Jak dla mnie to jak Wijnaldum przejdzie to spoko jak nie to nie będę z tego powodu smutny, Holender nie będzie i tak żadnym zbawieniem dla środka pola.
Warto przypomnieć informacje RAC1:Ronald Koeman na 99% zostanie zwolniony. Jak zwykle mieli racje i ten 1% przeważył na korzyść Holendra, idealne źródło.
@tbas Dziwne by miał się stać gwiazdą grając w Gironie, gra tam bardzo dobrze ale przez klub mało się o nim słyszy, jakby sobie poradził w Barcelonie już się nie dowiemy, tak samo będzie pewnie z Jandro który potencjał ma ogromny.
@Coutinho007 Nie do końca wiem co z tym Destem bo jednak na początku meczy byłem z niego bardzo zadowolony, w pierwszym El Clasico grał super, z biegiem meczy było raczej gorzej, zależy jak się zaprezentują w presezonie.
1
@BarcaInfo Temat Donnarummy w Barcelonie już umarł? Cicho na ten temat jest.
4
Jak dla mnie to jak Wijnaldum przejdzie to spoko jak nie to nie będę z tego powodu smutny, Holender nie będzie i tak żadnym zbawieniem dla środka pola.
1
@Mr8lack No i mądrze, dzięki temu unika kontuzji wraz z wiekiem.
3
Nie no Semeniuk musi jechać na IO.
0
@barcamember Jednak tak. ;P
1
@Rewolucja123 Jeśli chce go Nagelsmann w Bayernie to coś to o nim mówi.
0
Kurek i te jego zagrywki.
0
@arda Powtórka o 23.
1
@Gwyn Wczoraj syn Cruyffa, dziś siostra Laporty.
0
Próbować wymienić z City na Laporte, podobno go chcą a Laporte i tak chce odejść.
5
@PatrychoO Te włosy musi ściąć, wtedy wróci stary dobry Gryzek.
0
@kuz Zabrał mistrza za Martino. :P
6
Koeman tu wygląda jakby ubrał koszulke Heynena z reprezentacji Polski. :P
https://cdn-japantimes.com/wp-content/uploads/2020/05/np_file_10263.jpeg
0
Prawda to że Trincão zarabia więcej od Pique? ^_^
0
@kuba1794 Mam nadzieje że Gaya, do pomocy mega chciałbym z Barcy B Jandro który jest typem pomocnika którego potrzebujemy czyli rozgrywającego.
1
Spokojnie Vitalu nie denerwuj sie.
33
Laporta codziennie coś ogłasza.
0
Szkoda że Heynen nie dał szansy Popiwczakowi, moim zdaniem naturalny zastępca Zatorskiego, Wojtaszek jakoś nie przekonuje.
0
@Comentateiro Szykuj oczy na kolejny rok takiego widoku. :)
https://images.bfmtv.com/NGH2rAeDL4ilFYSNbHpdocYL8_s=/0x136:2048x1288/images/Ronald-Koeman-sur-le-banc-du-Barca-1013546.jpg
5
Tej Hiszpanii to brakuje tylko potężnego Rikiego Picia.
27
Żaden Depay mnie tak nie ucieszy jak to by odzyskać zdrowego Ansu Fatiego. :/
0
@zadafcb Możdżonek.
25
Warto przypomnieć informacje RAC1:Ronald Koeman na 99% zostanie zwolniony. Jak zwykle mieli racje i ten 1% przeważył na korzyść Holendra, idealne źródło.
0
@tbas Dziwne by miał się stać gwiazdą grając w Gironie, gra tam bardzo dobrze ale przez klub mało się o nim słyszy, jakby sobie poradził w Barcelonie już się nie dowiemy, tak samo będzie pewnie z Jandro który potencjał ma ogromny.
8
Strimsworld zmartwychwstało. :D
0
@ViscaBarca123 Znając życie jego akurat odpalą jak Monchu, gdzie akurat by się przydał...
1
@Messibestplayerintheworld Oj ale Atletico by zarobiło, Saul już jest cieniem dawnego siebie.
27
Holandia to z tym De Boerem daleko nie zajedzie +brak Van Dijka, a szkoda bo potencjał mają wielki.
2
@Coutinho007 No ogólnie jego transfer uważam na plus bo potencjał ma bardzo duży.
1
@Coutinho007 Nie do końca wiem co z tym Destem bo jednak na początku meczy byłem z niego bardzo zadowolony, w pierwszym El Clasico grał super, z biegiem meczy było raczej gorzej, zależy jak się zaprezentują w presezonie.