7

Florą Tową se wrócił do Francji po udanej przygodzie w Udinese i dalej czaruje. 13 goli i 9 asyst w tym sezonie dla Lens. Lider zespołu, który został wicemistrzem Francji, który zagra w Lidze Mistrzów, i który za kilka dni może wrzucić Puchar Francji do gabloty (finał z Niceą).



@escarabajo

3

@michaleu Jak oglądałem ten program z Tymińskim, to wiedziałem, że ten fragment będzie kopalnią pięknych memów. I jest.

2

@MesQueUnClub_87 Widziałem wszystko. "Płatny morderca" oglądałem z miesiąc temu, bo mi wyskoczył w proponowanych i moim zdaniem najlepszy z tej listy. Choć "Europa Europa" jest blisko - mam słabość do filmów wojennych.

4

Elversberg awansowało do Bundesligi. Miejscowość, w której znajduje się klub (Spiesen-Elversberg) posiada niecałe 13 tysięcy mieszkańców. Będzie to najmniejszy pod tym względem klub, który kiedykolwiek wystąpił w Bundeslidze.

6

Brawo Ruch Chorzów. Bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe i to z bezpośrednim rywalem. W tej sytuacji szanse na baraże są ogromne - wszystko w swoich nogach przed ostatnim meczem ze Zniczem, który już jest pewnym spadku. Waldek, prowadź.

10

Sezon przełamań w słabszych europejskich ligach. Nowi mistrzowie.

LASK Linz (Austria) - pierwszy raz od 61 lat
ML Vitebsk (Białoruś) - pierwszy raz w historii
Kauno Zalgiris (Litwa) - pierwszy raz w historii
Gyori ETO (Węgry) - pierwszy raz od 13 lat
Levski Sofia (Bułgaria) - pierwszy raz od 17 lat
Sabah FK (Azerbejdżan) - pierwszy raz w historii
FC Thun (Szwajcaria) - pierwszy raz w historii
AGF (Dania) - pierwszy raz od 40 lat
Viking FK (Norwegia) - pierwszy raz od 34 lat
Mjallby (Szwecja) - pierwszy raz w historii

Chyba dawno nie było aż tylu zmian na tronie.

12

Carrick świetna robota w MU. 36 pkt w 16 meczach, co daje 2,25 pkt na mecz. Najwięcej punktów w lidze odkąd objął MU i pewny powrót do LM. O to chodzi.

4

Ruch brama. Waldek King prowadź.

2

@tomek8756 6 goli na minutę, jakaś iskierka się pali.

4

Klasycznie, muszą być nerwy. XD

2

Hahaha, Viola 2:0. XD

3

Athekame uspokaja. Pięknie.

3

Nkunku brama. LeciMY.

1

@FcPortoFan1999 Po coś Pan tu przylazł?

2

Nie no, qrwa. Milan 33% posiadania piłki z Genoą. Kto tu gra o LM? XD

4

@Katalończyk 99 Komentatorzy są ozdobą tej zakurzonej ligi.

6

Doskonale wiecie Panowie Milaniści po co się tu wszyscy dzisiaj zebraliśmy. Jeszcze godzina.

https://en.meming.world/images/en/b/b0/Finally%21_A_worthy_opponent%21.jpg



@michaleu @Karol145 @takisobiektos @maroon @ACMaldini3 @blakkudium

2

@mekston Musiałby minimum dublet ustrzelić w finale PK, żeby mieć lepszą średnią od Lewego. Wykonalne.

3

@FcPortoFan1999 Klasyczny komentarz jednego z największych erosomanów w historii.

2

@FcPortoFan1999 Ktoś będzie musiał przełknąć gorycz porażki. :|

1

@FcPortoFan1999 Oby jutro Ruch z wygraną. Walczymy o baraże. Chorzów czeka.

3

Górnik Łęczna trzecim spadkowiczem I ligi. Żegnaj, adios razem z Pruszkowem i Tychami.

3

Lech leci po 10 tytuł. Ciekawe czy za jakieś 8-10 lat Kolejorz mocno nie zbliży się do Legii pod tym względem. Niby wydaje się na dziś to mało prawdopodobne, ale patrząc na to jak zarządzane są obie drużyny wcale bym tego nie wykluczał.

10

Racing Santander po 14 latach wraca do La Ligi. Ebi Smolarek dumny.

Fajna sprawa, coś nowego, zamiast ciągle tych samych klubów typu Leganes/Valladolid, które po sezonie i tak spadają. Jeszcze Deportivo i Malaga z szansami na awans.

1

@eckov Nie wiem w co Ty wierzysz. Amerykaniec psuje ten klub wzorcowo. XD Lubię Alonso, ale nie widzę tego. Pewnie do końca sezonu nie dociągnie.

1

@TR3YWAY Naga broń z Leslie Nielsenem. Wczoraj oglądałem już chyba setny raz. Uwielbiam. Zwłaszcza II część.

2

Adrian Lewis już profesjonalnie w darta nie pyka, ale 9 lotkę przeciwko Buntingowi sobie rzuca. Mógłby wrócić. :|

2

3

Czubak chyba będzie pierwszym królem strzelców z Polski od sezonu 16/17, kiedy ex aequo byli nim Robak i Paixao.

1

@michaleu Pasuje przystojnemu Panu Robertowi ta koszuleczka. CzekaMY.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?