Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiedziałem, że ten riff, który jest w piosence Crazy Town - Butterfly, należy do Red Hotów. :D Fajny komentarz widziałem do tego "Dla zespołu Crazy Town to najlepszy dzień w życiu, a dla RHCP to po prostu wtorek". :P Frusciante jest genialny.
3
Finał UK Championship: Judd Trump - Mark Selby. Co ciekawe, pierwszy raz w karierze zagrają obaj Panowie ze sobą w finale turnieju z potrójnej korony. H2H to 22:18 dla Judda, także niemal na styku. Szykuje się potężne meczycho.
@Starrk @mekston @ranger3120 @macio_944
3
@Lanosss A to mój błąd, jestem chyba w tyle z amerykańską piłką. XD
2
@mekston Jeszcze fajną ciekawostką jest to, że Messi wygrywał każde rozgrywki, w których brał udział, oprócz... Pucharu Francji. Mówicie co chcecie, ale to jest chore. XD
2
Allende forma mutant. Brawo Inter, GOAT z kolejnym trofeum.
6
Ależ może być piękna sobota. Barca win, Legia w papę i niedługo może Messi z kolejnym trofeum. Oby.
3
Runjaić i Feio to się pewnie cieszą, że już u tych petów nie pracują. Jeden nieźle sobie radzi w słonecznej Italii, a drugi walczy z Radomiakiem o europejskie puchary. A Legia niech się topi.
2
Brawo Piast, klepać cieci z Łazienkowskiej.
19
Uwielbiam jak gramy z Betisem. W większości meczów ładujemy im kilka goli. Siedzi nam ich styl gry, bo nie murują i nie okopują swojego pola karnego.
4
Spielberg ma już fabułę do kolejnej części filmu "Szczęki".
2
Tymczasem David Moyes kolejny raz pokazuje, że jest solidnym trenerem. Ładnie odbudował Everton, obecnie 5 miejsce w tabeli.
1
@kanver_ Otóż nie. Porównuję to co osiągnął Isak do 26 roku życia (czyli do teraz) i gdzie był Kane mając 26 lat. I nie zgadniesz. Szwed miał w tym czasie dwa sezony na poziomie, a Kane 5. Do tego Anglik miał już 2x króla strzelców PL i 1x król strzelców MŚ, a Isak nic. :) Obecny Isak nie jest nawet blisko klasy Kane'a, gdy ten był w jego wieku.
Chodzi mi o to, że przy Kane, nawet jak był młodszy, była większa pewność, że odpali w większym klubie.
3
@kanver_ Nie no, ale gdzie Isak, a gdzie Kane. Bez porównania.
1
Judd Trump w finale UK Championship. Potwierdza dlaczego jest numerem 1. Za mocny dziś dla Robertsona.
3
Fiorentina forma mutant. Mamy grudzień, a oni dalej bez wygranej w lidze. XD Jak tak dalej pójdzie to będzie widmo spadku.
1
Arsenal klasycznie metr przed kiblem.
2
Piękny widok. Choć pewnie i tak nie spadną, ale za kasę z LM ładnie odjechali.
6
@Foton Liderem La Ligi i zmierzamy po mistrzostwo Hiszpanii. My idziemy tutaj znowu.
3
Aż ciężko wytypować zwycięzcę, ale oba półfinały, jak i późniejszy finał (niezależnie kto w nim zagra) to prawdziwe bangery.
@ranger3120 @macio_944 @mekston @Starrk
2
Arne Slot - zbrodniarz wojenny czy zwykły trener Liverpoolu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@VamoSBarca88 Panie, przepraszam bardzo, ale ja nie życzę sobie takiego traktowania. Pan miałeś do mnie dzwonić, a Pan do grubasa żeś dzwonił.
4
@VAMOS1899LaMasia No i 8 najlepszych drużyn z 3 miejsc i masz potem drabinkę 32 zespołową.
3
Chyba tylko grupa Brazylii fajnie wygląda. Nie, że jakaś potężna, tylko trochę świeżości z tymi meczami.
2
@Stinger_ No będzie coś jak z Raulem w LM. Kiedyś wydawało się, że nie do zlapania, a tu co chwilę przez kogoś wyprzedzany.
Oczywiście rekordy są po to, żeby je pobijać, ale te reformy MŚ i LM ułatwiają sprawę kolejnym pokoleniom.
6
@ViscaelBarca2007 Wyspy Wielkanocne, Gang Olsena i Dzieci z Bullerbyn zacierają rączki.
6
Przecież za kilkanaście lat to taki Klose nie będzie w top10 strzelców w historii MŚ. xD
3
RPA - Meksyk w grupie A? Gdzieś już to widziałem. Czabalalalallala!
4
Nie ma takiej sytuacji w życiu, do której nie pasowałby jakiś urywek Kiepskich. Wybitna produkcja.
11
Aż się klasyczek przypomniał. XD