3

Moim marzeniem jest gra dla Ronalda Koemana - stwierdził Depay.
A to ciekawe czy nasz Boss dał mu coś jako trener czy po prostu podziwia go jako wielkiego rodaka.

0

Van de Beek by się przydał u nas? Bo ponoć został zaoferowany i mogłoby być to wypożyczenie, nie wiem czy profil jest dobry ale pomocnik by się przydał.

0

@michal26 Śliwka za Fornala i być może Kaczmarek za Muzaja, reszta się zgadza.

2


Gdyby chociaż te spodenki tak wyglądały...

1

@AntekGriezmann


Keep on tryin.

1

@doc Laporte by sie przydał ale na co ten Cancelo?

5

Efekt Laporty. :P

0

@NaFazieHitman Może mu te palce tym smrodem podpowiadają jakie zmiany ma zrobić czy coś.

0

@Croocers Weź lepiej nie przypominaj. ;P

5

Ten znowu węszy.

0

Dobrze Hummels zabrał gola Donatello.

1

@Sergio_Devils Oby nie.

0

@Encore I tak miał już komfort bo prowadzili 1:0 i ten gol zabił ten mecz.

1

Ronaldo tym meczem zapewnił sobie TOP3 ZP? :)

1

@Janiama Francja 2:1.

1

No jo i bohater jednak akcja wyszła gdy już psychicznie byli na dnie.

0

Zaraz hat-trick typowo xD

1

Ah te jego miny. :D

1

Scaloni to widzę mister remis, szkoda że tymi remisami nigdzie nie dojdzie...

0

Vidal robi wszystko by czerwo wyłapać ale sędzia nieugięty.

3

Gonzalez miał dwie setki w minute, dwie spieprzył koncertowo.

0

Co on zrobił?! Po co się takich Gonzalezow wystawia...

4

@Don-Corleone W Barcelonie dramat, w repce to samo, nie ma szczęścia do swoich ostatnich lat kariery Leo...

1

No Lautaro ty już lepiej zejdź.

1

No zajebiscie, typowa Argentyna.

2

Zdania ekspertów podzielone.

0

@Michael24 Gdyby chociaż te spodenki i getry były w jednolitym kolorze, tak to jak jakieś klauny.

0

@amanter Mając Otamendiego w obronie szczerze wątpie, choć chciałbym się mylić.

0

@Yosemite Neymar pewnie go przegoni.

2

Otamendi kontuzja, jest szansa na wygraną Argentyny.
Edit. Ehh jednak gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?