3

Kapitan Ameryka wchodzi z ławki i ładuje dublet. Milan 3:2. Allegri podzwonił gdzie trzeba. XD

1

Duvan z pierwszym golem od 14 miesięcy. Wtedy strzelił Interowi, potem paskudna kontuzja i dziś strzela Milanowi. :D

6

@LeoMessiiBarcaPepa Tak, będę Cię oznaczał przy kolejnych podobnych postach.

1

Trudeau se obraca Katy Perry. Legancko tego. Swoją drogą gość się nieźle trzyma, bo nie wygląda na 54 lata.

2

@macio_944 Na końcu stoją jak magowie przy kamiennym kręgu w Gothicu. Chyba będą naprawiać Oko Innosa.

2

Ciasno w tabeli I ligi. Między 2, a 10 miejscem jest tylko 5 punktów różnicy. A po dzisiejszym meczu Śląska ze Stalą mogą to być nawet 4 punkty. :D

2

@Matheu12 To tak nie działa. Jakoś PSG odżyło dopiero po jego odejściu. Nie mówię, że Mbappe jest słabym piłkarzem, bo nie jest, ale zawsze kolektw > jeden piłkarz. Druga sprawa, to Carlo też nie potrzebowała Mbappe, żeby wygrywać LM. Jak drużyna jest ciągnięta za uszy przez jednego piłkarza, to za daleko nie zajedzie. Zwłaszcza jeśli mówimy o topowych drużynach.

18

-Barca wygrywa
-Real przegrywa
-Messi z kolejnym trofeum
-Legła w papę i w strefie spadkowej

My idziemy tutaj znowu. To był dobry weekend.

1

@aspr1me Przecież to jego wina po części, że grają takie gówno. XD

3

Tymczasem Waldek King i jego Ruch Chorzów wygrywają kolejny mecz.

1

@Eto'o9 R10 W Zenicie był jeszcze lepszy niż w Porto. Ale fakt, dziwna kariera.

2

@PatrychoO Też mi się podobał film. Crowe świetny, oby wrócił do takich produkcji, bo w ostatnich latach coś mało grał, a aktorem jest z wyższej półki.

1

Hojlund brama. Dobrze, że szybko strzelona to nie będzie murarki.

2

@blakkudium Oby było meczycho, ale znając życie to będzie jakieś 1:0 dla którejś ze stron. XD

3

@Szklaner Nie zapominaj kto jest tym kraju odpowiedzialny za pogodę.

https://pobierak.jeja.pl/images_thumb/2/3/8/333398_600x315.jpg

1

@katalonczyk987 Nie no, Palmer może nie wygląda jak Beckham czy Giroud, ale do brzydoty Viniego i Stillera mu brakuje dużo. XD

2

Selby co niszczy Trumpa. 4:0 po pierwszej minisesji. Judd, budź się.

4

Fajny beniaminek z Elche. Skład zbudowany z brzydko mówiąc "odpadów" z większych klubów, na ławce trenerskiej były asystent Setiena, a grają chłopaki fajnie w piłkę i z taką grą utrzymają się na luzie. Fort z dwiema asystami dziś.

2

@Batys @FcPortoFan1999 Taka ciekawostka. Wiecie, że ten gość to ojciec Przemka Wiśniewskiego, naszego środkowego obrońcy, który obecnie gra we włoskiej Spezii? :) A ten łysy to Jacek Wiśniewski.

1

Nie wiedziałem, że ten riff, który jest w piosence Crazy Town - Butterfly, należy do Red Hotów. :D Fajny komentarz widziałem do tego "Dla zespołu Crazy Town to najlepszy dzień w życiu, a dla RHCP to po prostu wtorek". :P Frusciante jest genialny.

3

Finał UK Championship: Judd Trump - Mark Selby. Co ciekawe, pierwszy raz w karierze zagrają obaj Panowie ze sobą w finale turnieju z potrójnej korony. H2H to 22:18 dla Judda, także niemal na styku. Szykuje się potężne meczycho.

@Starrk @mekston @ranger3120 @macio_944

3

@Lanosss A to mój błąd, jestem chyba w tyle z amerykańską piłką. XD

2

@mekston Jeszcze fajną ciekawostką jest to, że Messi wygrywał każde rozgrywki, w których brał udział, oprócz... Pucharu Francji. Mówicie co chcecie, ale to jest chore. XD

2

Allende forma mutant. Brawo Inter, GOAT z kolejnym trofeum.

6

Ależ może być piękna sobota. Barca win, Legia w papę i niedługo może Messi z kolejnym trofeum. Oby.

3

Runjaić i Feio to się pewnie cieszą, że już u tych petów nie pracują. Jeden nieźle sobie radzi w słonecznej Italii, a drugi walczy z Radomiakiem o europejskie puchary. A Legia niech się topi.

2

Brawo Piast, klepać cieci z Łazienkowskiej.

19

Uwielbiam jak gramy z Betisem. W większości meczów ładujemy im kilka goli. Siedzi nam ich styl gry, bo nie murują i nie okopują swojego pola karnego.

4

Spielberg ma już fabułę do kolejnej części filmu "Szczęki".

2

Tymczasem David Moyes kolejny raz pokazuje, że jest solidnym trenerem. Ładnie odbudował Everton, obecnie 5 miejsce w tabeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?