Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Na dziś to mój imiennik poza zasięgiem. :|
2
@Eklerek Mads i Moniczka. Piękni ludzie i piękni aktorzy. Auuu.
3
@zadafcb 9 partii z rzędu wygrał, wow. Teraz z Trumpem zagra.
Jeszcze Pang został, na razie 4:5 z Robbo, więc na straconej pozycji nie jest, ale liczę, że blondynek wygra.
@mekston @Starrk
1
@Szklaner Jeden z ulubionych odcinków. "Poczekaj grubasie jak pierdniesz za czynsz to się nie pozbierasz" :D
1
@mekston Już nie będę nowego postu zaczynał, więc tu zapytam. Co z Carlitosem? Wiadomo czy zagra na RG?
1
@FcPortoFan1999 Z przyzwyczajenia już. Poza tym, pisałem Ci kiedyś, że jak już raz wlazłeś do darterskiej rodziny to już z niej nie wyjdziesz.
9
Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League. 5 kolejek do końca.
Dzisiaj tak:
van Veen - Price
Bunting - Clayton
Rock - van Gerwen
Humphries - Littler
@mekston @gumaz @BulaKG @D10SLEO @Peter @FcPortoFan1999 @Popitek12
10
O'Sullivan 10:2 Guoqiang.
Łatwa przeprawa Osy w I rundzie, gładko pokonany debiutant. Do tego 3 breaki +100.
W II rundzie już trudniejsze zadanie i historyczny klasyk, bo mecz z Johnem Higginsem. H2H jest potężne między Panami, aż 79 meczów (41-35 dla Osy + 3 remisy). Jednak jak przyjrzymy się tylko meczami w Crucible to mamy w H2H 3:3.
1996, ćwierćfinał 13:12 dla Osy
1998, półfinał 17:9 dla Higginsa
2001, finał 18:14 dla Osy
2007, ćwierćfinał, 13:9 dla Higginsa
2011, ćwierćfinał, 13:10 dla Higginsa
2022, półfinał, 17:11 dla Osy
Potężne meczycho przed nami. Obaj mimo wieku to ciągle czołówka światowa snookera.
@JimMorrisonFCB @mekston @Starrk @Colon @ranger3120 @budel17 @Bykunn @damianex10 @piotr1985 @macio_944
4
Osa 113 break i już 9:2. Może nawet do przerwy nie dojdzie i już po meczu będzie.
2
@Szklaner Panie, dupa to Pan. Na dodatek z uszami.
@michaleu Jedna z ładniejszych kobiet na tej planecie.
2
@mekston @Starrk Widziałem, pięknie to zrobił z trudnego układu.
W ogóle na razie sami z top16 z awansem, póki co bez zaskoczeń i żaden kwalifikant nie wygrał jeszcze. Ciekawe czy do końca I rundy się utrzyma.
3
@Szklaner Kiepscy, Gothic. Panie Szklaner, nie gardzę Panem.
3
@FcPortoFan1999 "Koleżanki lubią się zamieniać dość często". Uuu, trójkąt? Ogier z Siedlec.
Aaa, bo to o robocie piszesz, nie było tematu.
2
@FcPortoFan1999 A tego trenera gdzie byś widział?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/47d24b402ff31cceda763ee33588a00d7956beb74cabaf9f97c725391b01a6db,w400.jpg
2
@FcPortoFan1999 Widzew pewnie będzie go kusił, nawet jak spadną.
3
Trener Chelsea po meczu "Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy krok do przodu"
3
2:0 to niebezpieczny wynik ~ JE Czesław Michniewicz.
4
Lisy oficjalnie spadają do League One. I to w 10-lecie pięknego tytułu z Vardym, Schmeichelem, Mahrezem, Kante i Panem trenerem Ranierim. :|
4
Como brama, leciMY. A nie tam madrycioków oglądać.
4
Lens ale sezon rozgrywa. 2 miejsce w Ligue 1 i już 2:0 w półfinale Pucharu Francji.
3
@Bzyczekk Na pewno chciałbym zobaczyć rozmowę Kojaka, porucznika Columbo, Herkulesa Poirota i Sherlocka Holmesa. Myślę, że poziom inteligencji, dedukcji i cwaniactwa przebiłby każdą skalę, ale dogadać by się na pewno dogadali.
11
@Eklerek CzekaMY.
https://i.pinimg.com/474x/0b/ca/54/0bca54d423a6d9dbd5395b03db142fd7.jpg
3
Osa mocny start, 4:0 i pierwszy break +100 w meczu. @mekston @Starrk
3
@Kgorecki2500 Fajne to było. Pamiętam jak zażyczył sobie, żeby święta były codziennie i po jakimś czasie ludzie już mieli dosyć. Nawet kolędnicy ze zmęczoną miną śpiewali "A w piętnasty dzień tych świąt, moja miła dała mi kuropatwę na gruszyyy"!
No i morał był taki, że święta dlatego są magiczne, bo są raz w roku i człowiek na nie czeka. :D
4
Piękne są te zapowiedzi zawodników przed meczami MŚ. Zwłaszcza jak Osa wchodzi. "The greatest player in history".
@Starrk @mekston
23
Nie ma sytuacji w życiu, do której nie pasowałaby jakaś scena z Kiepskich. XD
@Sinirsey @michaleu @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @Szklaner @PatrychoO
4
Kyren Wilson mocny comeback. Z 3:7 na 10:7 ze Stanem Moodym. Szkoda młodego Anglika, ale jak na debiut to się nieźle pokazał. W II rundzie już mamy hit, Wilson - Allen.
@mekston @Starrk
4
@gumaz Tylko Ty jesteś moim idolem, przystojniaku.
2
@mekston Wygrany tego meczu i tak dostaje lanie w II rundzie od GOATa.
5
@michaleu Najważniejsze, że @BulaKG oznaczony.