To czy ten Kikuś będzie dalej trenerem nie jest wielkim problemem bo i tak następny trener co on ma zrobić z tymi wypalonymi dziadkami i prezesem idiotą...
@Encore Ale słodziak :),miałem kiedyś kotka który wyruszył w jakąś podróż(może w poszukiwaniu miłości nie wiem ;D)Nie było go dwa dni,ale wrócił bez łapki niestety,ale pokazało to jaki jest mądry że znał drogę a był bardzo daleko,koty są bardzo mądre.
@ViscaBarca123 Zgadzam się z Pajarito,czytałem że niby mocno pobudza,a efekt u mnie taki sobie,teraz zakupiłem sobie Amandę(podobno mocna,tak w sklepie mi powiedzieli,zobaczymy) ;P
1
@tunczas4 No ale niestety to oznacza że kolejny rok upokorzeń czeka,do tych wyborów...
0
Mam pytanie co się musi stać by wybory odbyły się już w tym roku? Socios muszą się zebrać i głosować czy jakieś wotum nieufności ala Benedito.
0
@BarcaInfo To nie ma co się nastawiać że awansują,brawo trenerze!
0
@amanter Tak powiedział w wywiadzie przynajmniej.
20
Busquets kiedyś powiedział że nie będzie długo grał w Barçy,wtedy modliłem się by zmienił zdanie,teraz to mam nadzieje że dotrzyma słowa...
0
To czy ten Kikuś będzie dalej trenerem nie jest wielkim problemem bo i tak następny trener co on ma zrobić z tymi wypalonymi dziadkami i prezesem idiotą...
0
@Gibbon_FCB Już w bieli? xD
0
@BarcaInfo No właśnie,a nie ten Busquets co wali te same frazesy od 5 lat.
0
Valdek nigdy by do czegoś takiego nie dopuścił,what a shame.
0
Ja nie rozumiem jak można było zatrudnić trenera krórego w BETISIE kibice modlili się by go wypiep...
0
@kuz Ostatnio nie była to reguła
0
@messi564 To zależy w dużym stopniu od wyborów i kto je wygra.
2
@PatrykBarcelona Real jednak kupił tych najbardziej utalentowanych a Maia(któremu kibicuje) nie zagrał nawet w 1 drużynie Sao Paulo.
6
@Coutinho007 To chyba oznacza że nie jest żadną perełką :P
2
@BarcaInfo I tak jest go mi mega szkoda... :/
2
Jak Semedo nie odejdzie to go Barcelona nie sprowadzi,ponadto nie mają pieniędzy by kupować nawet za te 20 mln jeśli zbierają na tego Lautaro.
2
@BarcaInfo Czekam na potwierdzenie od Achrafa czy Romero,dziennikarz którego przytoczyłeś nie jest jakoś mega dobrym źródłem.
1
@Hushovt Miny nie zobaczysz przecież :P,No chyba że go znasz.
1
@Encore Ale słodziak :),miałem kiedyś kotka który wyruszył w jakąś podróż(może w poszukiwaniu miłości nie wiem ;D)Nie było go dwa dni,ale wrócił bez łapki niestety,ale pokazało to jaki jest mądry że znał drogę a był bardzo daleko,koty są bardzo mądre.
0
@BarcaaVEB Aouchiche chyba Saint-Etienne tak gdzieś widziałem.
0
Brat Serge Auriera został zastrzelony. :/
0
@BarcaInfo Bundesliga ma o wiele lepsze zespoły niż Ligue 1.
0
Jak zagrał Puig i Araujo wczoraj ponieważ nie oglądałem i chyba nie żałuje. :P
29
@BarcaInfo Co ten sztab odwala że każdy dostaje tam kontuzji nawet Griezmann który wcale nie ma urazów...
0
Wrzosek nie był łatwy dla Borysa,świetnie się ogląda jego walki jak pnie do przodu. ;)
0
Borys wygrał słusznie?
4
@DonAndresFCB Czyli Xavi czy Puyol.
0
@BarcaInfo Ciekawe czy Eric się skusi na tą umowę.
0
Norman Parke znowu nie zrobił wagi...
0
@ViscaBarca123 Zgadzam się z Pajarito,czytałem że niby mocno pobudza,a efekt u mnie taki sobie,teraz zakupiłem sobie Amandę(podobno mocna,tak w sklepie mi powiedzieli,zobaczymy) ;P