2

I po to właśnie zażyczył sobie 60 tysięcy kartek do zbierania podpisów, solidny zapas. :P

0

@ferdas_rawa Ale jeszcze są dwa tygodnie do wyborów, nie zdziwię się, jeśli wtedy to tam już płatka śniegu nie będzie poza wysokimi górami. Zresztą w samej Barcelonie to jakiegoś paraliżu nie było. ;)
Ogólnie szkoda, że nie da się głosować zdalnie, to sporo by pomogło. Tyle że to akurat wiadomo od dawna.

0

@ferdas_rawa Tak średnio decyzyjni są, powiedziałbym. Nie przesadzałbym też raczej z tym, że niższa (być może) frekwencja byłaby kluczowa w tym, kto wygra.

0

@kejdzi Z drugiej strony czego się spodziewać po socios, z których zwykle ponad połowa nie chodzi nawet na wybory prezydenta klubu...

0

@siwykrb To już całkowicie oficjalnie? Nawet na stronie RFEF nie ma godziny, cała Hiszpania. ;)

1

Uwielbiam takie artykuły. Skąd jakiś pismak wie, co Araújo sądzi, wie czy uważa, szepnął mu na ucho? ;)

0

A godzinę meczu Superpucharu w środę raczyli już oficjalnie podać, czy to nadal za wcześnie?

0

@Tomek54321 Bardzo mało który nie mieszka w Katalonii, według ostatnich danych Komisji Zarządzającej tylko ok. 7% socios tam nie mieszka (licząc tych, którzy mają prawa wyborcze).

0

@cinero1996 Ale ja nie mówię przecież, że nie była. Tylko czy była jakaś inna sytuacja? Pisałeś o więcej niż jednej, a ja innej nie za bardzo widzę.

1

@AxelF Ja odczytałem ze zdania szacownego @Barcelonista94 raczej to, że po co usprawiedliwiać porażkę sędziami. Może przeszarżowałem. ;)

1

@AxelF Zdaje się, że obecnie VAR nie może cofać się aż tak daleko przy akcji bramkowej. Innej kontrowersji z tego meczu nie pamiętam, bo nie powinien nią być w każdym razie gol Griezmanna po „skasowaniu” spalonego przez wybicie rywala.

0

@AxelF „Narzekaliśmy”, a nie „narzekamy”, sam napisałeś. Czyli narzekali w czasie meczu, a po nim, to już... nie wiemy. Chyba że wyczytałeś tu coś więcej niż jest napisane.

0

@Barcelonista94 Dlatego właśnie... nie narzeka. Gdzieś tu widzisz narzekanie?

4

O czym „przez przypadek” z rozmowy podsłuchanej w klopie dowiedziało się „Mundo Deportivo”. :P

5

@cinero1996 Które sytuacje na styku, z ciekawości?

0

@Majsteer Co prawda, to prawda. Siedem kartek Alby w tym sezonie, z czego bodaj cztery za pyszczenie. :P

0

Marzyciel i fantasta, tak to trochę wygląda, ale jak sobie pomyślę, że są w Europie państwa, które mają niższy budżet od Barçy (!), to jednak to jest kosmos.

0

@jeyx77x Tu chodzi bardziej o ruch lotniczy.

0

@Roafson24 Chyba nie myślisz, że w samej Barcelonie będą biegać, skakać i zjeżdżać. :P
W górach rzadko tam mają problemy z opanowaniem opadów śniegu. Teraz to jest cyrk głównie w środku Hiszpanii, gdzie rzadko tyle pada.

1

@Pawlusek Dwa to jeszcze od biedy zrozumiem, ale cztery sezony temu? Hmm, raczej większość z nas uznałaby to w 2016 za odjazd.

12

@Pawlusek Bez przesady, naprawdę.

3

@tkankowski Tam się dojeżdża metrem z Barcelony, bardzo blisko, praktycznie miasto zrośnięte z Barceloną. A do tego za płotem stadion Espanyolu. ;)

0

@Aristocrate_7 Ale bądźmy tu uczciwi, to nie Font jako pierwszy wspomniał tu o Xavim. Nawet jeśli i tak sam zaczął by o nim paplać.

6

Jaja to by dopiero były, gdyby Cornellà mogła trafić na Espanyol, ich stadiony leżą dokładnie obok siebie. :P

4

Nie no, „instalaciones del Barça” to jednak raczej po prostu „obiekty Barçy”, a nie instalacje. :P
Tak jak „sostenibilidad” to tutaj na pewno nie jest „samowystarczalność”, a bardziej „zrównoważony rozwój”.

0

@bady48 Wybór Laporty zdaje się gwarantować brak rozliczeń, ale... może się zdziwimy.

0

Swoją drogą ciekawe, czy nowy zarząd będzie na tyle rozumny, żeby przy najbliższej możliwej okazji zaproponować zmiany w statucie, żeby przygotować się na podobne sytuacje. Oby.

1

@kaamil1910 „Na bank” to napaść można. ;)
Na razie trzeba gonić i tyle. Wszystko będzie zależeć od Barçy dopiero wtedy, gdy będzie miała przewagę. Ot cała logika.

2

Tak po prawdzie to już siódma żółta kartka ogółem, tylko piąta po ostatnim zawieszeniu.

Swoją drogą siedem kartek w 16 meczach to mało nie jest...

7

„Wszystko zależy od nas samych”.
No niestety właśnie nie, ale przecież logiką wypowiedzi Alby nie grzeszą już od lat. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?