0

@czosnekfcb Ja bym chcial zeby nie gral w reprezentacji, jestem kibicem barcelony nie hiszpani i im mniej zawodnik gra tym lepiej dla klubu :P

0

@Derean Za malo, bez dogrywki chlopaki nie beda czuli respektu w nastepnym meczu XDDDD

0

@JaCules1211 Ty tak na powaznie? To nie sa junorzy co wygrali swoj pierwszy mecz 10-0 i mysla ze caly swiat jest ich i juz nie przegraja nigdy.
To profesionali pilkarze z setkami meczy rozegranymi i wieloma finalami doskonale wiedza ze mecz meczowi nie rowny i trzeba sie bedzie nameczyc w finale.

1

@Aragorn33 Nie, w sensie tu nie ma zbytnio co czytac nie jest to jakies wielkie odkrycie po prostu odkryli struktory ktore nie mialy prawa osiagac takich romiarow po takim czasie od wybuchu.
Moze to sie jakos wyjasni a moze nie ale nalezy pamietac ze teoria wielkiego wybuchu to nadal teoria.

0

@Kreegen Jak tlumaczy?

1

@Aragorn33 Akruat teoria wielkiego wybuchu jest mocno podwazana ostanimi czasy. Ale za to fizyka kwantowa wiele wyjasnia w kwesti naszego swiata czym jest.

0

@Faro Na 99.9% nasz swiat to pewna forma wirtualnej rzeczywistosci tylko nie na takim poziomie jaka my znamy. Dualizm korpuskularno falowy to wrecz niepodwazalny dowod i gdy pierwszy raz sie o tym dowiedzialem to mi rozwalil caly swiatopoglad.
Za dziesiatki tysiecy lat sami bedziemy w stanie tworzyc podobne swiaty jak nasz.
Religie pochodza od kultu slonca jako boga bo slocne dawalo bezpieczenstwo lepsze plony cieplo i ogolna poprawe nastroju. Chrzescijanstwo to tylko kolejna ewolucja tych wierzen i jak kazda religia stworzona byla do wykorzystywania i kontrolowania ludzi.

Nie wazne czy jestesmy 10 czy milononwym swiatem stworzonym to cos musialo byc pierwsze ale nie jestesmy w stanie tego sprawdzic ani nawet pojac.
A ze nie jestesm w stanie tego sie dowiedziec to nie mysle o tym tylko zajmuje sie obecnym wlasnym zyciem i na tym sie skupiam.
Niestety sa ludzie ktorzy potrzebuja religi i sa ludzie ktorzy to wykorzystuja co jest smutne bo zadnego jezusa czy boga przedstawianego przez kosciol nie ma jako tako.

1

@CPuyol XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

13

To akurat wzmcnienie, przecietny grajek.

0

@Pressinho Operacja sprawia ze taka noga nie bedzie w idealnym stanie jak przed, ingerencja sprawia ze bedzie bardziej podatna na takie urazy niz przed operacja. Dlatego takie kontuzje powracaja to nie tak ze tylko w barcelonie tak sie dzieje i co ma zrobic sztab? Zabronic mu trenowac?

2

@Pressinho Operacje nei przeprowadza sztab medyczny, kontuzja byla polotrej roku temu temu co ma sztab medyczny do tego? Wytlumacz mi.

2

@FCB24 Na prawa strone za kounde a kounde na srodek

0

My nie bo pewnie sa tu bogaci na stronei fc barcelona jest zadluzona i tyle.
Ale my to nie fc barcelona koniec kropka.

0

@Jakchcesz Niby jaki social? To nigdy nie przejdzie nikt nie zgodzi sie na social dla przestepcow bez przesady.

0

@MessiForeverTheBest Ale i tak trafic ma do wiezeinia. Nie chodzi o grzywne zamiast wiezenia tylko sam oplacac musi tam swoj pobyt w miare mozliwosci lub gdy jest taka mozliwosc to odpracowac bedac w wiezieniu.
Ehh czytanie ze zrozumieniem trudne czasami :P

0

A co gdyby tak kazdy osadzony więzien musial placic za swoje utrzymanie wiezieniu a nie zyc na rachunek podatnikow?
Trafiajac do wiezienia placisz ze swojego majatku jak nie masz nic to odpracowujesz to.

Pewnie małe szanse na to ale pewnie nie jeden by sie dwa razy zastanowil czy warto ryzykowac :)

0

Komentarz usunięty

0

@MessiForeverTheBest Nie jest. Jezus nie jest postacia historyczna takie sa fakty.

0

@MessiForeverTheBest Jak nie bylo ich sami krolowie i jezus to postacie fikcyjne. Takie fakty.

0

@Croocers oby!!!!!!!!!

0

@Gaucho Mozna sie juz smiac?

0

@Faro To boty ktore rowniez przerszukaja ci intenrnet nic wiecej.

0

@Laminedependencia Cancelo najlepiej gra na prawej to nominalny prawt obronca i tam powinien grac a na srodku kounde, Lewa strona to baldie i raphinia.

1

Jakiego zmiennika niech wbija na prawa i kounde na srodek gdzie jego miejsce!

1

@tbas No ale co z tego? Niech zarabiaja nawet wiecej nie sprawi to ze ja bede zarabial mniej a dojsc do takiego poziomu moze zaledwie malutki procent do tego masa pracy i wyrzczen to kosztuje.

0

@Gacu95 Jaki zmiennik wchodzi na prawa a kounde na swoja nominalna ulubiona pozycje czyli na srodek

4

I cyk wskakuje na prawa strone a kounde na srodek no i gitara.

0

@JanuszKorwinMikke Ale cancelo to prawa strona.
Bale lewa kounde z cubarsim (nie ma kto za niego inny niestety) srodek prawa cancelo.

1

@Sinirsey To jest straszne wlasnie. Wczoraj mi moja wyslala filmik ladowania na ksiezycu gdzie kurz im leci do gory po kazdym kroku XD

4

@pluszek Kazde pseudo ai powinno byc oznaczone i kazdy powinien miec w opcjach czy chce ogladac je. Oczywiscie zawsze bym wybieral ze nie chce 99.9% to mega badziewia i scam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?