Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Na takiej średniej to grają Popitki. A poza tym, gdzie tu prowokacja, cwaniaczku?
3
@mekston Carlitos pisze historie.
6
@FcPortoFan1999 Czy według Oskara stracił status robota?
@mekston @D10SLEO @BulaKG @Popitek12 @gumaz
3
Tymczasem drugi klub z Paryża leje Monaco za pomocą byłych gwiazd (Ikone, Immobile).
2
@JimMorrisonFCB Świetny jest. Fajnie jakby dociągnął poziomem do Carlosa i Jannika.
2
@gumaz Tak. Mam intencje o potencję.
2
@Soetie Chętnie Milaniści się nim zaopiekują. Włoska liga jest nieco wolniejsza, więc te 15 bramek w samej lidze by pewnie strzelił, a jeszcze wynik w LM by podkręcił. :|
2
@MesQueUnClub_87 Jak wyżej, tylko Dzikość serca i Siedem lat w Tybecie widziałem. Świetne oba filmy, choć osobiście za grą aktorską Cage'a nie przepadam.
2
@mekston Świetny jest ten Brazol. Można się zakochać w jego grze.
31
Niech spoczywa w pokoju i lata wysoko Pan Jacek Magiera. Świetny trener i bardzo mądry facet. Uwielbiałem słuchać wywiadów z nim. Swoją drogą straszne, że wychodzisz robić swoje jak pewnie każdego dnia i nawet nie wiesz, że już nie wrócisz.
2
@gumaz Oglądałem Świat według Kiepskich, Panie Edziu.
3
@Hosh Może zobaczyła smutnego Hansiego. Wtedy każdy by się wzruszył. :(
19
Jednocześnie piękne i niepiękne zdjęcie. :|
3
@gumaz @Szklaner Czajka był dobry na początku. Świetna rola jako Robochłop. Helenka Paździochowa uprawiająca z nim seks to było coś pięknego. XD
1
@FcPortoFan1999 No właśnie ciekawe jak na to zareaguje. Talent pewnie największy w historii tego sportu, ale zachowanie mógłby poprawić. :|
7
Littler zagrał chyba najgorszy mecz w swojej karierze. Na średniej 84 to może co najwyżej z @Popitek12 se pograć w barze. Jeszcze żadnej 180 nie rzucił. Siedzi mu w głowie ta publiczność.
1
@Szklaner Głosowanie chyba było i Rekord Guinnessa na prowadzeniu, Panie Boczek.
1
@gumaz Panie, nie da się. Mówiłem już!
3
@ranger3120 Jeszcze dwie by musiał wygrać, bo są 4. Tylko teraz już przeciwnik konkretny, więc będzie ciężko, ale ważne, że młody zdobywa punkty do rankingu i doświadczenie.
9
15-letni Michał Szubarczyk pokonuje 10:8 Lama Sandersona i melduje się w III rundzie kwalifikacji do MŚ. Jego przeciwnik jest sklasyfikowany o 33 pozycje wyżej od Polaka, także to ogromny sukces.
Warto odnotować, że Michał wbił w tym meczu breaka 114-punktowego, a w zwycięskiej partii zrobił comeback z 0-63. Olbrzymi talent.
@mekston @JimMorrisonFCB @Colon @Safrani @budel17 @Bykunn @Starrk @ranger3120
4
Młody se wbija breaka 114. Brawo.
1
@mekston I tak to wygra na luzie. :|
3
15-letni Michał Szubarczyk bliski 100+ breaka, zatrzymało się na 93. Lecimy!
1
@mekston Kontuzje?
10
@Frimpong Najlepszy LO na świecie od jakichś dwóch lat. Może trzech.
2
@BulaKG Liczę na to. xD
5
Czwartek, więc i wieczór z rzutkową Premier League.
1
@michaleu Michalełu prime. Uwielbiam.
3
@mekston Nowy do big3?
10
Aż ciężkie do uwierzenia, ale tak. :|