Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podziękowania i ukłony dla barcelońskich gazet za kolejną dawkę rzetelnych i wiarygodnych doniesień od podsłuchującej pod szatnią sprzątaczki, wynoszącego z szatni informacji kreta i donosiciela lub – co najbardziej prawdopodobne – wyssanych z palca w gabinetach redakcyjnych. Moje uszanowanie!
0
@Tomek54321 Teraz już jest dobrze w tłumaczeniu, wcześniej było napisane „dają ci cztery mecze”, więc cofam.
1
O jakich czterech meczach kary mówi Koeman, skoro dostał dwa...?
0
@Erykulus Tak, wszystko to cytaty z wywiadów czy innych rozmówek. W sumie to o „zostaniu w Nicei na długo” też mogłem dać w cudzysłów. ;)
17
Sprawa jest dość prosta – oby go Francuzi wykupili, zwłaszcza że sam już mówił, że chce zostać w Nicei na długo, „do dupy jest dołączyć do Barcelony i nie grać” czy „wolałbym być w czwartoligowym Sedanie i grać niż dołączyć do Barcelony i nie grać”. Byłoby dość dziwne, gdyby wrócił do Barçy.
0
@prodigy Nie wiem, gdzie znalazłeś tu wypowiadanie się w imieniu Barcelony. Przeczytałem ten fragment dziesięć razy i nadal nie znajduję.
0
@olsen Ma skręcenie stawu skokowego.
7
Wraca perła Copacabany, prawdziwy talizman Bartomeu, więc jestem dobrej myśli!
1
Mnie ciekawi jedno – o co Koeman w ogóle mógł się rzucać do sędziów? Jeden z najlepiej prowadzonych meczów, jaki widziałem w tym sezonie.
5
@adambądkowski93 Wiadomo, co zapisał: „vaya personaje”. Tak faktycznie zapisał w protokole.
Ogólnie od jakiegoś czasu technicznym odpala z przewrażliwienia. W Polsce jest z tym jeszcze gorzej, był w tym sezonie przypadek, że jakiś trener w Ekstraklasie krzyczał coś do kapitana swojej drużyny, a sędzia uznał, że to było... do niego i karteczka poszła. Tak jak chamstwa nie trawię, tak niektórym arbitrom siada czasem na mózg...
11
O tym wszystkim donosi Państwu „Trybuna Ludu” i „Komsomolska Prawda”.
0
@arasz1819 Mimo to Atlético straciło u siebie pięć punktów mniej niż Barça i to może być kluczowe. Zobaczymy.
0
@normasubiektywna Ale Barcelona miała mecz zaległy i sześć zwycięstw dawało jej mistrzostwo niezależnie od wyników innych drużyn, bo miałaby 89 pkt, Atlético maksymalnie 85 pkt, a Real 86 pkt. Barça mogłaby więc sobie pozwolić wtedy nawet na remis z Atlético. Ale nic, przepadło.
0
To jest ten audyt, który niby zakończył się w marcu, a wyniki będą ogłoszone dopiero po dwóch miesiącach?
0
@normasubiektywna Przed tym meczem i jeszcze przed którymś innym wcześniej (bodaj El Clásico) Barça zależała wyłącznie od swoich wyników.
0
@normasubiektywna Jednak było przecież inaczej. ;)
2
Po prawdzie takich niespodzianek czy wręcz sensacji – w skali europejskiej – chcą nas pozbawić pomysłodawcy Superligi. Albo przynajmniej skrajnie ograniczyć ich prawdopodobieństwo. Niby „nic więcej” Granada z tego najpewniej mieć nie będzie, ale to jest ich dzień. Choćby byli na ostatnim miejscu w tabeli, taki mecz wspominaliby latami.
Szkoda, że akurat kosztem Barçy, ale...
1
@Vito9 Messi to łącznie przez całą karierę aż ze trzy razy stanął przed kamera po meczu, byłby trochę szok. ;)
0
Przynajmniej bez pierniczenia, że to niesprawiedliwe czy coś tego rodzaju.
0
@Herbert W sumie dam sobie odpowiem – de la Fuente ma tak samo, tylko nie jest w kadrze pierwszego zespołu.
1
Czyli jednak Matheus nie dostanie tych dwóch minut nawet przy prowadzeniu 5:0...
Czy był w ogóle jakiś piłkarz Barcelony, który zagrał w jej barwach w Lidze Mistrzów, ale nie zagrał w Primera División?
0
@mr_robot Dziękuję. W takim razie coś średnio im się te nazwy udały. ;)
9
Czym różni się zatem dyrektor sportowy od dyrektora ds. sportów?
1
@-Tomasso- Ale też bez przesady, żeby wyciekał całe wewnętrzne komunikaty, to już jest skrajnie niepoważne. Oczywiście, że czasem gdzieś coś wycieknie, ale ostatnie dwa lub trzy lata to w Barcelonie wylewy, a nie wycieki. Chyba trochę się poprawiło, ale...
0
@normasubiektywna Przynajmniej jest to tylko w Tiki-tace, która stała się od jakiegoś czasu trochę „śmietnikiem” z coraz słabszą selekcją informacji istotnych od kompletnie nieistotnych, wtórnych i z ogromnym prawdopodobieństwem wyssanych z palca.
2
@normasubiektywna Gdyby wrzucili „newsa” typu „Kolejny mecz u siebie Barça zagra na Camp Nou”, to byłby na podobnym poziomie i też w temacie portalu. ;)
0
Przepraszam, ale nie zdziwi mnie, jeśli niektórych do wspierania przez Patronite zniechęci wrzucanie takich bzdet...
0
@ChangeIsGood Mogę tylko wierzyć, że cokolwiek się jednak poprawiło. ;)
0
Już się trochę łudziłem, że ograniczono wycieki z klubu, a tu jedna czy druga gazetka cytuje sobie jak gdyby nigdy nic list pożegnalny zwalnianego pracownika i wewnętrzny okólnik szefa.
Ale to jest cyrk. :P
1
@cyron1 Ale tu nikt nie głosował. ;)