Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hipo10 Serio? :P
1
@VandaI Może chociaż on mówi po katalońsku. :P
11
Kij z rodziną, ale co ma to mityczne i dość tajemnicze „otoczenie Messiego”?
0
@kasha Rozumiem, jak najbardziej. Tylko mógłby się bardziej zastanowić, co i jak mówi.
2
„Nie wiadomo, jakie zainteresowanie będzie wzbudzał Sergi Roberto na rynku transferowym”.
I to pewnie szybko się nie zmieni...
0
@Hasszz Niektórzy chcieliby widocznie więcej. Na nim akurat prawie nie dało się nie zarobić, ale zawsze coś. Każdy grosz się liczy.
0
@Pedritodejong To ja za takich dzieciaków właśnie dziękuję. ;)
0
@Hasszz Spokojnie, diabli wiedzą, co w tych rzekomych zmiennych jest. ;)
7
Nie ma o czym mówić, wystarczy tylko przypomnieć parę wypowiedzi:
„chcę zostać w Nicei na długo”, „do dupy jest dołączyć do Barcelony i nie grać”, „wolałbym być w czwartoligowym Sedanie i grać niż dołączyć do Barcelony i nie grać”.
Dziękuję serdecznie.
0
@slayer Być może, ale Kolega przedstawił wyłącznie alternatywę Liverpool-Real.
0
@kakusus Dudek wybrał ławkę w Realu zamiast ławki w Liverpoolu. Powątpiewam, że akurat głównie dla pieniędzy.
1
@swiergol2 Stawiam na Seppa Maiera, a co tam. :P
13
@monsterrize Nie rozumiem tego komentarza. To ma poczuć konkurencję czy ma nie grać? Ma czuć konkurencję jako rezerwowy?
1
Mógłby w sumie ujawnić też ten legendarny audyt związany z Barçagate. Chociaż dziwnym trafem tego akurat się nie należy spodziewać...
1
Taką kasę można wziąć na kredyt bez zgody socios compromisarios? Trochę jestem zaskoczony, to kupa forsy.
0
@Azi Kszabi, Czabi, kto tam go wie. :P
1
@Strays77 Tyle że inni donoszą, że nawet po zapłaceniu tych 9 mln nadal trzeba byłoby oddać Betisowi połowę z ewentualnego dalszego transferu.
Cyrk na kółkach, kiedyś sobie wyliczyłem, że w mediach trafiłem już na dziewięć różnych wersji tego układu, niektórych już nawet nie pamiętam. :P
1
@normasubiektywna Bez wątpienia. A najgorsze jest to, że praktycznie nie ma konkurencji. Albo ją świadomie wykończono („Tempo”), albo zepchnięto na regionalny margines („Sport”).
1
@normasubiektywna „Przegląd Sportowy” bywa perłą rzetelności przy tej pseudoprasie hiszpańskiej. U nas to nawet nie wypada napisać „Legia wie”, „Wisła rozumie” czy „Lech oczekuje”, bo to od razu brzmiałoby jak twórczość własna pismaka, oparta na źródle z d..., czyli jego głowy i fantazji. ;)
6
Czy Xavi już nigdy nie będzie mógł przylecieć do Barcelony prywatnie, żeby nie był wsadzany przez pismaków na ławkę Barçy?
2
@matirix20 Wczoraj, 2:2 po dogrywce i 4:5 w karnych z UCAM Murcia. Aż pięć karnych przestrzelonych.
1
@Pedritodejong Mam wrażenie, że konkurować mógłby też niejaki ananas z Brazylii, legendarny Matheus. :P
3
@ShawnC Tam jest zresztą dziwnie użyty zwrot „wypomnieć dobre interwencje”. „Wypomnieć” można coś tylko z wyrzutem, pretensją...
4
Swoją drogą Alba przy drugiej bramce Celty też tak nacisnął dośrodkowującego, że aż wióry leciały...
0
Poziom nowości i konkretu w tym pseudonewsie przebija skalę...
1
Coraz mniej się dziwię, że informacje o stanie zdrowia piłkarzy Barçy są w ostatnich miesiącach rzadsze i mniej konkretne...
Zdrowia, panie Mats!
0
@jurekj86 Widocznie nawet La Loga uznała, że to gra „o nic”...
0
@Kamiloza91 13 sierpnia.
1
@slayer Zdaje się, że chyba właśnie w regulaminie tego nie ma. Nieraz już tzw. mecze o nic w ostatnich sezonach Primera czy Segunda División były grane o innej porze niż te „o stawkę” (nie lubię tych określeń, zawsze gra się o coś...).
1
@forest Gdyby była mała tabelka Elche, Hueski i Eibaru z 33 pkt, najlepsze jest Elche, ale gdyby Eibar do nich nie doskoczył, to Huesca jest lepsza od Elche, więc to może mieć znaczenie (o ile nie wygra Real Valladolid i nie zepchnie ich wszystkich naraz do strefy spadkowej, też tak może być).