Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 A co nam pozostało? :| Lubisz?
@michaleu No baaa, zajebiste.
7
Ale siadł dzisiaj ten banger.
2
@MesQueUnClub_87 U mnie ciut lepiej, bo tylko Udręki nie widziałem.
"Szkoła dla łobuzów" jak dla mnie najlepsze z tej listy. No i Droga życia też zasługuje na pochwałę, ale tu nie jestem obiektywny, po prostu uwielbiam Sheena. :D
3
@majkiii W sumie gra Arsenalu w tym sezonie się za dużo nie różni od tej Atletico. Poza tym, to raczej będzie bój o to kto dostanie oklep w finale od kogoś z góry drabinki.
13
Mamy to! Antoni Kowalski pokonuje Jamie Jones'a 10:8 i jako pierwszy Polak w historii zagra w Mistrzostwach Świata w snookerze! Auuu, duma!
A teraz czas na remontadę Barcelony.
@mekston @macio_944 @Starrk @Bykunn @JimMorrisonFCB @Colon @budel17 @zadafcb @ranger3120 @gumaz
1
@Bzyczekk 7x60*. :P
10
Smuteczek. :( D12.
@BulaKG @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz @D10SLEO @Peter @KRISU77
3
@Szklaner Jezu, ten odcinek jest genialny. Jeden z ulubienych. @FcPortoFan1999 oglądałeś?
3
@blakkudium W La Lidze by się przydał znowu. Świetny trener.
1
@FcPortoFan1999 Łap: :| Wiem, że ją lubisz. I pamiętaj, że to, że nie piszesz o erosomanii nie znaczy, że we łbie Ci się od niej nie roi.
3
@gumaz Oczywiście, że to erosoman i gawędziarz. Już wszyscy o tym wiedzą. @FcPortoFan1999, jestem z Ciebie dumny.
1
@FcPortoFan1999 Kto mistrzem Polski zostanie według Portofana?
3
@FcPortoFan1999 Za dużo Ekstraklasy i żeś L4 musiał wziąć.
7
Antoni Kowalski już 5:2. Kurde, wieczorem oprócz remontady Barcy możemy mieć pierwszego polskiego snookerzystę w historii, który zagra w MŚ.
3
Schalke z 40 letnim Dzeko blisko powrotu do Bundesligi. :D
17
@sebasarna
4
@gumaz Miodowe też się spaprały pod koniec jak Kiepscy. Ale w szczycie oba seriale wybitne.
8
@mrboom Bo jabłonie to rosną pod Grójcem, a bociany? Gdzie widziałeś bocianowy las, sad, zagajnik bocianowy, no gdzie widziałeś?
10
Tak wygląda Krupa Bolesław, znajomy Pana Boczka po 8 latach pracy w kotłowni. Ogłuchł, oślepł i garba dostał, wykrzywus jeden.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/68be14695728660ba9c05fd8ac542cc6d498831d5d6fe35d75132ab1a099906a,w400.jpg?author=Moted&auth=b341fe0b49fdee07dfe62305b4ffc367
@PatrychoO @Sinirsey @DragonxNF @gumaz @FcPortoFan1999 @Szklaner @Czajka90
7
Muzyka klasyczna i legendarne utwory z każdego zakątka świata tylko w Tom & Jerry. No i w Zwariowanych melodiach. Aż się łezka w oku kręci.
7
Swoją drogą MU na dobrej drodze, żeby wrócić do LM. Choć fanem nie jestem, tak fajnie jakby dopięli te top5, tak jak Milan w Italii top4. Brakuje tych dwóch gigantów.
1
@JimMorrisonFCB 2:10. Różnica klas, co tu dużo mówić.
1
@Szklaner Czyli dzisiaj tak, Panie Szklaner?
https://acmi-website-media-prod.s3.amazonaws.com/media/images/Kilgore_Robert_Duvall_delivering_the_famous_lin.original.jpg
2
@Esteban_ A ciekawe czy zna smak fioletowej czekolady Goplana, którą zaraz będę wpierdzielał. Jeśli nie, to niech żałuje.
3
@gumaz Panie, a Pan żeś dalej bezrobotny parobas, Panie Ferdku?
5
Antek Kowalski w ostatniej rundzie eliminacji MŚ w snookerze jako pierwszy Polak w historii. 10:8 dzisiaj z zawodnikiem znajdującym się o ponad 40 miejsc wyżej w rankingu. Duma. Oby jeszcze wygrał ten ostatni mecz, a potem mecze z największymi.
2
@July_6_BcN Owszem, ale ja za chór robiłem!
3
@FcPortoFan1999 Patrz co się w III lidze dziś działo. :|
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/wybrzeze-rewalskie-rewal-KKNOwNvN/zawisza-bydgoszcz-bog9Tb19/
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/naprzod-jedrzejow-n5XOBzNJ/sparta-kazimierza-wielka-pr4H2spi/
1
@Czajka90 Oł je, oł je, czy kochają się?
1
@FcPortoFan1999 Farioli top.