14 czerwca 2021, 22:58
6
@Roni/VEB Nie obchodzi mnie jego gra w klubie, jak w kadrze robi różnice.
14 czerwca 2021, 22:55
20
I to jest bramkarz który wybronił im mecz, Szczęsny od lat nie daje nic extra a wręcz zawala gdzie Polska podobno bramkarzami stoi.
14 czerwca 2021, 22:54
2
No nic Polska zapłaci rachunek.
14 czerwca 2021, 22:51
3
Alba zdziwiony gdzie Messi.
9
Szczęsny to by już puścił 3/4 na miejscu Olsena. :D
14 czerwca 2021, 22:44
7
Hiszpania nikomu nie umie zdobyć bramki, ale Polsce 5 wbije. :D
14 czerwca 2021, 21:41
0
Morata zabrał Albie asyste.
14 czerwca 2021, 19:56
Puchacz
14 czerwca 2021, 19:40
Lewandowski schodzi do tego środka a i tak nic nie może rozegrać...
14 czerwca 2021, 19:35
5
https://pbs.twimg.com/media/DTQpmQeX0AAcCEF.jpgTylko tyle.
14 czerwca 2021, 19:29
1
Zieliński na pałe strzela w kosmos.
14 czerwca 2021, 19:28
Jesteśmy chłopcami do bicia w tej grupie i tyle.
14 czerwca 2021, 19:27
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 czerwca 2021, 19:09
4
Mame nie tera! Ruszyła machina!
14 czerwca 2021, 18:58
Jedyne o co sie łudze to jakiś rykoszet czy gol po rożnym.
14 czerwca 2021, 18:55
@BarcaInfo Donnarumma w PSG, prędzej Buffon niech zostaje do 50-tki.
14 czerwca 2021, 18:51
Oni są obsrani bo to EURO, nawet gdyby był tu Gibraltar czy San Marino to i tak by to tak samo wyglądało.
14 czerwca 2021, 18:46
8
ZERO celnych strzałów przeciwko POTĘŻNEJ Słowacji, Z-E-R-O.
14 czerwca 2021, 18:43
A Niemcom to strzela Anty-Polak.
14 czerwca 2021, 18:37
A Bereszyński to był objechany niczym Semedo.
14 czerwca 2021, 18:35
Był stand-uper, Golcowie grali, żonki przyjechały a treningów zero. :P
14 czerwca 2021, 18:30
12
Jakimi my jesteśmy dziadami że nawet Słowacja z nami jedzie...
14 czerwca 2021, 18:21
Czy my z kimkolwiek wygramy? :P
14 czerwca 2021, 11:59
https://pbs.twimg.com/media/E31JBFDX0AAxQGD?format=jpg&name=900x900Uda się w końcu? Czy Brazylia za mocna?
13 czerwca 2021, 22:39
@blaugrana1980 Griezmann nie ma dryblingu, Depay to taki trochę gorszy Neymar, ale jest nam potrzebny.
13 czerwca 2021, 22:37
@Encore I De Ligta.
@Janiama Jak narazie mój typ się sprawdza. ;P
13 czerwca 2021, 22:36
Haha i to jest gen De Boera. ;P
13 czerwca 2021, 22:19
Już jutro: [Sport]-Wout Weghorst na celowniku Barcelony!
13 czerwca 2021, 22:13
Teraz Koeman będzie narzekał że nie dostał Wijnalduma i nie miał kto wykańczać akcji.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
@Roni/VEB Nie obchodzi mnie jego gra w klubie, jak w kadrze robi różnice.
20
I to jest bramkarz który wybronił im mecz, Szczęsny od lat nie daje nic extra a wręcz zawala gdzie Polska podobno bramkarzami stoi.
2
No nic Polska zapłaci rachunek.
3
Alba zdziwiony gdzie Messi.
9
Szczęsny to by już puścił 3/4 na miejscu Olsena. :D
7
Hiszpania nikomu nie umie zdobyć bramki, ale Polsce 5 wbije. :D
0
Morata zabrał Albie asyste.
0
Puchacz
3
Lewandowski schodzi do tego środka a i tak nic nie może rozegrać...
5
https://pbs.twimg.com/media/DTQpmQeX0AAcCEF.jpg
Tylko tyle.
1
Zieliński na pałe strzela w kosmos.
1
Jesteśmy chłopcami do bicia w tej grupie i tyle.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mame nie tera! Ruszyła machina!
0
Jedyne o co sie łudze to jakiś rykoszet czy gol po rożnym.
1
@BarcaInfo Donnarumma w PSG, prędzej Buffon niech zostaje do 50-tki.
2
Oni są obsrani bo to EURO, nawet gdyby był tu Gibraltar czy San Marino to i tak by to tak samo wyglądało.
8
ZERO celnych strzałów przeciwko POTĘŻNEJ Słowacji, Z-E-R-O.
2
A Niemcom to strzela Anty-Polak.
0
A Bereszyński to był objechany niczym Semedo.
3
Był stand-uper, Golcowie grali, żonki przyjechały a treningów zero. :P
12
Jakimi my jesteśmy dziadami że nawet Słowacja z nami jedzie...
0
Czy my z kimkolwiek wygramy? :P
0
https://pbs.twimg.com/media/E31JBFDX0AAxQGD?format=jpg&name=900x900
Uda się w końcu? Czy Brazylia za mocna?
0
@blaugrana1980 Griezmann nie ma dryblingu, Depay to taki trochę gorszy Neymar, ale jest nam potrzebny.
0
@Encore I De Ligta.
1
@Janiama Jak narazie mój typ się sprawdza. ;P
0
Haha i to jest gen De Boera. ;P
2
Już jutro: [Sport]-Wout Weghorst na celowniku Barcelony!
4
Teraz Koeman będzie narzekał że nie dostał Wijnalduma i nie miał kto wykańczać akcji.