Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Niemożliwe, przecież jeszcze wczoraj jakiś pismak prawie podał już minutę, kiedy wejdzie z ławki. Szok i niedowierzanie.
28
„Crack” García, trzymajcie mnie...
0
@Persyfl Ale mówiłeś o kwestiach formalnych, tak to przynajmniej zrozumiałem.
0
@Persyfl Co to jest „polski KK”? To nie jest np. luteranizm, gdzie jest nawet po kilka czy kilkanaście równoległych organizacji tego samego wyznania. Kościół katolicki w Polsce jest dokładnie tym samym, co w Namibii czy Timorze Wschodnim.
0
@kasha Tak po prawdzie to choćby lektura pewnej strony o klubie z Madrytu wystarczy, tam „presidente” Pérez zawsze jest prezesem. ;)
0
@ptsd To są tylko członkowie nowego zarządu. Jak to sobie w praktyce ułożą, czas pokaże.
0
@remediusz Nie było go na liście wyborczej Laporty, dlatego go nie wymienili tutaj.
7
@daro22 https://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p8/Barca/Imagenes/2021/03/07/Recortada/img_vmauri_20210307-001702_imagenes_md_otras_fuentes_okcandidatura-laporta-k07B-U492494828049kmD-572x1070@MundoDeportivo-Web.jpg
0
@michelos Wiafomo, ale strata aż pięciu punktów z beniaminkiem robi szczególne wrażenie.
1
@Iniesta19820815 Autobus Simeone? Może jeszcze zajezdnia?
1
@Barca_Big_Moment Laporta może być wybrany jeszcze nawet 15 razy. Nie można być prezydentem trzy kadencje z rzędu, ale ogólnego limitu nie ma.
Zresztą gdyby było inaczej, to już teraz przecież nie mógłby startować.
0
Te liczby głosów są źle zapisane, bo z przecinkiem wychodzi na to, że dostali 30, 16 i 4 głosy. :P
0
@slayer Naprawdę wyobrażasz sobie,że Xavi zdobywający trofea w Katarze przyjdzie trenować trzecioligowe rezerwy?
2
@johny11 Niestety ta jego koszmarna niemoc na wyjeździe w LM jest sporą rysą na ogólnie znakomitym dorobku Suáreza w Barcelonie.
1
@johny11 W kluczowych meczach w ostatnim czasie Suárez zawodził i trudno z tym polemizować. Ale oddanie go za bezcen do Atlético to wręcz kryminał.
0
Naprawdę jestem zaskoczony tak wysoką frekwencją. Kto wie, czy socios nie zmobilizowały te ostatnie akcje organów ścigania.
0
@DamianPSV Znając „dyskrecję” miejscowych, wszystko jest możliwe. :P
0
Jak oni w sumie chcą robić badania sondażowe, skoro bardzo dużo głosów oddano korespondencyjnie? Tamtych też badali?
2
Jeśli choćby 30 tysięcy socios pójdzie jutro głosować, to będzie ogromny sukces. Oby jak najwięcej, po coś przecież tym socio się jest...
4
@polo508 Chociaż te „jego czasy” to przynajmniej fakt. Font bazuje na współpracy z Xavim, która jest coraz bardziej wątpliwa.
1
Ha, jeszcze jakiś otumaniony czytelnik „Mundo Deportivo” zobaczy tę okładkę i pomyśli, że wybory są dzisiaj. :P
0
@Mistrzgry1 Kiedy określano od stóp? Albo w ogóle, albo jakoś skrajnie dawno.
1
„Złamaniem przepisów jest strzelenie gola ręką przeciwnikowi, nawet przypadkiem”.
To jest jakaś głupota jak dla mnie, nue mam pojęcia, czemu ktoś w FIFA i IFAB tak się uparł, że gol zdobyty przypadkowym odbiciem ręką to jakaś zakała futbolu. Obrońca strzeli komuś w rękę, piłka wpada do bramki i winowajca jeszcze dostaje za to nagrodę w postaci rzutu wolnego. Kuriozum.
Może jeszcze zabronić goli po rykoszecie od jakiejkolwiek części ciała?
4
@Naturopata Mingueza przegrał tę sytuację i niepotrzebnie jeszcze pracował rękami. Nie mam żadnych wątpliwości z tym karnym.
0
@FDJ Co nie oznacza automatycznie, że musiał odejść akurat do Atlético... Dla mnie samo odejście Suáreza jest dość zrozumiałe, ale kierunek to wręcz skandal.
2
Myślałem, że receptą na przejrzystość Barçy będzie Xavi, a tu zonk. ;)
Na szczęście nie zabrakło wzmianki o nim, więc z Fontem chyba jednak wszystko w porządku.
0
Przynajmniej nie będzie tłoku...
Swóją drogą naprawdę mnie ciekawi, czy większość zagłosuje w niedzielę, czy zagłosowała już wcześniej.
0
@AxelF A, to przepraszam, przeczytałem „i że istniał protokół”. Tak czy tak pewnie ziarnko prawdy w tym niestety jest.
1
Protokołowali zebranie w knajpie? Też to średnio wiarygodnie brzmi, chociaż... nic już nie zdziwi.
0
@Kiiciioro To nie była kartka za wysoko uniesioną nogę, tylko za szczekanie do sędziego. Zresztą to w ogóle nie Ocampos dostał tę kartkę, tylko Jordan, kłócący się z arbitrem. Sędzia nie gwizdnął też tego faulu, Sevilla miała później rzut rożny.