Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fcbarcafan19 Tak.
0
@cules100pro A spłacany będzie z jakiej kasy...? Tu jest problem. Może to ma nawet jakieś ręce i nogi, ale i tak trzeba wszystko przeliczać i szacować na nowo, bo tyle lat przepadło.
3
Jeśli nie wydarzy się cud, to i Matheus teraz może doczekać się swojej ligowej szansy. :P
1
@cules100pro Przed końcem ery Messiego to może jakimś cudem uda się tę przebudowę... zacząć.
O ile ten koniec nie nadejdzie w czerwcu, wtedy to i tego się nie uda...
0
Tam chodzi o naturalizację Laporte'a, nacjonalizacja trochę śmiesznie brzmi. ;)
0
@Peciak Akurat w lidze Pedri gra średnio po 65 minut, a nie „po niemal 90 minut”. Ale to i tak chyba już za dużo.
0
Swoją drogą „mogliśmy strzelić gola na 4:2” to dla mnie dość zagadkowa sprawa, chyba musiałem przysnąć.
0
@deiw99 To jest taka statystyka z tyłka, liczba niby „wypuszczonych” punktów po wyjściu na prowadzenie w poszczególnych meczach. Trochę zabawna.
9
Może głupio zabrzmi, ale to trochę taka kara za zupełną bierność po trzecim golu. A z tym „bardzo niewiele sytuacji” Levante to bym się nie rozpędzał, bo z drugiej strony Barça po przerwie miała chyba tylko jeden celny strzał...
0
@swiergol2 Ale byłoby to bardziej jednoznaczne, nie? ;)
0
@Jakchcesz Chociaż po prawdzie to z sędziami piłka jest po stronie RFEF. Ale oni są tak zakochani w swojej sędziowskiej doskonałości, że nie ma o czym gadać. ;)
0
@swiergol2 Gdybyś napisał „zamknęłoby”, to nie mógłbym tego odczytać inaczej. Od potencjalnych zdarzeń mamy tryb przypuszczający...
0
@swiergol2 A co tu komu ma zamknąć usta? Neymar podpisał i to fakt oficjalnie podany, a tutaj mamy z niemałym prawdopodobieństwem wymysł pismaka.
7
@KrwawiaceoczyVEB Akurat o Pérezie w kontekście Superligi Tebas mówi dużo, dużo więcej niż o Laporcie czy Barcelonie. Czy Ty spodziewasz się tutaj opinii Tebasa o Realu w ppodobnej skali, czy to jednak strona o Barcelonie?
0
To ten sam audyt, którego wyniki według innych pismaków były znane już pod koniec marca? Aha.
0
@FerNiKloVe To świetnie. Tylko on jest „bardzo blisko Barçy” średnio pięć razy na miesiąc. Już jest tak blisko, że powinien mieć rozbity namiot przed siedzibą klubu. Albo nawet w holu.
Może tym razem to prawda, ale szum informacyjny obecnych pseudomediów to kabaret. Jeśli ktoś ma skuteczność 1/20 w przekazywaniu tzw. newsów, to jest sukces. Totalny upadek mediów i dziennikarstwa. Nawet jeśli akurat tutaj jeden czy drugi trafi.
0
Jest bardzo bliski już gdzieś szósty miesiąc. Pismaki nie mają cienia wstydu i nawet się z tym nie kryją.
0
@filipeq Ale tu mowa o lidze. Zagrał tylko w Lidze Mistrzów, chyba w Kijowie.
0
„Z kolei Matheus Fernandes nawet nie powąchał murawy, ale to akurat stały element tego sezonu”. :P
0
@ramon59 „Być może”, czyli raczej tak, ale nie jest to jeszcze wykluczone...
0
@gabrys6973 Rzeczywiście, wygrał Ligue 1 tylko trzy razy...
0
@noface Gdy zniknie temat powrotu Neymara i gdy Messi zakończy karierę, ci pismacy katalońscy nie będą mieli co robić i czego wymyślać...
0
@debu1989 Nawet w jakimś hipernieprawdopodobnym przypadku, gdyby wszystkie cztery ekipy miały po tyle samo punktów, najlepszy jest Real. I nawet wtedy Barça byłaby trzecia.
0
@dawid230188 Lepiej, oczywiście, ale pisałeś, że „Barça musi wygrać wszystkie spotkania”, a to jednak tak nie jest do końca. ;)
Chociaż najpewniej bez tych trzech zwycięstw nie ma o czym za bardzo mówić.
0
Ostatnie pytanie mnie rozwaliło. A jaka miałaby być wiadomość dla fanów (albo raczej przesłanie), jak nie to, że wierzy w mistrzostwo Barçy? Czasem Easton zadaje sensowne pytania, a czasem ręce nie mają gdzie opaść...
0
@Iniesta19820815 Atlético też nie musi przegrać, może stracić mistrzostwo, gdy wygra tylko jeden z trzech meczów.
0
@Krzysiek872 @dawid230188 Nie do końca, bo Real nie musi przegrać, żeby Barça go wyprzedziła. Przegrać albo dwa razy zremisować koniecznie musi tylko Atlético.
0
@Kuba80 A w którejś tam innej kolejce było odwrotnie. Tak to już jest z terminarzem, gdy grają jedną kolejkę przez trzy lub cztery dni. A na koniec i tak zwykle te różnice się zerują.
0
„Neymar miał dość czekania na Barçę, choć chciał wrócić”.
Ciekawe, czy teraz w prasie katalońskiej będzie serial o tym, jak to Neymar chciał, ale jednak nie chciał i zostawił pismaków „MD”, „Sportu” i innych bajkopisarzy w nieutulonym żalu...
2
Tu jeszcze warto dodać, że gdyby cała trójka Atlético-Real-Barça skończyły z równą liczbą punktów, to i wtedy mistrzostwo zdobyłby Real.