1

@BarcaInfo Temat Donnarummy w Barcelonie już umarł? Cicho na ten temat jest.

4

Jak dla mnie to jak Wijnaldum przejdzie to spoko jak nie to nie będę z tego powodu smutny, Holender nie będzie i tak żadnym zbawieniem dla środka pola.

1

@Mr8lack No i mądrze, dzięki temu unika kontuzji wraz z wiekiem.

3

Nie no Semeniuk musi jechać na IO.

0

@barcamember Jednak tak. ;P

1

@Rewolucja123 Jeśli chce go Nagelsmann w Bayernie to coś to o nim mówi.

0

Kurek i te jego zagrywki.

0

@arda Powtórka o 23.

1

@Gwyn Wczoraj syn Cruyffa, dziś siostra Laporty.

0

Próbować wymienić z City na Laporte, podobno go chcą a Laporte i tak chce odejść.

5

@PatrychoO Te włosy musi ściąć, wtedy wróci stary dobry Gryzek.

0

@kuz Zabrał mistrza za Martino. :P

6

Koeman tu wygląda jakby ubrał koszulke Heynena z reprezentacji Polski. :P
https://cdn-japantimes.com/wp-content/uploads/2020/05/np_file_10263.jpeg

0

Prawda to że Trincão zarabia więcej od Pique? ^_^

0

@kuba1794 Mam nadzieje że Gaya, do pomocy mega chciałbym z Barcy B Jandro który jest typem pomocnika którego potrzebujemy czyli rozgrywającego.

1

Spokojnie Vitalu nie denerwuj sie.

33

Laporta codziennie coś ogłasza.

0

Szkoda że Heynen nie dał szansy Popiwczakowi, moim zdaniem naturalny zastępca Zatorskiego, Wojtaszek jakoś nie przekonuje.

5

Tej Hiszpanii to brakuje tylko potężnego Rikiego Picia.

27

Żaden Depay mnie tak nie ucieszy jak to by odzyskać zdrowego Ansu Fatiego. :/

0

@zadafcb Możdżonek.

25

Warto przypomnieć informacje RAC1:Ronald Koeman na 99% zostanie zwolniony. Jak zwykle mieli racje i ten 1% przeważył na korzyść Holendra, idealne źródło.

0

@tbas Dziwne by miał się stać gwiazdą grając w Gironie, gra tam bardzo dobrze ale przez klub mało się o nim słyszy, jakby sobie poradził w Barcelonie już się nie dowiemy, tak samo będzie pewnie z Jandro który potencjał ma ogromny.

8

Strimsworld zmartwychwstało. :D

0

@ViscaBarca123 Znając życie jego akurat odpalą jak Monchu, gdzie akurat by się przydał...

1

@Messibestplayerintheworld Oj ale Atletico by zarobiło, Saul już jest cieniem dawnego siebie.

27

Holandia to z tym De Boerem daleko nie zajedzie +brak Van Dijka, a szkoda bo potencjał mają wielki.

2

@Coutinho007 No ogólnie jego transfer uważam na plus bo potencjał ma bardzo duży.

1

@Coutinho007 Nie do końca wiem co z tym Destem bo jednak na początku meczy byłem z niego bardzo zadowolony, w pierwszym El Clasico grał super, z biegiem meczy było raczej gorzej, zależy jak się zaprezentują w presezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?