7

@FCB_dimiC Teraz już liga wygrana jest, ale poczekaj, potkniemy się to znowu będzie przegrana. Do maja jeszcze ją wygramy kilka razy i przegramy. xD

1

Inigo poza mocnym charakterem i bardzo wysokim poziomem sportowym umiał też sprawić, że Cubarsi wyglądał jak profesor. W tym sezonie młody gra beznadziejnie, trzeba to przyznać.

7

Neres to jest naćpany całe życie. XD

1

@wojopancer Nie. Atletico jest w formie, ale oni z nami tak średnio umieją grać. Ostatnie 10 meczów to 7 naszych wygranych, remis i tylko 2 porażki. Lejemy ich na łeb.

3

@Irmscher10 Ale nie wrzucaj mnie do grona pisząc "przekręcacie", bo mi do Tuska tak samo daleko jak do Konfy i PiSu. Wszyscy tacy sami. No, może o innych poglądach, ale każdemu z osobna zależy tylko na własnej dupie, a nie dobru Obywateli. Musisz się nauczyć, że jak ktoś ciśnie po Tusku to nie oznacza, że jest za Konfą czy PiSem. Tak samo jak pisiory i konfiarze muszą się nauczyć, że jak ktoś po nich ciśnie, to nie znaczy, że ten ktoś jest za KO.

29

@Irmscher10 Skoro Tusk tak powiedział, to na pewno tak zrobi. To najuczciwszy i najbardziej prawdomówny polityk w kraju.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vardy z dubletem. Zasłużył po meczu na kiełbę z musztardą i energola. :)

2

@FcPortoFan1999 To lepsze.

2

@gumaz Raz tylko, ale to na Mistrzostwach Polski, także zapewne to jednak nie jest ten klimat co na MŚ. :D

3

10 dni do rozpoczęcia MŚ w darcie. Poniżej najlepszy leg w historii dyscypliny.

1

@MOLESTA Zorro i ksiądz też. Ogólnie ciężko wymienić top3, ale Marini mi zapadł w pamięć. Jeszcze w odcinku "100 jaj" tego adwokata co mówił "bebebebeb". XD

@VegetaPolska A też był dobry, co Ferdka podrywał. XD

3

@MOLESTA Dracz miał lepsze role w Kiepskich. Choćby reżyser Janusz Marini. XD Albo fryzjer Kobielak.
Dodałbym jeszcze Tadeusza Szymkowa jako kominiarza homoseksualistę z firmy Wyciorex
No i rosyjski profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko.

1

@Beztroskii Przynajmniej szczere i nie kryje tego, że to już jest dla niego zabawa.

2

@Ku84fcb No, ale wiesz, że on dopiero od 3 meczów ich trenuje? W debiucie przegrał z Napoli 1:3, kilka dni temu zlał 3:0 Eintracht w LM i teraz leje Fiorentinę.

2

Palladino rośnie na Pana trenera. W każdym klubie, który trenował zrobił super robotę, a teraz odkurza Atalantę.

9

Tymczasem na zapleczu La Ligi Deportivo La Coruna z formą mutant. Dumnie liderują w tabeli. Fajnie jakby wrócili do elity.

2

@mekston Simon nawet nie jest drugim najlepszym hiszpańskim bramkarzem, bo oprócz naszego Garcii jest jeszcze Raya z Arsenalu. :D

1

Ale Maignan to jest bestia.

2

@Commando Ja kiedyś widziałem średnią 10,0, tylko opinię były 2.

13

@tbas Wiadomo, że w topowych ligach obecny Leo nie miałby takich liczb jak w Miami, ale nie zmienia to faktu, że dalej to byłaby czołówka światowa na luzie.

2

Ładnie Milan pograł i mamy 1:0. Allegri leci po mistrza.

1

@MessiForeverTheBest Chyba taka specyfika Serie A. Musiał się nauczyć. :P

4

Ciekawe czy w przyszłości obejmie naszą piękną Barcę, ale jest to mocno prawdopodobne. :D

7

@ZwyklyCuler48 Do dupy jest punktacja, gdzie za zwycięstwo meczu w Lidze Mistrzów dostajesz tyle samo punktów co w Lidze Konferencji.

9

Feio odkąd objął Radomiak: 3 wygrane w 4 meczach. Czyli o 3 zwycięstwa więcej niż Legia od tamtej pory.

1

@Stinger_ Ciężko będzie, bo od lat ten poziom w Serie A się wyrównał i kilka drużyn można wymienić nawet do walki o mistrzostwo. Ale nawet na debiut awans do Ligi Konferencji albo Europy to nie będzie zły wynik dla drużyny Fabregasa.

2

@Arkon Polska wersja bardzo dobra. Woronowicz jako Darek Wasiak wymiata. Jedyny minus, że moim zdaniem nie ma tylu wyrazistych postaci co w oryginale.

3

@Adran360 Prosiłbym o oznaczanie przy arabskiej i amerykańskiej piłce. :)

3

@Arkon Z zagranicznych The Office, Allo, Allo i Świat według Bundych, a z polskich to Alternatywy 4 - teksty genialne, jak i obsada.

Wracam głównie do komedii, bo takie seriale gdzie jest jakaś większa akcja do pogłówkowania to moim zdaniem bez sensu wracać, skoro już nic nie zaskoczy, bo zna się na pamięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?