0

@Przystankers Prawda jest taka, że odszedł za darmo do „znienawidzonego PSG”, a te zmienne to takie bardziej szminkowanie trupa. Lepszy rydz niż nic, tyle że mogło nie być i rydza. ;)

0

@QUNJ Mam wrażenie, że to świadoma polityka Redakcji, żeby nakręcać kliki i komentarze pod tymi bzdetami, bo gdyby zostawić tylko oficjalne i pewne wiadomości, to Tiki-taka byłaby chudsza o jakieś 85%. ;)

0

@endriuuu2 Nie o to raczej Koledze chodziło, że pisze się tu o Xavim, bo to dość normalne, tylko o wrzucanie niemal na łapu-capu coraz większej ilości śmieciowych plotek, nieraz skrajnie ze sobą sprzecznych. Selekcja na Tiki-tace coraz gorsza, takie mam wrażenie.

Chociaż tutaj jest pewien postęp – zamiast rozbić te kompletnie sprzeczne „newsy” na dwa wpisy, są w jednym. ;)

3

Chyba już tylko Fati i jego lekarze wiedzą (?), która to już operacja. Według klubu miał jedną, według „Mundo Deportivo” dwie, według „AS-a” trzy... Kto da więcej? To już jest z deczka niepoważne.

0

@lukas10 Tę, którą już miał według „AS-a”? Cyrk na kółkach, oficjalnie nie miał nawet drugiej...

0

@lukas10 To już teraz czwartą?!

0

@jarawa Tak czy tak nie mam pewności, czy należało to za „realnej szansy na zdobycie bramki”, bo ani piłka nie zmierzała do bramki, ani nie była wcześniej pod kontrolą de Jonga. Sam nie wiem, nie upieram się. Wydaje mi się, że prędzej pod taką sytuację podchodziłoby zatrzymanie ręką piłki lecącej do bramki.

3

@MarcelNJ11 Nie chcę być złośliwy, ale obawiam się, że tylko Ty rozumiesz, z czego tu się śmiejesz.

0

@jarawa Dla mnie to tak na pograniczu. Nie mam pełnego przekonania, czy de Jong opanowałby tę piłkę.

0

Nie rozumiem dotąd zasłony milczenia spuszczonej nad tą nieszczęsną sprawą.

0

@jarawa A dlaczego?

0

@Tridente2015 Być może sędzia przy tym karnym Messiego puścił grę, a gdyby nie wpadło, to powtarzaliby. Wielu znowu rzucałoby się na sędziego, gdyby... przerwał grę i nie pozwolił dobić.

0

Na razie to chyba nie wiadomo, czy przeszedł... drugą. Tak czy inaczej, biedny chłopak.

0

@zuo999 Ale tam w Manchesterze nie „protestowali pod klubowymi budynkami”, tylko poszło to jednak znacznie dalej, przy całym zrozumieniu skomplikowanej sytuacji.

1

Strzał Solera był nie do zatrzymania, z tym się zgodzę. Tyle że nie powinien mieć tyle miejsca i temu już dało się zaradzić, ale Busquets krył Griezmanna, a Solera zostawił.

0

@QUNJ Z tego, co udało mi się ustalić, to asysta do Suáreza to rzeczywiście jeden z tych 14.

0

@QUNJ Raczej liczone, taki jest zwyczaj w statystyce piłkarskiej.

0

Ciekawe, czy coś już tam kuma po hiszpańsku, czy „Eto'o” to jedyne, co rozumie. ;)

0

Co jak co, ale gol Katoto na awans Barçy nie miał wpływu. :P

1

@Michallublin A z tego powodu to rzeczywiście, wbiegli trochę za szybko i jedni, i drudzy. Przyznaję, że pod tym kątem nie patrzyłem. Ale na pewno nie z powodu Oblaka, tak jak też zauważyłeś.

0

@juliacicha Tak z ciekawości – skąd „Leónardo” przez „ó”, jak on go w imieniu nie ma? ;)

1

@Barca1922 Nie bredzę, tylko cytuję z Przepisów Gry, art. 14. Przeczytaj i zobaczysz. Gdyby Oblak odbił, wtedy karny byłby powtórzony.

0

@Chakalaka A w Polsce są inne zasady, Koeman nie mógłby przyjść na konferencję, ale mogłby kontaktować się z asystentem. Co kraj to obyczaj...

0

@kejdzi Bo to zależy od tego, kto i w jaki sposób przewini.

Karny powtarza się wtedy, gdy:
a) jest bramka, ale w pole karne zbyt wcześnie wbiegł zawodnik z drużyny strzelającej,
b) nie ma bramki, ale w pole karne zbyt wcześnie wbiegł zawodnik z drużyny broniącej,
c) przewiniły obie strony,
d) bramkarz obronił, ale przy tym przewinił.

4

@adambądkowski93 To nie działa do końca tak. Obu ekipom zostały po dwa mecze do rozegrania. Ibiza nie ma zaległych, tylko grała dwa mecze mniej w pierwszej fazie, dlatego w tabeli bierze się pod uwagę liczbę punktów na mecz, a nie sumę punktów, bo Barça B zagra łącznie 26 meczów, a Ibiza 24 i jakoś trzeba to porównać w tabeli.

Ibiza już awansowała do baraży i to na pewno z pierwszwgo miejsca, niezależnie od dalszych wyników.

0

@Barca1922 Nie. Rzut karny powtarza się tylko wtedy, gdy bramkarz obroni strzał lub „wywarł ewidentny wpływ na wykonawcę”. Tutaj trudno o czymś takim mówić, bo strzelił w słupek.

0

@Elvisek Dobre pytanie, aż się dziwię, że media tego nie drążą (chyba że drążą, a tutaj o tym się nie dowiemy).

1

@JarekS Po prawdzie do sędziego należy interpretacja, czy te słowa były obraźliwe, czy nie. Trochę cyrk, ale odwołanie miałoby szansę na powodzenie chyba tylko wtedy, gdyby udowodnić, że Koeman tego tam nie mówił. A mówił. Ogólnie jest grube przewrażliwienie sędziów, co tu kryć...

0

@esem91 Za samą szarpaną grę czasu się zasadniczo nie dolicza. Muszą być jakieś bardziej „nadzwyczajne” wydarzenia typu: gra na czas, zwijanie się jakiegoś piłkarza przez dłuższy czas, nadmiernie długie celebrowanie bramki itp. Tutaj tego nie kojarzę.

Minutę pewnie sam bym doliczył, ale co zmieniłoby to w drugiej połowie i co wtedy mógł mieć pretensje Koeman? Nawet nie pamiętam sytuacji, żeby komuś ewidentnie należała się kartka, a nie dostał, albo odwrotnie.

0

Podziękowania i ukłony dla barcelońskich gazet za kolejną dawkę rzetelnych i wiarygodnych doniesień od podsłuchującej pod szatnią sprzątaczki, wynoszącego z szatni informacji kreta i donosiciela lub – co najbardziej prawdopodobne – wyssanych z palca w gabinetach redakcyjnych. Moje uszanowanie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?