0

@Messibestplayerintheworld Przecież według Romero już wszystko miało być dogadane. xD

0

@tomono Przecież to polski Hummels.

3

Polska jeszcze nigdy nie przegrała z Islandią, Sousa widze chce bić rekordy jak Koeman z początku sezonu, nigdy nie przegraliśmy na Camp Nou z kimś itd.

1

@fart Ja się bardziej CA jaram.

7

Gunnarson syn Gunnarsona.

3

Ale by taki turbogrosik zjadł i wypluł tą Islandię wpakowując im hat-tricka.

7

Za Brzęczka była fatalna gra ale wyniki były w miarę, tutaj jest fatalna gra i każdy strzela nam gole jak chce, ale grunt to że atmosfera jest. ;P

1

@Kwasiak98 A kiedy my ostatnio graliśmy dobrze? Chyba w 2016.

9

https://x.com/petersweterr/status/1401473936374865927
I takie to były nasze ruchy transferowe. :P

1

@VenoM Dembele, jednak nie mają sensu takie spekulacje bo Juve nie puści De Ligta jestem pewien.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blaugrana1980 To było oczywiste że nie sprowadzimy topowego napastnika bo na takiego trzeba wydać i to bardzo dużo, trzeba liczyć że Depay o ile przyjdzie sobie tam poradzi.

0

@VeB 1899 Juventus nie jest głupi i nie pozbędzie się swojego najlepszego obrońcy.

4

@MesQueUnClub96 Na De Ligta nie ma żadnych szans, pewnie o niego chodzi właśnie o ile Romero znów sie nie kompromituje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wijnaldum, Hakimi, Donnarumma i pewnie Ramos w P$G wylądują.

0

SUKA SUKA NANA #Misjaniemożliwa2

19

Potężny Dżordi Alba jest kapitanem reprezentacji Hiszpanii, a wy mówicie że on nie ma tego mentalu nawet mi was nie żal.

3

Laporta zapowiedział że w tym tygodniu ogłosi transfery, tylko nie przewidział że wpadnie szejk i zabierze Wijnalduma spod pachy naszego presidente i zabierze go do Paryża, prawdopodobnie on miał być ogłoszony bo Depay nadal nie jest DONE DEAL.

A tak wyglądało spotkanie na testy medyczne Holendra: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1614281769loMEdPqvK5jJ0dIPHbvTFi.gif

1

@Joe_Barbaro Te czasy już nie wrócą nieee, nie powrócą. ;(

1

@Janas11224 Coraz mniej dawnych użytkowników niestety zostaje przez to. ;/

10

@Deviler Jest to zakazane i lepiej nie próbować jest to drażliwy temat dążący do prowokacji.

1

Nawrocki do zwolnienia.

0

Co sądzicie o serialu Mindhunter?

1

Nie będę “płakać” po Wijnaldumie bo ten zawodnik nie był jakimś kozakiem, ale jednak opieranie następnego sezonu w dużej mierze na Moribie może wyjść bokiem, przydałby się jakiś pomocnik bardziej doświadczony i ukształtowany, mamy trzech na dobrą sprawę pomocników(Busi, De Jong i młody Pedri) Pjanić u Koemana nie pogra tak samo z Rikim. Za free już nie ma opcji, trzeba by było kombinować jakieś wymiany lub sprzedać i pieniądze za transfer przeznaczyć na takie kupno.

1


Coś dla fanów Szkolnej. ;P

0

Jak się nazywał ten Rusek co zawsze tak obrażał Polskę? Ciekawe co u niego. :)
Edit.Już wiem Spiridonow.

2

Volvich i ten jego nos jak klamka od zachrystii.

0

@Messibestplayerintheworld Pisze to Romero, czyli odejdzie. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?