23 lipca 2020, 16:20
2
@BarcaInfo Z tymi fotografami to mają przekichane,wszędzie ich szpiegują no ale jakieś wady musi mieć takie życie. :P
23 lipca 2020, 12:11
0
@cules100pro Raczej będzie jeden z nich Torres/Garcia.
22 lipca 2020, 19:48
@TheNekro94 Genialne! :D
22 lipca 2020, 16:40
@student97r Czytałeś ,,Latarnika’’ owej pani? jeśli tak opinie bym chciał poznać. :)
22 lipca 2020, 10:52
PSG Nike robi co roku fajne stroje a nam to wymyślają jakieś poziome czy szachownice,ostatnia taka koszulka która mi się mega podobała to ta z 14/15.
21 lipca 2020, 11:42
@Bagsik88 Mówię o początku,te szybkie kontry,po prostu nowocześniejsza piłka a nie te wieczne klepanie.
21 lipca 2020, 11:22
@juliacicha La liga Bonita,ktoś z redakcji?
@prokofiew Ja bym wolał widzieć Barcelonę Luisa Enrique,wtedy to się przyjemnie oglądało.
20 lipca 2020, 23:43
Komentarz usunięty przez użytkownika
20 lipca 2020, 17:27
1
@MesQueUnClub96 @Gomess uwielbiam go
20 lipca 2020, 14:28
@Dajnatace Ten plebiscyt jednak zapewnia miejsce w historii i daje dużą satysfakcję.
20 lipca 2020, 13:05
22
Przekonałem się do Peaky Blinders,ten serial to jednak majstersztyk!
20 lipca 2020, 12:39
20 lipca 2020, 12:34
5
@BarcaInfo Oby,bo z Umtitim który truchta to byłaby masakra,już prędzej bym wystawił niedoświadczonego Araujo niż Samuela.
20 lipca 2020, 12:25
@Haxen Cenisz bardziej Todibo od Araujo? Dla mnie Ronald jest o wiele pewniejszy w obronie,Todibo ma dobre wyprowadzenie piłki a tak ma spore braki.
19 lipca 2020, 23:37
10
@FearTheBeard Może boją się o kontuzje czy coś,ale też wolałbym by im pomogli.
19 lipca 2020, 23:04
Było 2-1 dla Interu,a jest kompletnie odwrotnie...
19 lipca 2020, 20:45
@Chwytliwy Jak tam UTD dziś? ;D
19 lipca 2020, 20:02
Niezawodny ŻIRU!
19 lipca 2020, 19:15
@mateuszdabski Z Napoli nie zagra :/
19 lipca 2020, 19:13
@Naturopata Sołtys jest zakochany w Busim,dlatego nie ma co liczyć że De Jong będzie podstawowym DP.
19 lipca 2020, 19:12
Griezmann czy Fati na Napoli? I pomoc jak według was będzie wyglądać?
19 lipca 2020, 18:54
8
@BarcaInfo Bo nie miał kim grać.
19 lipca 2020, 18:40
3
@PatrychoO Coś ty Vidal-Busquets-Rakitić aż po grób.
19 lipca 2020, 18:09
Lenglet kontuzja?
19 lipca 2020, 18:01
@Mario96w Typowe,mecz wygrany=eee w sumie niech ten pasterz zostaje,przegrana=Wracaj na farmę!!! Gościu nie ogarnia!
19 lipca 2020, 17:45
@DanielOOL Szkoda że w meczu o pietruszkę,w dodatku Alavés też o nic.
18 lipca 2020, 23:12
Ile Nike płaci Barcelonie?
18 lipca 2020, 23:05
@PatrychoO Chciałbym żeby Barca też zmieniła na Adidasa lepsze koszulki robią.
18 lipca 2020, 23:04
Mam obawy że Real jeszcze pyknie to City,obym się mylił.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@BarcaInfo Z tymi fotografami to mają przekichane,wszędzie ich szpiegują no ale jakieś wady musi mieć takie życie. :P
0
@cules100pro Raczej będzie jeden z nich Torres/Garcia.
0
@TheNekro94 Genialne! :D
0
@student97r Czytałeś ,,Latarnika’’ owej pani? jeśli tak opinie bym chciał poznać. :)
0
PSG Nike robi co roku fajne stroje a nam to wymyślają jakieś poziome czy szachownice,ostatnia taka koszulka która mi się mega podobała to ta z 14/15.
0
@Bagsik88 Mówię o początku,te szybkie kontry,po prostu nowocześniejsza piłka a nie te wieczne klepanie.
0
@juliacicha La liga Bonita,ktoś z redakcji?
0
@prokofiew Ja bym wolał widzieć Barcelonę Luisa Enrique,wtedy to się przyjemnie oglądało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 @Gomess uwielbiam go
2
@Dajnatace Ten plebiscyt jednak zapewnia miejsce w historii i daje dużą satysfakcję.
22
Przekonałem się do Peaky Blinders,ten serial to jednak majstersztyk!
2
Już Konrada zaczynają promować :P
5
@BarcaInfo Oby,bo z Umtitim który truchta to byłaby masakra,już prędzej bym wystawił niedoświadczonego Araujo niż Samuela.
1
@Haxen Cenisz bardziej Todibo od Araujo? Dla mnie Ronald jest o wiele pewniejszy w obronie,Todibo ma dobre wyprowadzenie piłki a tak ma spore braki.
10
@FearTheBeard Może boją się o kontuzje czy coś,ale też wolałbym by im pomogli.
0
Było 2-1 dla Interu,a jest kompletnie odwrotnie...
1
@Chwytliwy Jak tam UTD dziś? ;D
0
Niezawodny ŻIRU!
2
@mateuszdabski Z Napoli nie zagra :/
0
@Naturopata Sołtys jest zakochany w Busim,dlatego nie ma co liczyć że De Jong będzie podstawowym DP.
0
Griezmann czy Fati na Napoli? I pomoc jak według was będzie wyglądać?
8
@BarcaInfo Bo nie miał kim grać.
3
@PatrychoO Coś ty Vidal-Busquets-Rakitić aż po grób.
0
Lenglet kontuzja?
1
@Mario96w Typowe,mecz wygrany=eee w sumie niech ten pasterz zostaje,przegrana=Wracaj na farmę!!! Gościu nie ogarnia!
2
@DanielOOL Szkoda że w meczu o pietruszkę,w dodatku Alavés też o nic.
1
Ile Nike płaci Barcelonie?
1
@PatrychoO Chciałbym żeby Barca też zmieniła na Adidasa lepsze koszulki robią.
0
Mam obawy że Real jeszcze pyknie to City,obym się mylił.