Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Czyli dzisiaj tak?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWFf0f5qjgP9hsgb7E5K1w45uaiogoeaS6RGIdXeEAG14ct2oD210XVSC-&s=10
8
@marcin62 Hansi Flick to jest synonim słowa "wpierdol". Był przy gruzowaniu Brazylii przez Niemcy w 2014 (asystent Loewa), był (niestety) przy 2:8 z Bayernem i jest teraz przy wszystkich naszych wysokich zwycięstwach. Jeszcze można dodać wiele innych meczów.
3
Krzysztof "Polski Orzeł" Ratajski sprawia Bull.
2
@mekston Widzę, że nowy Hiszpan się zrespił. Oby tak dalej. :D
5
Rataj pokonuje po deciderze numer 12 rankingu i półfinalistę MŚ - Ryana Searle. Elegancko. Ładne zakończenie 121.
2
@BulaKG Tak. Czekamy na polskiego orła. Ogólnie dzisiaj ciekawy dzień, bo topowi gracze wchodzą do gry. A Ty rozumiem też? :D
4
Dart w Szkocji jest w dobrych rękach. Swoją drogą ten Owen ma 12 lat i gra na 100 średniej prawie. Grubo. XD
2
@Safrani To już się więcej nie powtórzy!
8
Tak jest. XD
10
Jeżeli nowi fani snookera mają się zakochać w tym sporcie, to między innymi dzięki takim zawodnikom jak Zhao Xintong. We wczorajszym półfinale zdemolował Johna Higginsa 10:1! I przy okazji sprawił, że Szkot doznał jednej z najwyższych porażek w swojej 34 letniej karierze.
Dzisiaj finał z Juddem Trumpem, czyli starcie dwóch najbardziej widowiskowych snookerzystów w Tourze. Ciągle jestem pod wrażeniem tego, jak Zhao szybko wrócił na szczyt. Prawie dwuletni ban, potem przebijanie się przez eliminacje, żeby otrzymać kartę PRO, a obecnie to jeden z najlepszych zawodników na świecie i panujący Mistrz globu.
@budel17 @JimMorrisonFCB @Colon @Starrk @Bykunn @mekston @piotr1985 @macio_944
2
Zhao Xintong jest potężny. 4:0 z Higginsem po 1 minisesji. Lubię Johna, ale w finale z Juddem Trumpem to Zhao bardziej się postawi.
3
Białecki odpada, ale Ratajski z awansem. Jutro mecz z długowłosym Searle, półfinalistą tegorocznych MŚ.
2
@PatrychoO Nieee, kadr z wyżej jest z odcinka "Zając wielkanocny" a Niemcy Ferdasa zatrzymali w odcinku "Jajko pokoju".
-Was ist das?
-Kapusta i kwas! Hitler kaput! Wypierdzielaj kundlu poniemiecki!
6
Nie mogło ich zabraknąć.
https://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2016/03/wielkanoc.jpg
@Szklaner @michaleu @Czajka90 @FcPortoFan1999 @gumaz @Sinirsey @DragonxNF @PatrychoO
2
@Bolton Warto wspomnieć, że stanie w wannie przy tym ćwiczeniu jest kluczowe. W zasadzie najważniejszy aspekt, bo inaczej jesteś piz*a nie skoczek.
2
Gra Ratajski, gra Białecki, czyli to faktycznie, nawet nie wielka, a gigantyczna sobota.
7
Elegancki debiut Feio. 0:5 na łeb. XD
1
@michaleu Przepiękna dyskusja. PozdrawiaMY.
2
@MesQueUnClub_87 Zdrowia filmowco-kucharzu. Informuj na bieżąco, Panie.
5
Trailer Przylądka strachu. Po tym, jak psychola Maxa Cady'ego w 1962 zagrał Robert Mitchum, w 1991 - Robert De Niro to w 2026 roku przyszła pora na Javiera Bardema. No, ciekawy jestem.
8
Brian Johnson z (jeszcze) wokalem łagodnym jak baranek w 1975 roku. Aż nie do pomyślenia, że kilka lat później będzie ostrym, krzykliwym, surowym wokalistą legendarnej grupy AC/DC. Piękne.
@JimMorrisonFCB @Safrani @Gary @Konradowskyy @Colon @Konradowskyy
2
@mekston Prosiłbym o oznaczanie przy postach stricte tenisowych. Powoli się wchłaniam w ten sport. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
1
@FcPortoFan1999 Kraj, z którego pochodzi pewien rzutnik o pseudonimie "The Nuke", który nie jest robotem.
1
@FcPortoFan1999 Chyba wiem dlaczego Anglii.
@mekston
8
Price wybitny wieczór. Każdy mecz na najwyższym możliwym poziomie.
3
Selby - Higgins ależ bitwa.
2
Van Veen top, 160 na zakończenie.
1
@ROBSSSON W darcie typowi Angole się akurat tak nie zachowują. A co do oglądania, to lubię śledzić jego mecze nie dlatego, że jest niegrzeczny, tylko dlatego, że świetnie gra. Po prostu.
1
W punkt. Sam uwielbiam odpalać darta, żeby oglądać Littlera w akcji, bo jest po prostu wybitny, ale zachowanie przy przegrywaniu poniżej krytyki. Brakuje mu tej klasy.
2
@mekston Oskar jak zwykle nie miał racji.