1

@FcPortoFan1999 A co nam pozostało? :| Lubisz?

@michaleu No baaa, zajebiste.

7

Ale siadł dzisiaj ten banger.

2

@MesQueUnClub_87 U mnie ciut lepiej, bo tylko Udręki nie widziałem.

"Szkoła dla łobuzów" jak dla mnie najlepsze z tej listy. No i Droga życia też zasługuje na pochwałę, ale tu nie jestem obiektywny, po prostu uwielbiam Sheena. :D

3

@majkiii W sumie gra Arsenalu w tym sezonie się za dużo nie różni od tej Atletico. Poza tym, to raczej będzie bój o to kto dostanie oklep w finale od kogoś z góry drabinki.

13

Mamy to! Antoni Kowalski pokonuje Jamie Jones'a 10:8 i jako pierwszy Polak w historii zagra w Mistrzostwach Świata w snookerze! Auuu, duma!

A teraz czas na remontadę Barcelony.

@mekston @macio_944 @Starrk @Bykunn @JimMorrisonFCB @Colon @budel17 @zadafcb @ranger3120 @gumaz

1

@Bzyczekk 7x60*. :P

10

Smuteczek. :( D12.



@BulaKG @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz @D10SLEO @Peter @KRISU77

3

@Szklaner Jezu, ten odcinek jest genialny. Jeden z ulubienych. @FcPortoFan1999 oglądałeś?

3

@blakkudium W La Lidze by się przydał znowu. Świetny trener.

1

@FcPortoFan1999 Łap: :| Wiem, że ją lubisz. I pamiętaj, że to, że nie piszesz o erosomanii nie znaczy, że we łbie Ci się od niej nie roi.

3

@gumaz Oczywiście, że to erosoman i gawędziarz. Już wszyscy o tym wiedzą. @FcPortoFan1999, jestem z Ciebie dumny.

1

@FcPortoFan1999 Kto mistrzem Polski zostanie według Portofana?

3

@FcPortoFan1999 Za dużo Ekstraklasy i żeś L4 musiał wziąć.

7

Antoni Kowalski już 5:2. Kurde, wieczorem oprócz remontady Barcy możemy mieć pierwszego polskiego snookerzystę w historii, który zagra w MŚ.

3

Schalke z 40 letnim Dzeko blisko powrotu do Bundesligi. :D

17

4

@gumaz Miodowe też się spaprały pod koniec jak Kiepscy. Ale w szczycie oba seriale wybitne.

8

@mrboom Bo jabłonie to rosną pod Grójcem, a bociany? Gdzie widziałeś bocianowy las, sad, zagajnik bocianowy, no gdzie widziałeś?

10

7

Muzyka klasyczna i legendarne utwory z każdego zakątka świata tylko w Tom & Jerry. No i w Zwariowanych melodiach. Aż się łezka w oku kręci.

7

Swoją drogą MU na dobrej drodze, żeby wrócić do LM. Choć fanem nie jestem, tak fajnie jakby dopięli te top5, tak jak Milan w Italii top4. Brakuje tych dwóch gigantów.

1

@JimMorrisonFCB 2:10. Różnica klas, co tu dużo mówić.

2

@Esteban_ A ciekawe czy zna smak fioletowej czekolady Goplana, którą zaraz będę wpierdzielał. Jeśli nie, to niech żałuje.

3

@gumaz Panie, a Pan żeś dalej bezrobotny parobas, Panie Ferdku?

5

Antek Kowalski w ostatniej rundzie eliminacji MŚ w snookerze jako pierwszy Polak w historii. 10:8 dzisiaj z zawodnikiem znajdującym się o ponad 40 miejsc wyżej w rankingu. Duma. Oby jeszcze wygrał ten ostatni mecz, a potem mecze z największymi.

2

@July_6_BcN Owszem, ale ja za chór robiłem!

1

@Czajka90 Oł je, oł je, czy kochają się?

1

@FcPortoFan1999 Farioli top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?