Moim marzeniem jest gra dla Ronalda Koemana - stwierdził Depay. A to ciekawe czy nasz Boss dał mu coś jako trener czy po prostu podziwia go jako wielkiego rodaka.
Van de Beek by się przydał u nas? Bo ponoć został zaoferowany i mogłoby być to wypożyczenie, nie wiem czy profil jest dobry ale pomocnik by się przydał.
3
Moim marzeniem jest gra dla Ronalda Koemana - stwierdził Depay.
A to ciekawe czy nasz Boss dał mu coś jako trener czy po prostu podziwia go jako wielkiego rodaka.
0
Van de Beek by się przydał u nas? Bo ponoć został zaoferowany i mogłoby być to wypożyczenie, nie wiem czy profil jest dobry ale pomocnik by się przydał.
0
@michal26 Śliwka za Fornala i być może Kaczmarek za Muzaja, reszta się zgadza.
2
Gdyby chociaż te spodenki tak wyglądały...
1
@AntekGriezmann
Keep on tryin.
1
@doc Laporte by sie przydał ale na co ten Cancelo?
5
Efekt Laporty. :P
0
@NaFazieHitman Może mu te palce tym smrodem podpowiadają jakie zmiany ma zrobić czy coś.
0
@Croocers Weź lepiej nie przypominaj. ;P
5
Ten znowu węszy.
0
Dobrze Hummels zabrał gola Donatello.
1
@Sergio_Devils Oby nie.
0
@Encore I tak miał już komfort bo prowadzili 1:0 i ten gol zabił ten mecz.
1
Ronaldo tym meczem zapewnił sobie TOP3 ZP? :)
1
@Janiama Francja 2:1.
1
No jo i bohater jednak akcja wyszła gdy już psychicznie byli na dnie.
0
Zaraz hat-trick typowo xD
1
Ah te jego miny. :D
1
Scaloni to widzę mister remis, szkoda że tymi remisami nigdzie nie dojdzie...
0
Vidal robi wszystko by czerwo wyłapać ale sędzia nieugięty.
3
Gonzalez miał dwie setki w minute, dwie spieprzył koncertowo.
0
Co on zrobił?! Po co się takich Gonzalezow wystawia...
4
@Don-Corleone W Barcelonie dramat, w repce to samo, nie ma szczęścia do swoich ostatnich lat kariery Leo...
1
No Lautaro ty już lepiej zejdź.
1
No zajebiscie, typowa Argentyna.
2
Zdania ekspertów podzielone.
0
@Michael24 Gdyby chociaż te spodenki i getry były w jednolitym kolorze, tak to jak jakieś klauny.
0
@amanter Mając Otamendiego w obronie szczerze wątpie, choć chciałbym się mylić.
0
@Yosemite Neymar pewnie go przegoni.
2
Otamendi kontuzja, jest szansa na wygraną Argentyny.
Edit. Ehh jednak gra.