnio sam GOAT go trochę potrenował. :)