Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Maignan to jest bestia.
2
@Commando Ja kiedyś widziałem średnią 10,0, tylko opinię były 2.
13
@tbas Wiadomo, że w topowych ligach obecny Leo nie miałby takich liczb jak w Miami, ale nie zmienia to faktu, że dalej to byłaby czołówka światowa na luzie.
2
Ładnie Milan pograł i mamy 1:0. Allegri leci po mistrza.
1
@MessiForeverTheBest Chyba taka specyfika Serie A. Musiał się nauczyć. :P
4
Ciekawe czy w przyszłości obejmie naszą piękną Barcę, ale jest to mocno prawdopodobne. :D
7
@ZwyklyCuler48 Do dupy jest punktacja, gdzie za zwycięstwo meczu w Lidze Mistrzów dostajesz tyle samo punktów co w Lidze Konferencji.
9
Feio odkąd objął Radomiak: 3 wygrane w 4 meczach. Czyli o 3 zwycięstwa więcej niż Legia od tamtej pory.
1
@Stinger_ Ciężko będzie, bo od lat ten poziom w Serie A się wyrównał i kilka drużyn można wymienić nawet do walki o mistrzostwo. Ale nawet na debiut awans do Ligi Konferencji albo Europy to nie będzie zły wynik dla drużyny Fabregasa.
2
@Arkon Polska wersja bardzo dobra. Woronowicz jako Darek Wasiak wymiata. Jedyny minus, że moim zdaniem nie ma tylu wyrazistych postaci co w oryginale.
3
@Adran360 Prosiłbym o oznaczanie przy arabskiej i amerykańskiej piłce. :)
3
@Arkon Z zagranicznych The Office, Allo, Allo i Świat według Bundych, a z polskich to Alternatywy 4 - teksty genialne, jak i obsada.
Wracam głównie do komedii, bo takie seriale gdzie jest jakaś większa akcja do pogłówkowania to moim zdaniem bez sensu wracać, skoro już nic nie zaskoczy, bo zna się na pamięć.
1
@Arkon W ogóle mi od Ciebie oznaczenia nie przychodzą, czemu? Widzę, że mnie niżej oznaczyłeś, ale nie mam informacji o tym.
2
@aldewir 4 ligi grupa śląska. Także za szybko do elity chyba nie wrócą.
1
Widzę, że legendarny klub z Bytomia ma zamiar powalczyć o awans do Ekstraklasy. I dobrze.
2
Piękna informacja. Tak szczerze mówiąc to polecam każdemu obejrzenie chociaż jednego meczu na MŚ w darcie, nawet jak się nie jest kibicem tego sportu. Klimat, pasja, kibice - to jest nie do przebicia.
A z ciekawostek powiem, że będą to pierwsze w historii MŚ z nagrodą 1 miliona funtów za zwycięstwo w turnieju. Przeskok jest ogromny, bo rok temu Mistrz Świata zgarniał 500 tysięcy.
2
@JanuszKorwinMikke 9 też brakuje. A kiedyś mieli przesyt na tej pozycji, tak jak na boku obrony.
4
@Zoker A mógł zrobić własną, na ruskim emulgatorze jak w Kiepskich. :D
https://pobierak.jeja.pl/images/4/a/a/372244_pizza-prosto-z-czarnobyla.jpg
5
@lajcior No pisałeś o Rodrygo. XD
7
@lajcior Burżuje muszą czymś dupsko wycierać.
1
Brawo Sparta Praga. Zasłużone zwycięstwo.
27
@NeroTFP1 Farmazoniarz to jedno, ale chłop zawsze musi do każdego tematu wpleść Bundesligę. Zapytasz się go która godzina to tak zakręci, że skończy na składzie Kaiserslautern.
4
Batman Forever w TV. Część chyba najsłabsza, ale ta Nicole Kidman... Ech. Piękna.
8
Coventry z kolejną wygraną w Championship. Lampard tam robi świetną robotę. Dumnie kroczą po awans do Premier League.
6
@damianex10 Jasne, że za komuny. Za komuny chociaż niczego nie było, to wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma.
6
@Kgorecki2500 Grubas dzisiaj nie wie czy ciepło, czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować. I nie zdziw się Pan, jak pojutrze obudzisz się Pan w wielkiej Rosji.
3
W USA obchodzone jest dzisiaj Święto Dziękczynienia.
3
@July_6_BcN Mam dwie starsze siostry. Z jedną mam świetny kontakt, z drugą trochę gorszy, ale prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ona ma już swoją rodzinę. :D Niemniej, czuję się mocno związany z nimi. I też zdarzają się zaczepki, docinki, małe kłótnie, ale koniec końców czuć jedność.
2
@escarabajo Czyli robią zakupy za taką kasę, żeby na końcu i tak opierać grę na Salahu i czekać na jego błysk? Okej. :)
1
Sytuacja w Liverpoolu pokazuje jaką fachurą był Klopp. I złośliwie można powiedzieć, że Slot ma tyle samo tytułów mistrza Anglii co Niemiec i to się zgadza. Tylko różnic jest dużo więcej. Za Kloppa byli regularniejsi, co roku wymieniani wśród faworytów zarówno do wygrania Premier League, jak i Ligi Mistrzów. Druga sprawa to fakt, że Liverpool za Niemca tak kasą jak teraz nie szastał. Wydawali, ale dużo mniej niż obecnie. No i dodajmy do tego styl gry, gdzie u Kloppa była to po prostu piękna gra z pomysłem, na którą się przyjemnie patrzy, a teraz to jest jedno wielkie gówno. XD A, no i jeszcze Liverpool walczył z City, które było w swoim prime, a teraz nie widzę w Anglii drużyny na takim poziomie jak Obywatele z tamtych lat. Fajnie, jakby Jurgen jeszcze wrócił do trenerki.