0

@Inko W sensie dla mnie pedofil to ktos kto lubi dzieci a nie nastolatek ktory pisze do nastolatki pare lat mlodszej. Ale widomo kto go (ja nie przepadam w ogole za nim ale tez go nie hejtuje) nie lubi to powie ze jest ;)

0

@Herato No to wlasnie chyba nie za bardzo w sensie nie slyszalem zeby jakies dziecko nie dostalo chemioterpi czy lekow. A chemioterpia nei za bardzo leczy. Nie wazne ile zbiora duzo wiecej nie wyzdrowieje. Czasami sie trafiaja nowe drogie kuracje ktore nie sa refundowane i ewnetualnie to ma sens.

0

@Inko To boxedl powinien na nim byc bez problemu bo ani politykiem ani pedofilem nie jest.

0

Za takie zachowanie to kara sezonu powinna byc. Przez rok zakaz grania w pilke. Nie mozna zezwalac na takie akcje.

0

@TridenteMSN Laeo za 40 nie ma szans :P Laeo jako jedyny powinien przejsc z tej listy reszta za slaba.

0

@MichuZ44 Nie no ogladanie kobiecej pilki nigdy nie ma sensu a fuj.

1

@barcanawieki Ten wariat ktorego barcelona nie potrzebuje i jego transfer bedzie fiaskiem niech zostaje na stale atletico.

0

@ProMILs XDD niezla odklejka kolo

0

@Cules69 My nie wylozymy jak juz to barcelona.
A swoja droga na szczescie 100mln to za malo bedzie i atletico go za tyle na szczescie nie pusci.
Oby nigdy nie przyszedl.

6

Niech szukaja na wakacje, grac tu nie powinien.

1

@Adran360 Ja jestem na tak leao ma duze umiejetnosci.

0

@capricornusjrk Dembele nigdy nie mial dobrego trenera w fcb, poszedl do psg gdzie wygral zlota pilke. Zawsze zalowalem ze odchodzi bo potencial ma niesamowity trafil na zly okres w barcelonie gdy nie bylo dobrego trenera...

0

@Hosh 3. Boga nie ma i zycie to zycie raz lepiej raz gorzej :)|
4. Bog istnieje (nie ten znany z religi jak katolizm itp) ale nie wplywa kompletnie na nasze zycie.

Ja osobiscie stawiam na opcje 3 i ewentualneie 4

0

@Katalończyk 99 Nie warto, warto byc szczesliwym myslec pozytwnie i nie przejmowac sie rzeczami na ktore nie mamy wplywu.

0

Nie interesuje sie polityka i znam tylko kilku tych najbardziej znanych politykow. Ten posel zabity byl jakos mega znany czy taki niszowy? Bo 1 raz o nim dzisiaj uslyszalem a tu na ralambie masa ludzi ktorzy traci wiare w boga bo zostal zabity.

0

@Katalończyk 99 Na szczescie ja ich nie widze bo gardze cochami.
Ale smieszy mnie te porownania, kazdego dnia masa ludzi ginie w wypadku i jest wszystko ok nikt sie nie przejmuje ale ginie jakis posel i nagle trzeba przemyslec zycie XD

0

@esem91 Nie istnieje sila wyzsza, nasze zycie to nasze wybory czasami tak bywa ze ktos ma wypadek i tyle nic z tym nie zrobisz.

1

@JanuszKorwinMikke Tak by sie dzialo gdyby go wystawial ale dobrze ze hamulcowy na lawce.

8

@ACMaldini3 Gra bo jest obecnie lepszy.
Proste.

2



Kto zgadnie ktorego to trenera ulubiona piosenka?

0

@LukaszFan Co XD jak on na srodku obrony radzil sobie bardzo dobrze i o wile lepiej by sie obecnie prezentowal niz cubarsi ktory powinien byc przyspawany do lawki. Zostal przeniesiony na prawa bo nie mial tam kto grac.
Barcelona potrzebuje prawdziwego prawego obroncy i tyle.

0

@TR3YWAY Jestes gleboko w bledzie bo interesuje sie zdrowym odzywianiem od lat.
A to ze masz niskie iq i nie potrafisz rozmawiac jak czlowiek to juz nie moja wina.
Jedz dalej co chcesz a jak pojawia sie choroby to pewnie nie wina jedzenia ;)
Ignor i elo.

0

@daniel32778 Rok temu tez byly nawet po podpisaniu kontraktu i w tym roku pewnie nie jedna sie znowu pojawi szczegolnie po tym jak juz sie pojawiaja plotki ze prosi o trasfer do manu. WIadomo jak to z plotkami ulamek okazuje sie prawda ale to sie bedzie klikac :P
Cale szczescie ze pociag odjechal bo kolejny slaby sezon w jego wykonaniu 4 bramki i 3 asysty.

1

Ciekawe kiedy pojawia sie plotki o przejsciu nico w tym roku XD

0

@TR3YWAY Poza ogorkiem nic nie bylo zdrowego w tym XD
Przraza mnie wiedza ludzka na temat odzywiania XD

0

@Filipem Oj nie pasuje mu w ogole. oby do barcy nigdy nie przeszedl

0

@Kubsoleon Okropne alvarez to porazka i absolutnie zbedny pilkarz w barcelonie

1

@Eto'o9 R10 lepszy

3

Godzina 16 domofon dzowni mysle se to kurier bo czkeam na jedzienie otwieram bez slowa. Poodchodze po chwili do drzwi otwieram a tam 2 mlode fajne laski. Szybko obczajam nie znam zadnej.
Jedna zaczyna mowic i pyta sie czy chce odmienic swoje zycie...
Mysle trojkacik z nimi w pewien sposob by mogl odmienic moje zycie ale nie ze mna te numery wiec pytam czy sa z jakiegos kosciola.
A ta tak jestesmy swiadkami jehowy XD U jednej slyszalny akcent ukrainski druga sie praktycznie nie odzywa.
I sie zaczyna...
Pyta sie czy jestem wierzacy wiec odpowiadam ja ateista wierze w nauke fizyke kwantowa.
Tu widac slabo przygotowane pytaja sie czy bylem kiedys wierzacy odpowiadam tak ale przestalem gdy zaczalem sie bardziej interesowac religiami i nauka.
Na to pyta czy czytalem kiedys bibile. Odpowiadam tak czytalem a ta sie pyta czy nie uwazam ze jest bardzo akutalna na to odpowiadam ze nie bo ta ksiazka zostala napisana tysiace lat temu jezykiem ludzi ktorzy na potrzeny ludzi opowiadali na zjawiska na ktore nie bylo wtedy wytlumaczenia.
Cos zaczely gadac o potrzebie wiary itp to odpowiadam zdaje sobie sprawe ze sa ludzie ktorzy potrzebuja wiary jednak moj mozg radzi sobie bardzo dobrze bez niej i jej nie potrzebuje po tym juz odpuscily i sobie poszly.
Szkoda fajne dziewczyny! XD

2

Jak u was wyglada ranking dziewczyn różnego koloru skóry?
U mmie tak:
1. Biale
2. Azjatki
3.Mulatki
4.Hinduski
5. Czarne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?