Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamillek88 No nie to samo, Barcelona co do zasady nie zamyka sektora gości.
0
@wroclawskifan To też w zasadzie niemożliwe, póki Girona jest de facto filią Manchesteru City. ;)
2
Tu nie ma zasady wzajemności. Brakuje odpowiedzi na pierwsze podstawowe pytanie, jakie przychodzi do głowy – dlaczego Espanyol nie wpuszcza do sektora gości?
1
@theOneAndOnlyKing Bartomeu, obawiam się, był tylko wierzchołkiem góry lodowej wieloletniej „niegospodarności” iluś kolejnych zarządów...
9
„Prawdopodobnie mój ojciec nie domagał się takiej ceny, tylko powiedzieli mu „tyle” za „to”.
Niestety patrząc na niektóre ruchy klubu z ostatnich 10 czy tam 15 lat, to jest całkiem prawdopodobne. A już zwłaszcza przy potężnym negocjatorze JMB.
1
Mam nadzieję, że za Zubimendim stoją jednak mocniejsze argumenty niż to, że jest fanem Messiego i Busiego. Już był w Barcelonie taki jeden Quique S., co to ubóstwiał Cruyffa. :)
0
@sepek To akurat położenie stadionu się nie zmienia i teraz też z wyższych poziomów można obserwować miasto czy wzgórza nad miastem. Obawiam się, że to takie trochę marketingowe pitu-pitu.
0
@catalanian09 No tak, oczywiście. Przypuszczam, że kolega @talizmo trochę pomieszał wątki i chodzi o ponad 300 wydarzeń na całym stadionie, co jest zupełnie prawdopodobne.
2
@catalanian09 Koncerty to jakiś malutki procent takich wydarzeń. Konferencje, akcje marketingowe, wystawy, spotkania biznesowe itd.
3
@swer2251 Spokojnie są w stanie zrobić tyle konferencji, wystaw i innych podobnych w ciągu roku. Stadion Narodowy w samych tylko latach 2013–2015 gościł około 1500 wydarzeń. Tu nie chodzi o wydarzenia związane z chowaniem murawy, tylko ogólnie.
7
Jak przedłużą mu kontrakt o cztery lata, to z wszystkich dziesięciu spędzonych w Barcelonie uzbiera mu się wreszcie lącznie z pięć sezonów grania. ;)
1
Busquets nie musiał już dzisiaj nikomu nic ogłaszać, „dobrodusznie” zrobił to już za niego niejaki... Javi Miguel.
Dziad pieroński, nawet tego jeden pismak z drugim nie potrafi uszanować w pogoni za „brejking niusem”, bo tej pogoni oczekuje gawiedź...
0
@PietrasCoelho Tak czy tak przez kilka miesięcy nie miał jaj, żeby w ogóle się do tego odnieść publicznie. Już za samo to wielu ma Lewandowskiego dosyć jako kapitana. Już kij z tym, co negocjował i czy w ogóle.
0
@Tridente2015 Też przeczytałem i tu jest jasno mowa o tym, że pierwszym kapitanem ma być... Sergi Roberto, więc nie wiem, czego kolega @PuszkinFan nie doczytał.
1
@LukaszUH Ale ter Stegen już kapitanem jest, jego nie ma już po co wybierać. ;)
0
@barteq No jak, przecież kiedyś Alba się żalił, że „wszyscy go nienawidzą”. Nie chcieli go wybrać, woleli misia Sergiego R.
1
Aż mi się przypomniał złoty komentarz sprzed paru miesięcy (autora, przepraszam, nie pamiętam).
Szło mniej więcej tak: Sergi Roberto będzie pierwszym w historii kapitanem, który stanie do losowania, wymieni proporczyki, zrobią mu zdjęcie i... żwawym krokiem ruszy w stronę ławki rezerwowych. :)
2
Widzę, że słowo „przyłapać” dość szybko zmienia znaczenie. Jeszcze nie tak dawno przyłapać można było tylko kogoś na robieniu rzeczy wstydliwych i niegodziwych (zdrada, kłamstwo, podrzucanie śmieci do lasu itp.).
Chyba że pojawienie się agentów Alby w biurach Barcelony to też wstyd i niegodziwość. :P
2
Szkoda, że dziennikarskie hieny (na czele z Javim Miguelem) zabrały mu szansę, żeby sam przekazał to nam jako pierwszy...
3
Te opisy pogawędek piłķarzy, trenerów i agentów przy winku i ośmiorniczkach są czasem tak komiczne, że niedługo będą jeszcze do tego podsyłać im kelnerów z ukrytą kamerą i pluskwy do solniczek. :)
0
@Tridente2015 Tyle że wtedy mistrzostwo zapewnił dopiero ten ostatni mecz, to może być, że nie planowali niczego więcej. ;)
0
@Tridente2015 Ale w dniu meczu i po zmroku? To nie kojarzę, ale może po prostu nie pamiętam. :)
0
@Tridente2015 Sęk w tym, że nie zrobiliby tego na stadionie, bo jest tradycja fety w centrum miasta. ;)
0
@Tridente2015 Mecz z Espanyolem jest w niedzielę o 21. Mieliby robić fetę w nocy czy po sezonie? :)
9
@MateuszDoniec „Ostatecznie kluby nie domknęły transakcji. To rzeczy, które zdarzają się w futbolu. Ostatecznie kluby nie zakończyły transakcji, to rzeczy, które zdarzają się w futbolu. Ostatecznie negocjacje nie wypaliły i to Liverpool zgłosił się po mnie”.
Dużo tu się wydarzyło za jednym zamachem. :P
2
Nie ma lepszej rozrywki niż wzajemne dementowanie się tych bajkopisarzy, fantastów i medialnych śmieszków. :)
0
@AndOne88 To samo z wolnymi bezpośrednio przed polem karnym, prawie ich nie ma. Niedawno mieliśmy 2. rocznicę ostatniej bramki Barçy z wolnego i beka, bo i słusznie, ale też okazji było naprawdę mało...
2
@xavi890 Złota Piłka będzie przyznana w październiku, a głosowanie będzie w sierpniu.
0
@Yoshi94 Nie, nie, wtedy nie tylko nie grał, ale Xavi nie zabrał go nawet na mecz. Na następny zresztą też, póki okienko się nie skończyło. ;)
1
@Yoshi94 To pół roku później. Zimą 2022 mówił dokładnie tak: „Albo piłkarz przedłuży kontrakt, albo poszukamy rozwiązań dotyczących jego odejścia. Nie ma innego rozwiązania i innych rozważań. Byliśmy bardzo klarowni, przede wszystkim ja, wobec Ousmane’a. Dotarliśmy do takiej sytuacji, która jest niezrozumiała, on chce zostać, ale decyzja nie została podjęta. Jako klub też musimy podjąć swoją decyzję”.
https://www.fcbarca.com/103366-xavi-albo-dembele-przedluzy-kontrakt-albo-musimy-znalezc-rozwiazanie-dotyczace-jego-sprzedazy.html