0

@TR3YWAY Poza ogorkiem nic nie bylo zdrowego w tym XD
Przraza mnie wiedza ludzka na temat odzywiania XD

0

@Filipem Oj nie pasuje mu w ogole. oby do barcy nigdy nie przeszedl

0

@Kubsoleon Okropne alvarez to porazka i absolutnie zbedny pilkarz w barcelonie

1

@Eto'o9 R10 lepszy

3

Godzina 16 domofon dzowni mysle se to kurier bo czkeam na jedzienie otwieram bez slowa. Poodchodze po chwili do drzwi otwieram a tam 2 mlode fajne laski. Szybko obczajam nie znam zadnej.
Jedna zaczyna mowic i pyta sie czy chce odmienic swoje zycie...
Mysle trojkacik z nimi w pewien sposob by mogl odmienic moje zycie ale nie ze mna te numery wiec pytam czy sa z jakiegos kosciola.
A ta tak jestesmy swiadkami jehowy XD U jednej slyszalny akcent ukrainski druga sie praktycznie nie odzywa.
I sie zaczyna...
Pyta sie czy jestem wierzacy wiec odpowiadam ja ateista wierze w nauke fizyke kwantowa.
Tu widac slabo przygotowane pytaja sie czy bylem kiedys wierzacy odpowiadam tak ale przestalem gdy zaczalem sie bardziej interesowac religiami i nauka.
Na to pyta czy czytalem kiedys bibile. Odpowiadam tak czytalem a ta sie pyta czy nie uwazam ze jest bardzo akutalna na to odpowiadam ze nie bo ta ksiazka zostala napisana tysiace lat temu jezykiem ludzi ktorzy na potrzeny ludzi opowiadali na zjawiska na ktore nie bylo wtedy wytlumaczenia.
Cos zaczely gadac o potrzebie wiary itp to odpowiadam zdaje sobie sprawe ze sa ludzie ktorzy potrzebuja wiary jednak moj mozg radzi sobie bardzo dobrze bez niej i jej nie potrzebuje po tym juz odpuscily i sobie poszly.
Szkoda fajne dziewczyny! XD

2

Jak u was wyglada ranking dziewczyn różnego koloru skóry?
U mmie tak:
1. Biale
2. Azjatki
3.Mulatki
4.Hinduski
5. Czarne

0

@wyrek Oczywiscie ze nie a pensje i tak by chcial taka ze glowa mala XD

7

@LeoMessiiBarcaPepa nie w ciagu tylu meczy co zagral. Rashford ma ich wyjatkowo duzo jak na minuty spedzone na bojsku/

0

@Laminedependencia Nie warto, to nie jest zawodnik na barcelone jezeli ktos da za niego 20+ sprzedac i zapomniec.

1

@patrykzmc2000 Ja mam nadzieje ze alvarez nigdy nie trafi do barcelony, nie ten typ napsatnika ktorego barcelona potrzebuje.
No i w ciagu ostaniej dekady nie bylo transeferu z atletico do bareclony ktory by sie sprawdzil i kazdy to byla wtopa...

0

@catalanian09 Cubarsi to powinien na lawce siedziec...

0

@Jakchcesz Tylko taka rola policanetk w policji. Kazda kasa na kobiete w policji to kasa stracona.

3

@Greenalley Alvarezowi daleko do idealu. Najbardziej przereklamowany napastnik.

0

Lepszy on niz alvarez

0

@sheyba Powiedz mi ktory byly zawodnik barcelony zrobil taki postep ze chca za niego dac 30-40 mln

0

@GucioH Nie mam przelozonych kobiet bo sam sobie jestem szefem. Autorytet kobiety w grupce chlopow nigdy nie bedzie za duzy, tak juz dziala ten swiat kobiety to plec slabsza,
W niektorych rolach sie moze sprawic ale nie w meskim sporcie, to nigdy nie przejdzie.

0

@malypuzon Tyle slabych meczy hamulcowego a i tak sie daja nabrac xd

0

@regatta52 Atliti nie gra o nic w lidze.

0

@Merton I feran tez, musi odpaczac

1

@Kejtas jd jd jd

0

@AduŚ07 Lewy to powinien byc przyspawany do lawki.

0

@Roobo Widac bylo ze to to chcial zrobic, juz ten hejt jest nudny.

0

Hamulcowy by nie strzelil!

0

Pilkarz strzela a i tak duzo hejtu na niego XD Cala larambla

0

@Quahoo Kilkadziesiat? Kilkaset w tym sezonie baa moze do tysiaca juz dojdzie.

0

@Roobo Alvareza nikt ale kane by sie przydal.

1

W koncu bez hamulcowego!

0

@Colon Jak skrot to tylko jd

0

@Transu96 Fifa zawsze byla slaba pes zawsze lepszy.

3

Jak dostanie wiecej niz 10 mln brutto to zart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?