2

@blakkudium Na dziś to mój imiennik poza zasięgiem. :|

2

@Eklerek Mads i Moniczka. Piękni ludzie i piękni aktorzy. Auuu.

3

@zadafcb 9 partii z rzędu wygrał, wow. Teraz z Trumpem zagra.

Jeszcze Pang został, na razie 4:5 z Robbo, więc na straconej pozycji nie jest, ale liczę, że blondynek wygra.

@mekston @Starrk

1

@Szklaner Jeden z ulubionych odcinków. "Poczekaj grubasie jak pierdniesz za czynsz to się nie pozbierasz" :D

1

@mekston Już nie będę nowego postu zaczynał, więc tu zapytam. Co z Carlitosem? Wiadomo czy zagra na RG?

1

@FcPortoFan1999 Z przyzwyczajenia już. Poza tym, pisałem Ci kiedyś, że jak już raz wlazłeś do darterskiej rodziny to już z niej nie wyjdziesz.

9

Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League. 5 kolejek do końca.

Dzisiaj tak:
van Veen - Price
Bunting - Clayton
Rock - van Gerwen
Humphries - Littler



@mekston @gumaz @BulaKG @D10SLEO @Peter @FcPortoFan1999 @Popitek12

10

O'Sullivan 10:2 Guoqiang.

Łatwa przeprawa Osy w I rundzie, gładko pokonany debiutant. Do tego 3 breaki +100.

W II rundzie już trudniejsze zadanie i historyczny klasyk, bo mecz z Johnem Higginsem. H2H jest potężne między Panami, aż 79 meczów (41-35 dla Osy + 3 remisy). Jednak jak przyjrzymy się tylko meczami w Crucible to mamy w H2H 3:3.

1996, ćwierćfinał 13:12 dla Osy
1998, półfinał 17:9 dla Higginsa
2001, finał 18:14 dla Osy
2007, ćwierćfinał, 13:9 dla Higginsa
2011, ćwierćfinał, 13:10 dla Higginsa
2022, półfinał, 17:11 dla Osy

Potężne meczycho przed nami. Obaj mimo wieku to ciągle czołówka światowa snookera.

@JimMorrisonFCB @mekston @Starrk @Colon @ranger3120 @budel17 @Bykunn @damianex10 @piotr1985 @macio_944

4

Osa 113 break i już 9:2. Może nawet do przerwy nie dojdzie i już po meczu będzie.

2

@Szklaner Panie, dupa to Pan. Na dodatek z uszami.

@michaleu Jedna z ładniejszych kobiet na tej planecie.

2

@mekston @Starrk Widziałem, pięknie to zrobił z trudnego układu.

W ogóle na razie sami z top16 z awansem, póki co bez zaskoczeń i żaden kwalifikant nie wygrał jeszcze. Ciekawe czy do końca I rundy się utrzyma.

3

@Szklaner Kiepscy, Gothic. Panie Szklaner, nie gardzę Panem.

3

@FcPortoFan1999 "Koleżanki lubią się zamieniać dość często". Uuu, trójkąt? Ogier z Siedlec.

Aaa, bo to o robocie piszesz, nie było tematu.

2

@FcPortoFan1999 Widzew pewnie będzie go kusił, nawet jak spadną.

3

Trener Chelsea po meczu "Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu"

3

2:0 to niebezpieczny wynik ~ JE Czesław Michniewicz.

4

Lisy oficjalnie spadają do League One. I to w 10-lecie pięknego tytułu z Vardym, Schmeichelem, Mahrezem, Kante i Panem trenerem Ranierim. :|

4

Como brama, leciMY. A nie tam madrycioków oglądać.

4

Lens ale sezon rozgrywa. 2 miejsce w Ligue 1 i już 2:0 w półfinale Pucharu Francji.

3

@Bzyczekk Na pewno chciałbym zobaczyć rozmowę Kojaka, porucznika Columbo, Herkulesa Poirota i Sherlocka Holmesa. Myślę, że poziom inteligencji, dedukcji i cwaniactwa przebiłby każdą skalę, ale dogadać by się na pewno dogadali.

3

Osa mocny start, 4:0 i pierwszy break +100 w meczu. @mekston @Starrk

3

@Kgorecki2500 Fajne to było. Pamiętam jak zażyczył sobie, żeby święta były codziennie i po jakimś czasie ludzie już mieli dosyć. Nawet kolędnicy ze zmęczoną miną śpiewali "A w piętnasty dzień tych świąt, moja miła dała mi kuropatwę na gruszyyy"!
No i morał był taki, że święta dlatego są magiczne, bo są raz w roku i człowiek na nie czeka. :D

4

Piękne są te zapowiedzi zawodników przed meczami MŚ. Zwłaszcza jak Osa wchodzi. "The greatest player in history".



@Starrk @mekston

23

Nie ma sytuacji w życiu, do której nie pasowałaby jakaś scena z Kiepskich. XD



@Sinirsey @michaleu @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Szklaner @PatrychoO

4

Kyren Wilson mocny comeback. Z 3:7 na 10:7 ze Stanem Moodym. Szkoda młodego Anglika, ale jak na debiut to się nieźle pokazał. W II rundzie już mamy hit, Wilson - Allen.

@mekston @Starrk

4

@gumaz Tylko Ty jesteś moim idolem, przystojniaku.

2

@mekston Wygrany tego meczu i tak dostaje lanie w II rundzie od GOATa.

5

@michaleu Najważniejsze, że @BulaKG oznaczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?