1

Ale Maignan to jest bestia.

2

@Commando Ja kiedyś widziałem średnią 10,0, tylko opinię były 2.

13

@tbas Wiadomo, że w topowych ligach obecny Leo nie miałby takich liczb jak w Miami, ale nie zmienia to faktu, że dalej to byłaby czołówka światowa na luzie.

2

Ładnie Milan pograł i mamy 1:0. Allegri leci po mistrza.

1

@MessiForeverTheBest Chyba taka specyfika Serie A. Musiał się nauczyć. :P

4

Ciekawe czy w przyszłości obejmie naszą piękną Barcę, ale jest to mocno prawdopodobne. :D

7

@ZwyklyCuler48 Do dupy jest punktacja, gdzie za zwycięstwo meczu w Lidze Mistrzów dostajesz tyle samo punktów co w Lidze Konferencji.

9

Feio odkąd objął Radomiak: 3 wygrane w 4 meczach. Czyli o 3 zwycięstwa więcej niż Legia od tamtej pory.

1

@Stinger_ Ciężko będzie, bo od lat ten poziom w Serie A się wyrównał i kilka drużyn można wymienić nawet do walki o mistrzostwo. Ale nawet na debiut awans do Ligi Konferencji albo Europy to nie będzie zły wynik dla drużyny Fabregasa.

2

@Arkon Polska wersja bardzo dobra. Woronowicz jako Darek Wasiak wymiata. Jedyny minus, że moim zdaniem nie ma tylu wyrazistych postaci co w oryginale.

3

@Adran360 Prosiłbym o oznaczanie przy arabskiej i amerykańskiej piłce. :)

3

@Arkon Z zagranicznych The Office, Allo, Allo i Świat według Bundych, a z polskich to Alternatywy 4 - teksty genialne, jak i obsada.

Wracam głównie do komedii, bo takie seriale gdzie jest jakaś większa akcja do pogłówkowania to moim zdaniem bez sensu wracać, skoro już nic nie zaskoczy, bo zna się na pamięć.

1

@Arkon W ogóle mi od Ciebie oznaczenia nie przychodzą, czemu? Widzę, że mnie niżej oznaczyłeś, ale nie mam informacji o tym.

2

@aldewir 4 ligi grupa śląska. Także za szybko do elity chyba nie wrócą.

1

Widzę, że legendarny klub z Bytomia ma zamiar powalczyć o awans do Ekstraklasy. I dobrze.

2

Piękna informacja. Tak szczerze mówiąc to polecam każdemu obejrzenie chociaż jednego meczu na MŚ w darcie, nawet jak się nie jest kibicem tego sportu. Klimat, pasja, kibice - to jest nie do przebicia.

A z ciekawostek powiem, że będą to pierwsze w historii MŚ z nagrodą 1 miliona funtów za zwycięstwo w turnieju. Przeskok jest ogromny, bo rok temu Mistrz Świata zgarniał 500 tysięcy.

2

@JanuszKorwinMikke 9 też brakuje. A kiedyś mieli przesyt na tej pozycji, tak jak na boku obrony.

4

@Zoker A mógł zrobić własną, na ruskim emulgatorze jak w Kiepskich. :D

https://pobierak.jeja.pl/images/4/a/a/372244_pizza-prosto-z-czarnobyla.jpg

5

@lajcior No pisałeś o Rodrygo. XD

7

@lajcior Burżuje muszą czymś dupsko wycierać.

1

Brawo Sparta Praga. Zasłużone zwycięstwo.

27

@NeroTFP1 Farmazoniarz to jedno, ale chłop zawsze musi do każdego tematu wpleść Bundesligę. Zapytasz się go która godzina to tak zakręci, że skończy na składzie Kaiserslautern.

4

Batman Forever w TV. Część chyba najsłabsza, ale ta Nicole Kidman... Ech. Piękna.

8

Coventry z kolejną wygraną w Championship. Lampard tam robi świetną robotę. Dumnie kroczą po awans do Premier League.

6

@damianex10 Jasne, że za komuny. Za komuny chociaż niczego nie było, to wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma.

6

@Kgorecki2500 Grubas dzisiaj nie wie czy ciepło, czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować. I nie zdziw się Pan, jak pojutrze obudzisz się Pan w wielkiej Rosji.

3

W USA obchodzone jest dzisiaj Święto Dziękczynienia.

3

@July_6_BcN Mam dwie starsze siostry. Z jedną mam świetny kontakt, z drugą trochę gorszy, ale prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że ona ma już swoją rodzinę. :D Niemniej, czuję się mocno związany z nimi. I też zdarzają się zaczepki, docinki, małe kłótnie, ale koniec końców czuć jedność.

2

@escarabajo Czyli robią zakupy za taką kasę, żeby na końcu i tak opierać grę na Salahu i czekać na jego błysk? Okej. :)

1

Sytuacja w Liverpoolu pokazuje jaką fachurą był Klopp. I złośliwie można powiedzieć, że Slot ma tyle samo tytułów mistrza Anglii co Niemiec i to się zgadza. Tylko różnic jest dużo więcej. Za Kloppa byli regularniejsi, co roku wymieniani wśród faworytów zarówno do wygrania Premier League, jak i Ligi Mistrzów. Druga sprawa to fakt, że Liverpool za Niemca tak kasą jak teraz nie szastał. Wydawali, ale dużo mniej niż obecnie. No i dodajmy do tego styl gry, gdzie u Kloppa była to po prostu piękna gra z pomysłem, na którą się przyjemnie patrzy, a teraz to jest jedno wielkie gówno. XD A, no i jeszcze Liverpool walczył z City, które było w swoim prime, a teraz nie widzę w Anglii drużyny na takim poziomie jak Obywatele z tamtych lat. Fajnie, jakby Jurgen jeszcze wrócił do trenerki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?