Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Dałem Ci wczoraj dość solidne argumenty, że Littler nie jest robotem! Poziom jaki obecnie prezentuje świat już widział dwukrotnie. A nawet i wyższy. :| Poza tym, chyba wszyscy lubimy oglądać najlepszych w swoich dyscyplinach?
1
@FcPortoFan1999 Panie, ja żem usunął, bo niżej wstawili to samo. :| A poza tym to proszę mnie od Littlerów nie wyzywać.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcelonaLM Ferdynand Kiepski był pierwszy z tym pomysłem.
https://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2012/07/o166.jpg
4
@Comentateiro A czemuż to, Panie Comentateiro?
2
@PatrykBarca Bo Serie A jest obecnie na nie do końca najwyższym poziomie, co pokazują wyniki w Europie. I piszę to jako wielki fan tej ligi.
Polacy grają, ale w tym sezonie to tylko o jednym można powiedzieć, że robi to na poziomie i jest to Zielek.
2
@1LY0 Jesień z dupy średniowiecza. Piękny utwór.
1
@gumaz Coraz wolniej mówi i coraz wolniej chodzi, a to młody chłop jeszcze.
3
@michaleu Regres mocno widoczny, ale Mister Allegri z tych dwóch zrobił naprawdę solidnych stoperów.
17
Kiedyś była beka z tego klaskania u Rubika, różne memy, teksty itp, ale co by nie mówić to piosenka wyższych lotów. Muzyka, wykonanie i przede wszystkim tekst poetycki. Starzeje się jak wino.
4
@Criss18Barca Szkoda tego Fornala. Wydaje się sympatycznym chłopem, ale jak tak będzie żreć bez umiaru to go w końcu sami do pieca zapakują nogami do przodu.
3
@Arden Najlepsza 9 jaka stąpała po tym pięknym świecie. Widać na filmiku, że już ociężały, ale technicznie ciągle bajeczka.
6
@Borneo Ty ze słownikiem chyba też nieco skłucony.
3
@FcPortoFan1999 O łysym też kiedyś mówili, że idzie po Taylora, a na 3x MŚ się zatrzymało. W sporcie wszystko się może wydarzyć, także poczekałbym z osądami. :D
4
@gumaz Pokaż mi osobę, która nie lubi. :| Oskiego do rany przyłożyć, grzeczny chłopak, choć pod spodem kryje się erotoman.
7
@FcPortoFan1999 widzisz, dlatego nie uważam (jeszcze) Luke'a Littlera za robota.
Taylor:
https://pbs.twimg.com/media/HEXpd2fXIAANLos?format=jpg&name=medium
MvG w prime. Spójrz na średnią. XD Ostatecznie zakończył mecz na poziomie 123.40.
https://pbs.twimg.com/media/HEWvC_gbYAAhR7W?format=jpg&name=large
Littler ma potencjał jak najbardziej, żeby dominować przez lata i być może za jakiś czas być GOATem, ale na razie robot do niego nie pasuje, patrząc na to co wyprawiał Taylor przez lata i łysy w szczytowej formie.
@Popitek12 @mekston @gumaz @KRISU77
15
Jak co sobotę o 18:00 Polsat wrzuca Kiepskich. Tym razem legendarny odcinek "Menda".
-Panie, ja zaraz normalnie pójdę na Pana i doniesę do urzędu.
-Jak to?
-Panie, Pan zgnijesz w pierdlu za szpiegostwo publiczne.
@gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @DragonxNF @Sinirsey @Szklaner @PatrychoO
7
Dzień z życia Tigera Woodsa. XD Piękne.
P.S, Panie Gandolfini, tęskniMY.
https://x.com/SopranosWorld/status/2037693678831972744
6
@APTAPT Kuba, Tobie to i mogę nawet dupę pokazać.
3
Legendarny utwór z wokalistą o anielskim głosie.
1
@kosiarz92 Tylko Littler ma 19 lat dopiero 2x MŚ i już 26 turniejów wygranych. W tym sporcie można grać na najwyższym poziomie do 50, a niektórzy nawet i dłużej grają. Na pewno jest potencjał i talent, żeby przebić samego Taylora.
13
@gumaz Nie, nie widzą co mi wysyłasz na priv, zboczuszku. Także spokojnie.
7
Najlepszy darter świata rzuca sobie luźne 2x170 w jednym meczu. Za kilkanaście lat (mam nadzieję) już będzie nosił miano najlepszego dartera wszech czasów.
@mekston @FcPortoFan1999 @KRISU77 @APTAPT @Comfortable_
1
@PatrychoO Maślaczki, sam żem zbierał tam gdzie te zamknięte szalety są.
1
@PatrychoO Trzeba odcinek Euro obejrzeć po tym pięknym zwycięstwie. :D
4
Littler to będzie darter wszech czasów. Utrzymywać średnie na takim poziomie praktycznie co mecz... Geniusz.
5
Littler dwa big fishe w jednym meczu i wygrywa dzisiejszą kolejkę Premier League.
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
18
Tymczasem Dzeko ratuje dupę Bośni i strzela na 1:1. U nas Lewy... Dziadki rządzą.
8
Brzęczek wizjoner, a się z niego śmiali.
12
Lewy z golem, czyli u Kowalczyka w domu huk pękniętej dupy i dźwięk otwieranego alkoholu.