Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 On, Dziędziel i Rogalski zagrali wybitnie w Weselu. Do tego świetna rola choćby księdza. Genialny film, pokazujący polskość w 100%.
5
@MesQueUnClub_87 Nie widziałem jego słabej roli. Albo dobre, albo rewelacyjne.
Uwielbiam go w Weselu. Pijany notariusz to jest oscarowa kreacja. "Aaa, chcielibyście wiedzieć, choćby Wiesiek, wiecie o co kur** mnie poprosił? A chu*a Wam powiem!"
2
@Safrani Złe mam odczytywać na opak? :D Nie słucham takiej muzyki z reguły, ale tu tekst jest wręcz poetycki.
7
Ciekawe czy jeszcze jakiś topowy klub go ściągnie do siebie.
1
@Herato Alonso, ech.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale mi się kawałek przypomniał.
7
@fcbarcafan19 Zmiana na gorsze, ale do przewidzenia, bo dużo firm idzie teraz w prostotę.
4
@SinMistico Yeremay z 10.
1
Jakiś młodzian z 2009 rocznika minutę po wejściu ratuje dupę Romie.
3
@Szklaner Panie, ale przy Kiepskich to oznaczaj.
3
@PatrychoO Piękne to. Najlepszy sylwestrowy odcinek. Jeszcze Edzio z Boczkiem w piwnicy robiący fajerwerki. XD "Panie, jak to wszystko wydupcy to łba Pan pod Moskwą szukaj, a dupy pod Chicago". No i jeszcze wszyscy śpiewający Kombii - Pokolenie. :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michaleu Widziałem, lipa. Znowu Pan z Twojego avka będzie musiał tyłek ratować. :D
13
Chłop co trafił. Co prawda o dzień się pomylił, ale wybierając tę datę zapewne mu chodziło o to, że poleci po przegranym Superpucharze. XD
1
A co nas jakiś Pintus obchodzi, jak mamy u siebie Julio Tousa? Flick prócz tego, że jest świetnym trenerem, to i równie świetny sztab za nim stoi.
44
Biorąc pod uwagę fakt, że te liczby Robert zrobił w przedziale wiekowym 34-38, to są to absolutnie wybitne osiągnięcia. Wielu napastników w swoim prime nie robi takich liczb, ale Lewy jako spełniony już klubowo piłkarz po Bayernie na luzie. Świetny transfer, trafiony i spłacony w 110%.
2
@Kgorecki2500 No oni są średniakiem, tylko oczekiwania i presja jak topowy klub. XD Chyba wolałbym dla naszego Generała spokojniejszego miejsca.
3
@Kgorecki2500 Szkoda, że Xavi tak długo zwleka z objęciem jakiegoś klubu. Widziałbym go w jakimś średniaku z top5 lig.
1
@Marcelinho99 Nie, ale na pewno by im ten pierdolnik ogarnął.
2
W Polsacie 2 właśnie zaczyna się topowy odcinek Kiepskich - "Kotłowy".
"Na pylicę w dupę szpryce"
"Panie, wcześniej żeś Pan inaczej tego wykrzywusa pokazywał"
3
@escarabajo Sevilla, Valencia, gdzie łoni są? Straszny upadek.
9
Kylian jako Mao Zedong to jest to, czego człowiek potrzebuje. XD
https://x.com/Varca_Owner/status/2010765484053184759
2
@escarabajo I cyk, 4:0. :)
2
@escarabajo Tak, ale może potrzebował więcej czasu, żeby wykorzenić ten betonowy styl, który towarzyszy Juve już lata. Na razie wygląda to spoko nie tylko na tablicy wyników, ale i w grze. Widać, że po 1:0 są dalej głodni. :)
2
Pod kątem charakteru to najgorszy typek za sterami Realu od czasów Mourinho. Tych wszystkich Zidanów, Solarich, Laptopówkolegi, Ancelottich czy tego Alonso szło przełknąć więcej lub mniej, ale ten czubek pewnie ładnie będzie ich nakręcał jak za czasów Jose.
3
@escarabajo W jego. Akurat z włoskich trenerów to jest jeden z nielicznych nie-betonów. Jego Napoli grało pięknie i strzelało masę goli, oczywiście z potężnym duetem Osimhen-Kvara, ale jednak.
W repce mu nie poszło, ale oddzielam to grubą kreską, bo to inna robota kompletnie, poza tym naszemu Flickowi też nie poszło. ;)
3
@escarabajo Po prostu Mister Spalletti.
1
@michaleu Niech się biją z Interem i Napoli o 2 miejsce. :D
5
Spalletti ładnie ten bajzel w Turynie ogarnął. Nawet David zaczął strzelać.