0

@Starrk Nastka moim zdaniem przezyla choc dla mnie to obojetne i tak tej postaci nie lubilem a dlaczego tak uwazam? Bo nagle znikla jechala z nimi a potem wyparowala czyli musiala pomagac jej siostra i jest mozliwe ze przezyla.

0

@tbas Jak juz to dubbing moze byc tylko w filmach animowanych bajki to utwor literacki.
Nie katastrofa a norma w kazdym normalnym kraju reagujesz tak bo jestes przyzwyczajony do lektora nie ma nic lepszego niz dubbing.

0

Wiecie co jest smutne?
Ze nawet tacy czesc i ukraincy maja dubbing w stranger things a my badziewnego lektora...

2

@Lanosss Wiadomo geje i les fujka.

1

Pary które w ogóle do siebie nie pasowały w filmach i serialach?

Zalece klasykiem Hermiona i ron tutaj nawet autorka ksiazki stwierdzila ze popelnila blad robiac z nich pare!

Z ostanich to Nancy ze stranger things z typ bratem pierwszego porwanego dzieciaka
No nie, oni w ogole do siebie nie pasuja a typ jest zwyczajnie odrzucajacy co juz jest nie lada wyczynem bo ani 1% we mnie gejostwa nie ma XD

0

@partymaker ALe to oczywiste ze malik to turbo wack dziwie sie kazdemy kto jest w stanie go sluchac malo tego ze nie ma skilla to tekstowo jest mocno 2/10

0

@ArcziArtt Ja pije 2 razy do roku wiec zaden problem ale palenie trudno rzucic XD

0

@Who_you_mam Lisowska nie jest taka zla w pronowaniu do cleo xd

0

Zycze wam zeby w nowym roku kowal zawsze ulepszal wam fmsa!

1

@Who_you_mam Przez ta cleo nie kupie nigdy nic w media expert nie trawie jej glosu i twarzy fuuuuj

0

@MaziFCB Moglo byc gorzej i mogli ogladac skoki XS

0

@Sulimo Gdzie ma by? OFicialnie nie ma zadnej zapowiedzi. I co hades pierwsza czesc? Jak tak to zero jaranka to stara ograna gra

1

@Frimpong Po lewej kto to?

8

@Luciano99 Usuniete pewnie zostanei za 3 2 1 XD

1

@misterio Obok kolarstwa najnudniejszy sport.

14

@LAMC_10 Ladnie z jego strony ze dal jej pare gemow

6

Prawie 3% troli glosuje na lewandowskei XD
Cubarsi to w top 11 sie nie powinien znalezc slaby gracz od dawna

1

@Kubsoleon Latwo napisac sprzedac trudniej to zrobic bo kto za nieogo zaplaci?
On od dawna nie jest w skladzie i bedzie lepiej bez niego niz z nim

1

@malypuzon Umtiti pare sezonow byl topka obroncow, kontuzja nie zamrnowany potencial u umtitiego.

1

@MatBac1991 Ja przestalem niemal calkowicie pic (zdarza sie ze dwa razy do roku) gdy uslyszalem wypowiedz lekarza ze gdyby watroba byla unerwiona to bysmy nie dali rady wypic butelki piwa bo taki bol bysmy czuli...

0

@Marcelinho132 Troche by tych lat poczekam XD

0

@barcelonaLM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Krzysztof1987 Radzisz mu granie w fife? Najgorszegmu wrogowi bym tego nie zyczyl zeby gral w ta badziewna gre!

2

@ranger3120 Bardzo dobry polecam!

0

@DragonxNF A jak ktos chce oglaadc bez reklam to o kazdej porze dnia i godziny jest na disneyu :P Polecam

0

@TR3YWAY Anka cialo spoko ale buzia to takie 5/10

0

@gumaz Wczoraj ogladalem dzisiaj chyna tez sobie puszcze.

1

@Crashynski Wódka

1

@KibicBarcy84 Do tego jest wyraznie napisane ze sie wyporwadza z tego mieszkania dlatego tyle walizek wiec zerowa wartosc ma ten przewodnik ;)

0

@BojanKriKicz XD cubarsi sie sam musi odmienic dobry stoper obok niego nie sprawi magicznie ze on przestanie podawac glowka do przciwinika robiac mu sytuacje 1na1
Trzeba skonczyc z tym mitem cubarsiego ktory gral wybitnie obok ingo.
Nie, on rowniez z nim gral slabo i popelnial wiele bledow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?