29

Niemożliwe, przecież jeszcze wczoraj jakiś pismak prawie podał już minutę, kiedy wejdzie z ławki. Szok i niedowierzanie.

28

„Crack” García, trzymajcie mnie...

0

@Persyfl Ale mówiłeś o kwestiach formalnych, tak to przynajmniej zrozumiałem.

0

@Persyfl Co to jest „polski KK”? To nie jest np. luteranizm, gdzie jest nawet po kilka czy kilkanaście równoległych organizacji tego samego wyznania. Kościół katolicki w Polsce jest dokładnie tym samym, co w Namibii czy Timorze Wschodnim.

0

@kasha Tak po prawdzie to choćby lektura pewnej strony o klubie z Madrytu wystarczy, tam „presidente” Pérez zawsze jest prezesem. ;)

0

@ptsd To są tylko członkowie nowego zarządu. Jak to sobie w praktyce ułożą, czas pokaże.

0

@remediusz Nie było go na liście wyborczej Laporty, dlatego go nie wymienili tutaj.

0

@michelos Wiafomo, ale strata aż pięciu punktów z beniaminkiem robi szczególne wrażenie.

1

@Iniesta19820815 Autobus Simeone? Może jeszcze zajezdnia?

1

@Barca_Big_Moment Laporta może być wybrany jeszcze nawet 15 razy. Nie można być prezydentem trzy kadencje z rzędu, ale ogólnego limitu nie ma.

Zresztą gdyby było inaczej, to już teraz przecież nie mógłby startować.

0

Te liczby głosów są źle zapisane, bo z przecinkiem wychodzi na to, że dostali 30, 16 i 4 głosy. :P

0

@slayer Naprawdę wyobrażasz sobie,że Xavi zdobywający trofea w Katarze przyjdzie trenować trzecioligowe rezerwy?

2

@johny11 Niestety ta jego koszmarna niemoc na wyjeździe w LM jest sporą rysą na ogólnie znakomitym dorobku Suáreza w Barcelonie.

1

@johny11 W kluczowych meczach w ostatnim czasie Suárez zawodził i trudno z tym polemizować. Ale oddanie go za bezcen do Atlético to wręcz kryminał.

0

Naprawdę jestem zaskoczony tak wysoką frekwencją. Kto wie, czy socios nie zmobilizowały te ostatnie akcje organów ścigania.

0

@DamianPSV Znając „dyskrecję” miejscowych, wszystko jest możliwe. :P

0

Jak oni w sumie chcą robić badania sondażowe, skoro bardzo dużo głosów oddano korespondencyjnie? Tamtych też badali?

2

Jeśli choćby 30 tysięcy socios pójdzie jutro głosować, to będzie ogromny sukces. Oby jak najwięcej, po coś przecież tym socio się jest...

4

@polo508 Chociaż te „jego czasy” to przynajmniej fakt. Font bazuje na współpracy z Xavim, która jest coraz bardziej wątpliwa.

1

Ha, jeszcze jakiś otumaniony czytelnik „Mundo Deportivo” zobaczy tę okładkę i pomyśli, że wybory są dzisiaj. :P

0

@Mistrzgry1 Kiedy określano od stóp? Albo w ogóle, albo jakoś skrajnie dawno.

1

„Złamaniem przepisów jest strzelenie gola ręką przeciwnikowi, nawet przypadkiem”.
To jest jakaś głupota jak dla mnie, nue mam pojęcia, czemu ktoś w FIFA i IFAB tak się uparł, że gol zdobyty przypadkowym odbiciem ręką to jakaś zakała futbolu. Obrońca strzeli komuś w rękę, piłka wpada do bramki i winowajca jeszcze dostaje za to nagrodę w postaci rzutu wolnego. Kuriozum.

Może jeszcze zabronić goli po rykoszecie od jakiejkolwiek części ciała?

4

@Naturopata Mingueza przegrał tę sytuację i niepotrzebnie jeszcze pracował rękami. Nie mam żadnych wątpliwości z tym karnym.

0

@FDJ Co nie oznacza automatycznie, że musiał odejść akurat do Atlético... Dla mnie samo odejście Suáreza jest dość zrozumiałe, ale kierunek to wręcz skandal.

2

Myślałem, że receptą na przejrzystość Barçy będzie Xavi, a tu zonk. ;)

Na szczęście nie zabrakło wzmianki o nim, więc z Fontem chyba jednak wszystko w porządku.

0

Przynajmniej nie będzie tłoku...

Swóją drogą naprawdę mnie ciekawi, czy większość zagłosuje w niedzielę, czy zagłosowała już wcześniej.

0

@AxelF A, to przepraszam, przeczytałem „i że istniał protokół”. Tak czy tak pewnie ziarnko prawdy w tym niestety jest.

1

Protokołowali zebranie w knajpie? Też to średnio wiarygodnie brzmi, chociaż... nic już nie zdziwi.

0

@Kiiciioro To nie była kartka za wysoko uniesioną nogę, tylko za szczekanie do sędziego. Zresztą to w ogóle nie Ocampos dostał tę kartkę, tylko Jordan, kłócący się z arbitrem. Sędzia nie gwizdnął też tego faulu, Sevilla miała później rzut rożny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?