5

Littler z 9 lotką przeciwko Price'owi. I te średnie. :|



@FcPortoFan1999 @mekston

4

Mam nadzieję, że smakowało, Panie Michale.

1

@FcPortoFan1999 Tylko. Tam jest mocna walka o awans. Trzy drużyny odjechały.

1

@FcPortoFan1999 Dzisiaj tylko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. :|

1

@Gaucho Ale ja nie mówię, że mamy zmieniać tożsamość, bo Barca się kojarzy z takim futbolem heavy metalowym. Jednak trochę cwaniactwa i puszczenia nogi z gazu momentami by się przydało (zwłaszcza w LM), skoro takie granie w Europie nam zwycięstwa w tych rozgrywkach nie daje.

4

@Andi18 A Real Madryt, który rok temu nie wygrał La Ligi w tym roku znowu jej nie wygra.

3

@norbi77 Głowne narzekania są o wysoką linię obrony w Lidze Mistrzów. Przydałby się tu plan b. Jednak 20 goli straconych w 12 meczach LM w tym sezonie to sporo.

2

@mekston 6:2 po pierwszej sesji, pełna kontrola.

Ogólnie wybiegając już do kolejnej rundy to też będzie potencjalnym faworytem. Jakby Neil awansował to i tak jego gra mocno nie przekonuje na tych MŚ. Dopiero chyba potencjalny półfinał z kimś z dwójki Zhao (raczej)/Murphy to mógłby być banger, bo obaj błyszczą na tym turnieju.

2

@gumaz Jordan i Messi snookera.

5

Ronnie co gra. Najlepszy snookerzysta w historii. Higgins póki co bezradny.

2

@Szklaner Szkoda, że tego aktora nie było w innych odcinkach. XD

3

@gumaz U mnie dziś odcinek Stypa wlatuje. Dawno nie oglądałem, a wybitny. Wujek Stasiek kopyta wyciągnął. XD I legendarny żur cmentarny Boczka. @Szklaner

4

O'Sullivan potężny 137-punktowy break i 3:1 z Higginsem.

1

@FcPortoFan1999 Tradyszyn. Woleli kibel na korytarzu niż własne wychodkowe Ferrari w domu. I uroczysta kolacja pod kiblem. XD

3

@FcPortoFan1999 Klimat starych odcinków top.

@gumaz Już taki odcinek o kiszeniu ogórków albo grzałce to jest przecież majstersztyk, a tematy niby błahe. :D

7

Kolejny odcineczek wybitnego serialu wleciał na kanał Polsatu. Tym razem "Dzień, w którym zatkał się kibel".



@FcPortoFan1999 @PatrychoO @gumaz @Szklaner @Czajka90 @Sinirsey @DragonxNF

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze 8 miesięcy i sam będziesz oglądał jak zdobywa 3 tytuł.

1

@FcPortoFan1999 Zwycięstwo Littlera w Liverpoolu. Wiem, że oglądałeś.

1

@BulaKG Stópki się przyśniły? Czy Rataj? :|

2

@gumaz Bigos na świńskim ryju, Panie.

5

3

Osa zaczyna klasyk od wygranego frejma. Lecimy po 8 tytuł.

3

Sebek co średnią pyknął.

2

@Szklaner Aż się łezka w oku kręci!

1

Wilson już przegrywał 0:5 z Allenem, a obecnie prowadzi 6:5. Ładny comeback.

4

@Eklerek Swoją drogą zajebiste te niebieskie stroje MU.

1

@mekston Ta dwójka z młodych tylko się wyróżnia czy jest ktoś ciekawy jeszcze do obserwacji?

4

Muzyka wesoła, optymistyczna. Tekst o zrzuceniu bomby na Hiroszimę. Piękny utwór.


3

@Starrk Jego mam wrażenie nigdy skreślać nie można na MŚ. 4 finały nie wzięły się znikąd. I w ćwierćfinale kolejny Chińczyk. :D

4

Murphy pozamiatał Xiao na tyle, że nawet III sesja nie była potrzebna. 13:3 i 4 breaki +100. Rozkręca się Magik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?