Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY Ale że żeś o Mirosławie zapomniał. Gwałty na zlecenie bez zlecenia z resztą też. Amfetamina. Produkcja, dystrybucja, masturbacja.
1
@Faro To tylko pokazuje jak Raphinha jest zajebisty, że trzeba mu potencjalnie coś odejmować, żeby go skrytykować.
1
@Szklaner Polsat nas rozpieszcza ostatnio!
6
@Danny Gaucho Haaland pierwsze 4 lata grał w Bryne i Molde, także polemizowałbym czy liga norweska jest jakaś potężniejsza od brazylijskiej.
3
@kanver_ Wyniki początkowe Neymara zawsze robią wrażenie. W wieku 23 lat miał więcej goli niż Haaland i Mbappe nie grając na 9. A potem na własne życzenie równia pochyła.
10
Tak. XD
3
@MesQueUnClub_87 Chciałbym dalej: Polskę, Włochów, Turcję i Danię.
I tak na tym Mundialu już będzie dużo randomowych repek to niech chociaż z Europy silniejsza delegacja pojedzie.
1
@NeroTFP1 https://pobierak.jeja.pl/images_thumb/2/3/8/333398_600x315.jpg
Za pogodę w tym kraju jest odpowiedzialny człowiek z niepełnym wykształceniem. Helena, mam zawał.
1
@mateuszeg Kto by o Spursach piłkarskich pisał? Dej spokój.
5
Potężny lider potężnego Spurs. Wybryk natury.
1
@Nazio_87 Tobey świetny aktor. Ta scena legendarna już. Czujesz te emocje przez ekran.
2
@TR3YWAY On nie wygląda na 50, tylko na mniej, a ona nie na 20, tylko na więcej, także się wyrównuje. :|
4
@Kessie Do tego piękny śmiech. Szczena kiedyś mówił, że najlepszy jaki słyszał w życiu. XD
2
@Eklerek Chłop chyba znany bardziej z jednego meczu niż całej kariery. XD (4 gole z Liverpoolem).
4
Barney przebudzenie.
2
@mekston Mączka i Nadal to największa dominacja na jednej nawierzchni jaką widział tenisowy świat. :D
12
@FcPortoFan1999 Ty oznaczony jako specjalista profesor do spraw erosomanii i pornografii.
3
@FcPortoFan1999 Tylko wtedy to była drużyna, która grała w Ekstraklasie i zajęła dość wysokie 8 miejsce. Ale może historia zatoczy koło. Lubię underdogów.
@mrboom Zgadza się, już poprawione. II liga, ale 3 poziom rozgrywek.
2
@gumaz Sentymentalna drużyna jak swego czasu Odra Wodzisław i KSZO Ostrowiec.
1
@FcPortoFan1999 Myślę, że jednak sensacji w półfinałach PP nie będzie i ujrzymy finał Górnik - Raków. Ale sam awans do II ligi to już będzie dobry sezon dla nich.
3
Zawisza ładny sezon rozgrywa. Półfinał PP (a może finał bądź wygrana?) i lider swojej ligi z szansami na awans na III poziom rozgrywek. Jest sentyment do tego klubu. Piękna drużyna swego czasu za Rysia Tarasiewicza.
1
@FcPortoFan1999 Co sądzisz o technice rzutu nierobota? Jest dobrze?
6
@FcPortoFan1999 Ty jesteś fanem reprezentacji Anglii, więc nie zgadniesz kto ich odwiedził na zgrupowaniu. Pewien (nie) robot. I rzucił sobie luźne 180.
@mekston @gumaz @KRISU77
10
81 lat dzisiaj kończy mistrz, Eric Clapton. Zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków jaki kiedykolwiek stąpał po tej planecie.
3
@Safrani Również wszystko widziałem i wszystko mi się podobało mniej lub bardziej. Najlepsze z listy według mnie? Cinema Paradiso.
8
@partymaker Właśnie skończyłem lekturę. Wybitne dzieło.
1
@Szklaner Odcinek Przyspieszenie to pierdzielone arcydzieło. Scena przy oknie moje ulubiene!
1
@FcPortoFan1999 No żartuję przecież. Ty tu masz akurat nieskazitelną opinię. :|
2
@Bzyczekk Zima mi najbardziej siedzi. Ale generalnie całość to jest arcydzieło.
1
@FcPortoFan1999 Lubię jak się irytujesz zboczuszku. Mam w archiwach ten komentarz i napisał, że jesteś gawędziarz.