0

@maroon Ja tam nie jestem żadnym Węgrem, a cieszy mnie jak zawodnicy Barcelony strzelają branki.

9

Ale jadem plujecie na naszego zawodnika...

0

Deschamps tak się kończy odstawienie od składu Żiru.

0

@Pilka_jest_okragla Przynajmniej trafi do La Ligi, im więcej dobrych piłkarzy tym lepiej, wole go w Atleti niż w Juve.

0

@sewciu50 Ja jestem od pięciu ale późno założyłem konto, pewnie też tak już ósemka. ;)

1

@IbrahimAfellay Mega bym chciał obejrzeć ten klasyk ale wstaje o 6:00, trzeba będzie obejrzeć powtórkę.

0


The Real Slim Shady. :)

13

2

@Leooo Trzeba przyznać że jest to bardzo dobry bramkarz.

0

@Jacu327 Na budowie malując ściany domu to koszmar.

0

@Szpenser Jak będzie to brzmiało po hiszpańsku dla niego?

2

@Ronin47 Locatelli, z realnych Van De Beek.

1

@Litman Daley Blind ma chyba też to wszczepione.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Dembouz1899 VdB jedynie do rotacji jak już, nie widzę go jako podstawowego naszego pomocnika, pewnie nic się nie zmieni i będzie nim nadal Busquets.

0

@Mixtape A to nie trochę tak że Alaba przejmie pensje Ramosa?

0

@PatrychoO To że są w Hiszpanii plotki o De Ligcie nie znaczy że chce odejść z Juve, wiele razy się wypowiadał że nie ma żadnego tematu transferu do Barcy i że chce zostać w przyszłości kapitanem Juve.

0

@Gibbon_FCB Chodzi mi o to że nie mają jednego takiego zawodnika na którym wszystko opierają jak my na Lewym, Argentyna na Messim tylko tworzą kolektyw.

0

Włochom to zazdroszczę, nie mają jednej gwiazdy ale mają zespół.

0

Troche mi nawet smutno że Czerwony odchodzi, bo to jednak pewien symbol La Liga, tyle lat klasyków...

2

@kryhaa Nie, jest już prawie w Juve.

0

@AmigoBlancos No kapitan jednak odchodzi.

0

@Cvzx Wiem, śmieje sie. ;P

0

@FC1899Barca Fuuu, czarny paznokieć.(grzybica)

0

@Coutinho007 De jong jakby nie patrzeć w pierwszym sezonie też nie zachwycał, a Solskjaer dawał mu mało szans na wykazanie się. Mógłby u nas odpalić.

1

@Coutinho007 Wypluj :D ja i tak nie mam żadnych obaw co do tego transferu bo nic nie stracimy, oby tylko zdrowie dopisało.

0

Pije ktoś mate marki Kurupi? Jaka jest wasza ulubiona, piłem już Katuave i tradicional, zastanawiam się nad kupnem Menta y Boldo pił ktoś i poleca lub inne rodzaje?

1

Oby się zapisał w kartach historii najlepszych pomocników bo rozwija się i to widać.

0

@Vebrol No trudno Dembele chciał tu grać od małego a mało co daje, Depay wiele razy wspominał o Realu ale jak pomoże nam wygrać coś wielkiego czy dobrze wpasuje się w zespół to nie ma to dla mnie znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?