0

Podziękowania i ukłony dla barcelońskich gazet za kolejną dawkę rzetelnych i wiarygodnych doniesień od podsłuchującej pod szatnią sprzątaczki, wynoszącego z szatni informacji kreta i donosiciela lub – co najbardziej prawdopodobne – wyssanych z palca w gabinetach redakcyjnych. Moje uszanowanie!

0

@Tomek54321 Teraz już jest dobrze w tłumaczeniu, wcześniej było napisane „dają ci cztery mecze”, więc cofam.

1

O jakich czterech meczach kary mówi Koeman, skoro dostał dwa...?

0

@Erykulus Tak, wszystko to cytaty z wywiadów czy innych rozmówek. W sumie to o „zostaniu w Nicei na długo” też mogłem dać w cudzysłów. ;)

17

Sprawa jest dość prosta – oby go Francuzi wykupili, zwłaszcza że sam już mówił, że chce zostać w Nicei na długo, „do dupy jest dołączyć do Barcelony i nie grać” czy „wolałbym być w czwartoligowym Sedanie i grać niż dołączyć do Barcelony i nie grać”. Byłoby dość dziwne, gdyby wrócił do Barçy.

0

@prodigy Nie wiem, gdzie znalazłeś tu wypowiadanie się w imieniu Barcelony. Przeczytałem ten fragment dziesięć razy i nadal nie znajduję.

0

@olsen Ma skręcenie stawu skokowego.

7

Wraca perła Copacabany, prawdziwy talizman Bartomeu, więc jestem dobrej myśli!

1

Mnie ciekawi jedno – o co Koeman w ogóle mógł się rzucać do sędziów? Jeden z najlepiej prowadzonych meczów, jaki widziałem w tym sezonie.

5

@adambądkowski93 Wiadomo, co zapisał: „vaya personaje”. Tak faktycznie zapisał w protokole.

Ogólnie od jakiegoś czasu technicznym odpala z przewrażliwienia. W Polsce jest z tym jeszcze gorzej, był w tym sezonie przypadek, że jakiś trener w Ekstraklasie krzyczał coś do kapitana swojej drużyny, a sędzia uznał, że to było... do niego i karteczka poszła. Tak jak chamstwa nie trawię, tak niektórym arbitrom siada czasem na mózg...

11

O tym wszystkim donosi Państwu „Trybuna Ludu” i „Komsomolska Prawda”.

0

@arasz1819 Mimo to Atlético straciło u siebie pięć punktów mniej niż Barça i to może być kluczowe. Zobaczymy.

0

@normasubiektywna Ale Barcelona miała mecz zaległy i sześć zwycięstw dawało jej mistrzostwo niezależnie od wyników innych drużyn, bo miałaby 89 pkt, Atlético maksymalnie 85 pkt, a Real 86 pkt. Barça mogłaby więc sobie pozwolić wtedy nawet na remis z Atlético. Ale nic, przepadło.

0

To jest ten audyt, który niby zakończył się w marcu, a wyniki będą ogłoszone dopiero po dwóch miesiącach?

0

@normasubiektywna Przed tym meczem i jeszcze przed którymś innym wcześniej (bodaj El Clásico) Barça zależała wyłącznie od swoich wyników.

0

@normasubiektywna Jednak było przecież inaczej. ;)

2

Po prawdzie takich niespodzianek czy wręcz sensacji – w skali europejskiej – chcą nas pozbawić pomysłodawcy Superligi. Albo przynajmniej skrajnie ograniczyć ich prawdopodobieństwo. Niby „nic więcej” Granada z tego najpewniej mieć nie będzie, ale to jest ich dzień. Choćby byli na ostatnim miejscu w tabeli, taki mecz wspominaliby latami.

Szkoda, że akurat kosztem Barçy, ale...

1

@Vito9 Messi to łącznie przez całą karierę aż ze trzy razy stanął przed kamera po meczu, byłby trochę szok. ;)

0

Przynajmniej bez pierniczenia, że to niesprawiedliwe czy coś tego rodzaju.

0

@Herbert W sumie dam sobie odpowiem – de la Fuente ma tak samo, tylko nie jest w kadrze pierwszego zespołu.

1

Czyli jednak Matheus nie dostanie tych dwóch minut nawet przy prowadzeniu 5:0...

Czy był w ogóle jakiś piłkarz Barcelony, który zagrał w jej barwach w Lidze Mistrzów, ale nie zagrał w Primera División?

0

@mr_robot Dziękuję. W takim razie coś średnio im się te nazwy udały. ;)

9

Czym różni się zatem dyrektor sportowy od dyrektora ds. sportów?

1

@-Tomasso- Ale też bez przesady, żeby wyciekał całe wewnętrzne komunikaty, to już jest skrajnie niepoważne. Oczywiście, że czasem gdzieś coś wycieknie, ale ostatnie dwa lub trzy lata to w Barcelonie wylewy, a nie wycieki. Chyba trochę się poprawiło, ale...

0

@normasubiektywna Przynajmniej jest to tylko w Tiki-tace, która stała się od jakiegoś czasu trochę „śmietnikiem” z coraz słabszą selekcją informacji istotnych od kompletnie nieistotnych, wtórnych i z ogromnym prawdopodobieństwem wyssanych z palca.

2

@normasubiektywna Gdyby wrzucili „newsa” typu „Kolejny mecz u siebie Barça zagra na Camp Nou”, to byłby na podobnym poziomie i też w temacie portalu. ;)

0

Przepraszam, ale nie zdziwi mnie, jeśli niektórych do wspierania przez Patronite zniechęci wrzucanie takich bzdet...

0

@ChangeIsGood Mogę tylko wierzyć, że cokolwiek się jednak poprawiło. ;)

0

Już się trochę łudziłem, że ograniczono wycieki z klubu, a tu jedna czy druga gazetka cytuje sobie jak gdyby nigdy nic list pożegnalny zwalnianego pracownika i wewnętrzny okólnik szefa.

Ale to jest cyrk. :P

1

@cyron1 Ale tu nikt nie głosował. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?