6

@Roni/VEB Nie obchodzi mnie jego gra w klubie, jak w kadrze robi różnice.

20

I to jest bramkarz który wybronił im mecz, Szczęsny od lat nie daje nic extra a wręcz zawala gdzie Polska podobno bramkarzami stoi.

2

No nic Polska zapłaci rachunek.

3

Alba zdziwiony gdzie Messi.

9

Szczęsny to by już puścił 3/4 na miejscu Olsena. :D

7

Hiszpania nikomu nie umie zdobyć bramki, ale Polsce 5 wbije. :D

0

Morata zabrał Albie asyste.

0

Puchacz


3

Lewandowski schodzi do tego środka a i tak nic nie może rozegrać...

5

1

Zieliński na pałe strzela w kosmos.

1

Jesteśmy chłopcami do bicia w tej grupie i tyle.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mame nie tera! Ruszyła machina!

0

Jedyne o co sie łudze to jakiś rykoszet czy gol po rożnym.

1

@BarcaInfo Donnarumma w PSG, prędzej Buffon niech zostaje do 50-tki.

2

Oni są obsrani bo to EURO, nawet gdyby był tu Gibraltar czy San Marino to i tak by to tak samo wyglądało.

8

ZERO celnych strzałów przeciwko POTĘŻNEJ Słowacji, Z-E-R-O.

2

A Niemcom to strzela Anty-Polak.

0

A Bereszyński to był objechany niczym Semedo.

3

Był stand-uper, Golcowie grali, żonki przyjechały a treningów zero. :P

12

Jakimi my jesteśmy dziadami że nawet Słowacja z nami jedzie...

0

Czy my z kimkolwiek wygramy? :P

0

0

@blaugrana1980 Griezmann nie ma dryblingu, Depay to taki trochę gorszy Neymar, ale jest nam potrzebny.

0

@Encore I De Ligta.

1

@Janiama Jak narazie mój typ się sprawdza. ;P

0

Haha i to jest gen De Boera. ;P

2

Już jutro: [Sport]-Wout Weghorst na celowniku Barcelony!

4

Teraz Koeman będzie narzekał że nie dostał Wijnalduma i nie miał kto wykańczać akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?