9

Jak zwykle tak ściśle utrzymują tajemnicę, że tylko brakuje transmisji z operacji Mossos.

5

@bari_94 Klasyczna hiszpańska dyskrecja. :)

2

Jedno wielkie zbiorowisko kapusiów i donosicieli, pismacy nie mają oporów.

0

@totalcrack A to ja nie zaprzeczam. Tylko i klub w tym oświadczeniu nie podaje, żeby dał Messiemu konkret, więc co miałby ujawnić Laporta? Najpewniej nie ma czego ujawniać i to były rzeczywiście jakieś luźne gadki typu „drzwi zawsze dla ciebie otwarte”.

0

@totalcrack Messi mówi o „propozycji”, klub mówi o „propozycji”. Nie widzę między nimi sprzeczności.

1

@totalcrack Ale tu o „formalnej ofercie Barcelony” nic nie ma.

0

Co to u licha znaczy po polsku „promowanie wielkiego hołdu”? :)

0

Póki VAR – mimo kilku lat jego działania w futbolu – nadal będzie traktowany jako coś „ekstra”, niczym jakaś komisja ligi zabierająca punkty przy zielonym stoliku, to normalnie nie będzie nigdy.

Przecież VAR to zwykła część zespołu sędziowskiego. Gdy sędzia bez pomocy VAR-u odgwiżdże zagranie ręką przy zdobytym golu, nikt się o tym na okładkach nie zająknie. Gdy odgwiżdże tę samą rękę, ale już z pomocą VAR-u, już się robi szum, tytuły w prasie i nie wiadomo co. A jaka to różnica, który sędzia dostrzeże błąd?

0

Jako pierwszy tego lata odszedł Busquets. :P

0

Przecież jest ten gość z różem na głowie, Julian czy jakoś tak, no chyba nie dał o sobie zapomnieć. :P

0

„Ostatnia próba po Messiego”, odc. 5 z 84 w tym okienku.

0

@jamesbond6 W jaki sposób nie mogą? A próbują? Tego rzeczywiście nie widzę, przyznaję, nie trafiłem na kroki ani Juventusu, ani Barcelony, żeby wystąpić z krajowych federacji, ale może przegapiłem.

0

@jamesbond6 No to niech sobie jeden z drugim klub czy nawet zrzeszenie klubów wystąpi z całości „ekosystemu” FIFA/UEFA, droga wolna. Co to za różnica, czy liga X jest prowadzona przez osobny podmiot, czy przez federację krajową, skoro i tak same kluby należą do tych federacji?

Jak można być członkiem federacji krajowej, która należy do UEFA i jednocześnie wbrew jej interesom tworzyć konkurencyjne rozgrywki?

0

@kejdzi To jest półprawda. Kluby mogą wystąpić ze struktur FIFA, UEFA i związków krajowych i wtedy zakładać sobie jakiekolwiek rozgrywki. Tego nikt zabronić nie może.

Sprawa jest taka, że kluby Superligi chcą zjeść ciastko (stworzyć własny puchar i wycofać się z pucharów UEFA) i mieć ciastko (grać nadal w ligach krajowych podlegających de facto UEFA, mieć sędziów zrzeszonych w związkach krajowych itp. itd.). Trudno się dziwić, że UEFA tego nie chce i blokuje w sposób czasem wręcz obrzydliwy.

0

@Nieznajomy To ja nie wiem, gdzie tu różnica zdań miedzy nami. :P

0

@Nieznajomy To po co wrzutka z Cavanim? :)

0

@Nieznajomy To United grają w La Lidze? Raczej chodzi wyłącznie o kluby hiszpańskie, wątpię, żeby prawo hiszpańskie obejmowało kontrakty w Anglii. :)

0

Normalnie kwestia godzin. Kluczowych!

0

Ja nadal nie mogę uwierzyć, że gość, który zdążył już odejść z klubu, zanim ten przyjął go łaskawie z powrotem jako „syna marnotrawnego”, był w stanie jeszcze wywalczyć dla siebie (swojego agenta) połowę kwoty klauzuli. Nie rozumiem tego do dziś i nadal łudzę się, że to bzdury.

2

No jak, przecież szejkowie „prostowali”, że to ostatni mecz Messiego, ale tylko w tym sezonie. :P

0

Rabini barcelońscy coś nie są zgodni w sprawie Benzemy. :)

1

Jak szeroka musi być kadra Hiszpanii albo jak biedna w ofensywie, że miałby zmieścić się w niej Fati? Po jednym dobrym meczu na dziesięć czy jak?

5

Podejdzie do Xaviego na treningu, a gdy ten go nie skojarzy, pokaże mu fotki ze wspólnego świętowania mistrzostwa. :)

0

@Gall Właśnie akurat ja tego nie odebrałem w ten sposób, stąd nieporozumienie. :)

0

@Gall A gdzie ja tu powiedziałem, że to było w jednym czasie? Coś się chyba grubo nie zrozumieliśmy, „misiu”, przecież chyba jest jasne, że tu mowa o Haalandzie do wyjęcia za 20 mln z Salzburga.

0

@Gall Tak, mało kto słyszał o gościu, który strzelił wtedy jako nastolatek siedem czy osiem goli w fazie grupowej LM jako grajek Salzburga...

A to, że głupawka z Coutinho była, to inna para kaloszy. I jeszcze jak się wielu cieszyło, że tam strzela fochy w Liverpoolu. ;)

1

Bracia Żukowie.

0

@jamesbond6 Pierwsze mecze ci geniusze z RFEF ustawili... dzień przed końcem Primera División.

1

@66gold666 Muzeum zostało przeniesione do innego budynku, do hali hokeistów. Teraz już nie ma szans na zwiedzanie samego stadionu, w zamian jest opcja rozszerzonego zwiedzania z lożami, szatniami i boiskiem, ale... w Palau Blaugrana.

Muzeum w starej formie już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?