7

Najlepszy darter świata rzuca sobie luźne 2x170 w jednym meczu. Za kilkanaście lat (mam nadzieję) już będzie nosił miano najlepszego dartera wszech czasów.



@mekston @FcPortoFan1999 @KRISU77 @APTAPT @Comfortable_

1

@PatrychoO Maślaczki, sam żem zbierał tam gdzie te zamknięte szalety są.

1

@PatrychoO Trzeba odcinek Euro obejrzeć po tym pięknym zwycięstwie. :D

4

Littler to będzie darter wszech czasów. Utrzymywać średnie na takim poziomie praktycznie co mecz... Geniusz.

5

Littler dwa big fishe w jednym meczu i wygrywa dzisiejszą kolejkę Premier League.

@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz

18

Tymczasem Dzeko ratuje dupę Bośni i strzela na 1:1. U nas Lewy... Dziadki rządzą.

8

Brzęczek wizjoner, a się z niego śmiali.

12

Lewy z golem, czyli u Kowalczyka w domu huk pękniętej dupy i dźwięk otwieranego alkoholu.

3

Littler prawie 109 średnia. Kolejny dzień w biurze najbardziej utalentowanego dartera w historii.

4

Plusy po pierwszej połowie:
-Dua Lipa szczęśliwa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Ulubiony odcinek Kiepskich, erosomanie jeden? :|

6

@gumaz Mariano Italiano, prosto z Portofino.

1

@michaleu @FcPortoFan1999 Witam Panowie. Jaki wynik dziś? Moim zdaniem 2:1.

2

@Comentateiro Na Szwecję jest ten banger.


5

Polska dzisiaj najważniejsza, ale cząstka mnie będzie zerkać na Włochów. Mam nadzieję, że w końcu przestaną się kompromitować. Do trzech razy sztuka? Oby...

W tym roku minie 20 lat od ostatniego tytułu MŚ. 20 lat od pięknej drużyny Lippiego z genialną defensywą, która straciła przez cały turniej tylko dwa gole (samobój Zaccardo w grupie i karny Zizou w finale). 20 lat od legendarnych słów Dariusza Szpakowskiego: "Cannavaro teraz przerywa no i Totti zobaczmy. Gilardino, to będzie dwa czy też poczeka? Gilardino. Indywidualna akcja Gilardino, aj będzie Del Pierrro! Dwa, dwa! Nokautujące uderzenie! Wreszcie wielki Del Piero! Italia! Nie będzie "arrivederci"! Forza Italia do Berlina!"

Dzisiaj Do boju Polsko i Forza Italia!


5

Jakie to były dobre. Jim Carrey w najlepszej wersji + gwiazdy filmu "A night at the Roxbury". Epickie.

0

@mekston Oby Rybka to wzięła. A Iga chyba spada z top3 jak Coco dziś wygra?

0

@Aequlibre Big Lebowski jeśli nie oglądałeś. Świetnie się przy nim bawiłem.

0

@FcPortoFan1999 Bo jak już raz wlazłeś do dartowej rodziny to tak szybko Cię nie wypuścimy.

0

@FcPortoFan1999 Czyli rozumiem, że oznaczać przy darcie, ale nie jak gra Luke? :|

1

@michaleu Doskonale wiesz co. :|

1

@michaleu Ciszę i spokój, a tam, Misialełu?

1

@michaleu Witam.

1

@NeroTFP1 A o tym nie słyszałem, grubo. Ale Legia chyba też Robercika odstrzeliła. :D

4

@CLS63AMG Pamiętam jak Mourinho z Chelsea go odstrzelił i De Bruyne też. :D A obaj to królowie Premier League tylko w innych drużynach.

1

@gumaz Panie, jak ja na średniej 30 gram. XD Pierwszy lepszy z ulicy by mnie mógł uczyć. To bardziej @Popitek12 powinieneś wołać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?