Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kosol11 Lew Jaszyn śmieje się z grobu, gdy to czyta. ;)
4
@Edinho19911991 Ale widzisz gdzieś wśród innych czołowych piłkarzy jakieś wyraźniejsze podkreślanie, skąd pochodzą? Ogromna większość kibiców i tak wie, że Messi jest z Argentyny, Ronaldo z Portugalii, Neymar z Brazylii czy Lewandowski z Polski. Już naprawdę się nie biczujmy kompleksami.
1
Obawiam się, że niejaki p. Rousaud nie wyczuwa nastrojów i dość odważnie szermuje tezą, jakoby Neymar „był chciany” w Barcelonie. Chyba już nie aż tak. Ja w ogóle nie nastawiałbym się na to, że on sam aż tak bardzo chce wrócić, a Rousaud dałby sobie palec o to uciąć. To mógłby być kaleką.
0
@4Fabregas4 Czyli rozumiem, że Real dostał Athletic, bo i tak go przejdzie? Taka jest Twoja myśl?
5
@4Fabregas4 To Athletic byłby teraz trudniejszym przeciwnikiem od Sociedad? Odważna teoria.
16
@zibiku I obowiązkowo reprezentację Kataru, żeby się ograła przed mistrzostwami u siebie!
1
@Azi Na razie zostawili sobie dwa tygodnie odstępu, ale to Hiszpania, wszystko jest możliwe. ;)
2
@Byczek9393 Pytanie to raczej bylo jajcarskie, ale faktem jest, że ten zaległy finał to też już jaja.
5
@Azi Tak się uparli, że chcą zagrać ten baskijski finał Pucharu Króla z kibicami na trybunach, że prędzej rozegrają finał kolejnej edycji. ;)
0
@Iberatista Ale po prawdzie tak wyszło przez przypadek, bo nie wiedzieli wcześniej, kto będzie mistrzem itd. Co innego, gdyby zaczęli nagle majstrować przy regulaminie, a tego nie zrobii.
0
„Final four” brzmi dość zabawnie, bo to jest raczej „only four”, skoro nikt wcześniej nie odpadł. ;)
2
@mikokarla Najlepiej to będzie, jak ktoś z baskijskiej dwójki to wygra. To byłby chyba pierwszy superpuchar w historii futbolu zdobyty przez jakąś drużynę przed rozstrzygnięciem innego pucharu, dzięki któremu... zagrała o ten superpuchar. ;)
2
Ostatnio losowanie dwóch par (a w zasadzie jednej) trwało jakieś pół godziny. Zobaczymy, czy jeszcze dadza radę to wydłużyć. :P
1
@Korti1921 Zarzad sterował mediami, żeby uzasadnić ten transfer innymi względami niż kreatywna księgowość. Tak to widziałem i widzę do tej pory. Jak dla mnie Pjanić trafił do Barçy trochę przypadkiem.
1
@tbas A to może nie sztab, tylko natura jest winna? Czasem przecież okazuje się, że to sam organizm daje do zrozumienia, że do sportu wyczynowego na sensownym poziomie po prostu się nie nadaje.
1
@Korti1921 Pjanić miał być zbawieniem czegokolwiek w grze Barçy? Ja odniosłem wrażenie, że miał być bardziej zbawieniem klubowych księgowych...
10
@Fenelon Przede wszystkim litość budzi to, że takie „newsy” wypływają po wielu tygodniach, miesiącach, czasem wręcz latach, bo nagle ktoś sobie „przypomniał”...
2
Jak dla mnie to nikt nie potrzebuje wsparcia prasy, bo prasa nie jest od tego. Chociaż w Hiszpanii może widzą to inaczej, specyficzny kraj.
A o tym całym „autobusie” to powoli czytać się nie da. Słowo-wytrych, jedno z najbardziej wyświechtanych i nadużywanych we współczesnym futbolu. Każda drużyna bardziej broniąca niż atakująca od razu to od razu „autobus”.
5
@zibiku Miał bardzo trudno wygrać, tryplet zrobił swoje. Mimo wszystko i tak dostał 1/3 głosów.
0
@Pawlak1992 Bo może jest tam trochę socios?
2
@ShawnC Podobno są na świecie ludzie, których takie duperele interesują i nawet nimi żyją. Nie rozumiem, ale odbiorcy są.
0
To już mamy gwarancję rozdmuchania tego na pięć najbliższych dni, jak to mają w zwyczaju hiszpańskie pseudomedia. ;)
0
@polcza Tylko po co PSG miałoby proponować dobrą kwotę? Nie widzę aż takiego interesu z ich strony, żeby to miało sens.
0
@Mateo87p Myślisz, że Barça sprzeda Messiego rywalowi w LM na pół roku przed końcem kontraktu? :P
0
@swiergol2 A nie, z „jednym z najgorszych meczów” to dla mnie też trochę odlot, ale i z tą skutecznością to nie jest problem jednego meczu. Sam nie powiedziałbym nigdy, że jakaś drużyna zagrała „bardzo dobry mecz”, strzelając jedyną bramkę w 76. minucie. Choćby miała jeszcze ze trzy słupki. „Dobry” tak, ale „bardzo dobry” już nie.
0
@Marjando Hmm, może to, że nie widzę sensu porównywania obecnie Barçy z Bayernem?
1
I w sumie, żebym nie był gołosłowny, oto aktualna tabela:
1. L´Hospitalet ... 9 m, 16 pkt, br. +1
2. Gimnàstic Tarragona ... 8 m, 15 pkt, br. +11
3. Badalona ... 8 m, 12 pkt, br. +2
_________________________________
4. Cornellà ... 8 m, 11 pkt, br. 0
5. Lleida ... 8 m, 10 pkt, br. +1
6. Llagostera ... 8 m, 10 pkt, br. –1
7. Barcelona B ... 8 m, 10 pkt, br. –2
_________________________________
8. Espanyol B ... 8 m, 10 pkt, br. –3
9. Andorra ... 6 m, 9 pkt, br. 0
10. Olot ... 8 m, 8 pkt, br. –6
11. Prat ... 7 m, 6 pkt, br. –3
Drużyny 1–3 grają później o możliwość gry w barażach o awans do Segunda División i będą miały zagwarantowane co najmniej utrzymanie w trzeciej lidze, drużyny 4–7 będą walczyć o pozostanie na trzecim poziomie, drużyny 8–11 walczą o uniknięcie spadku do piątej ligi, a gwarantowany mają spadek co najmniej do czwartej.
0
De Jong powinien sobie wyjaśnić chyba z Albą stanowisko co do ogólnej oceny gry w tym meczu. :P
10
A VAR powiedział, że nie. I tyle w tym temacie, bo nie wiem, jak mógłby to gwizdnąć. Bardziej uciekać ręką od piłki to już Umtiti tutaj chyba nie mógł.
1
@swiergol2 A skuteczność to nie jest też ważny element oceny gry w danym meczu? Jak dla mnie jeden z kluczowych.