1

@Bobo25 Tu jest trochę haczyk językowy – po hiszpańsku napisali „un Davids” i dla nich to jest oczywiste, że nie chodzi o tego konkretnego Edgara, tylko to przenośnia, symbol. Po polsku lepiej byłoby napisać go w cudzysłowie i też nie byłoby wątpliwości.

0

@DragonxNF Nie no, prestiż nadal jakiś jest, tylko i tak sam plebiscyt jest dostatecznie ośmieszony obecnymi regułami gry.

3

@Greenalley Tę decyzję, jeśli rzeczywiście to prawda, rozumiem. Problemem jest samo wcześniejsze przedłużenie kontraktu i tego się już nie odkręci.

10

Wzmacnianie wzmacnianiem, tylko spróbuj Pan jeszcze wycisnąć maksa z tego, co już Pan masz. A z tym jest trochę problem.

0

@slayer Jeśli Fajdek ma podejście, że liczą się tylko występy w reprezentacji, to trudno z nim w ogóle dyskutować, bo to jest zbyt duży poziom odklejenia. Według niego to jest widocznie „Plebiscyt na Najlepszego Reprezentanta Polski”...

0

@Sewren122 A to w jaki sposób? RFEF będzie robić nagonkę na własnych sędziów?

0

@karci0 Jedynie tu możemy mówić o sytuacjach typu „absorbowanie bramkarza” albo zagranie od przeciwnika. Reszta jest jasna... o ile wybiorą dobrą klatkę. Ale tu już nasłuch nie pomoże. ;)

0

@karci0 Jakieś 95% decyzji w sprawie spalonego nie wymaga żadnej interpretacji. Był albo go nie było.

0

Aktualizacji nie do końca rozumiem – jak RFEF będzie przesyłać nadawcom obraz sytuacji, skoro ma go... od nadawców?

0

@AlvaroHanso Redaktor Xavier Muñoz z „Mundo Deportivo”.

1

@Qaz123 Trudno tylko nazwać zachowawczą decyzją przedłużenie kontraktu z Xavim. Tak jak trudno znaleźć jedyny argument poza podwyżką.

13

To rewolucja, chociaż prawda jest taka, że jeszcze większe kontrowersje budzą sytuacje przeoczone albo te, w których sędzia nie jest wzywany do monitora, a mógłby lub wręcz powinien.

1

@Fantastyczny Chłopiec Będziemy przynajmniej wiedzieli, o czym w ogóle gadają. Zawsze coś.

0

Spokojnie, i tak Lewandowski na galę nie przyjedzie, więc Fajdek nie będzie musiał się z nim męczyć. Co najwyżej Ania zostanie mu na osłodę. :)

0

Ale wodolejstwo red. Miguelsanza, chyba musiał wierszówkę wyrobić. Ten sam przekaz zmieściłby w tekście o połowę krótszym.

0

@AlwaysBlaugrana A co to wtedy byłaby za różnica, gdyby zwolnił Xaviego na koniec sezonu czy kilka kolejek przed? Nie zakładamy chyba, żeby szanse na pierwszą czwórkę ligi Barça mógłaby stracić wcześniej...

1

@suszini I grupę Ligi Mistrzów, a pismaki nawet nie pogratulowały!

1

@slayer „31 strzałów, zagraliśmy dobry mecz z Gironą, a zwłaszcza z Realem”. :)

0

No, Pulitzer w drodze, wybitne konkrety od red. Monforta. Jest propozycja, ale nie wiadomo jaka i od kogo. :P

3

„Podczas analiz pomeczowych jest wspaniały, mówiłem to, gdy słuchałem jednej z jego konferencji prasowych”.

Grubo. Jakieś 90% analiz meczu na konferencji to „musimy być samokrytyczni i wierzyć w projekt, zjednoczyć się bardziej niż kiedykolwiek, ale byliśmy lepsi i zasługiwaliśmy na więcej”.

Widocznie Laporta podziela. :)

0

Czyli nie odchodzi, tylko odejdzie kiedyś tam.

6

@pacior95 Ja już się gubię z tymi „nowościami” pismaków, oni czasem nawet swoje doniesienia sprzed tygodni podają jako nowe. :P

0

@Fantastyczny Chłopiec Co jak co, ale akurat wtedy pauzował w lidze. Może to mała przerwa, ale jednak.

7

To trochę im zajęło dojście do takich wniosków. ;)

0

„W klubie panuje też świadomość, że drużyna potrafi stwarzać dużo sytuacji, ale ma problemy ze strzelaniem goli”.

Nie mam przekonania, czy z traceniem goli problemy nie są wiele mniejsze.

1

@Herbert A, przepraszam, teraz rozumiem. Przegapiłem, że liczą dorobek tylko z Ligi Mistrzów.

0

@Barca2022 Kulesza to akurat spokojnie może po prostu przegrać następne wybory. Tebas za to praktycznie nie ma jak ich przegrać, bo nie ma rywali – Kulesza na bank jakiegoś kontrkandydata dostanie.

2

@MG13 Te mistrzostwa będą w Stanach Zjednoczonych. ;)

0

@Darek_Maruszczak Powiem szczerze, że nie wiem, skąd te obliczenia. W rankingu klubowym UEFA za ostatnie cztery sezony daleko przed Atlético i Barceloną jest Villarreal. Ostatni mają 80 pkt, Atlético 62 pkt, a Barça 61 pkt.

https://kassiesa.net/uefa/data/method5/trank2025.html

0

@seba444 No widzisz, a według Xaviego może ze cztery razy Barça NIE miała meczu pod kontrolą. I wszyscy mają swoją „prawdę”. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?