1

@Marjando Ten Bayern to przegrał w tym sezonie aż jeden mecz, we wrześniu. Stracił w lidze aż 9 punktów na 33. Z litości nie będą przypominał liczby porażek ani straconych już punktów w lidze przez Barçę...

7

„To są pytania szukające dziury w całym. Kontrolowaliśmy większą część spotkania, ale pod koniec przyszło nam się bronić, jest to związane z grą rywala. Jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej zostawmy to w tym miejscu”.

Przepraszam, ale dla mnie ta odpowiedź jest po prostu bezczelna. Jeszcze rozumiem, gdyby za „szukanie dziury w całym” uznał pytanie o rozgrzewkę Puiga. Ale coś takiego?

17

Zawsze brakuje mi w tekstach o meczach rezerw aktualnej tabeli albo przynajmniej zarysowania sytuacji. Duża część czytelników nie kojarzy pewnie nawet, czy Barça B jest bliżej pierwszego czy ostatniego miejsca, to samo z rywalami...

0

@mariosss20 Może Polska jest blisko. ;)
Faktem jest, że Ukraina doszła do ćwierćfinału MŚ, bodaj w Niemczech. Ale żeby była aż tak wysoko, to jestem zdumiony.

1

Ukraina?! Przecież oni tylko raz grali w finałach MŚ w tym czasie i chyba dwa razy w finałach ME, w których zresztą nic wielkiego nie zdziałali. Przeciekawa musi być ta rachuba.

4

@Pablit W takim razie to parcie na szkło jest strasznie mało widoczne.

2

Jak bardzo trzeba nie mieć tematów (lub starać się nieudolnie przykryć zwycięstwo Realu w derbach), żeby głównym „newsem” zrobić to, że Messi strzelił więcej bramek niż rozegrał meczów. :P

0

@cules100pro Tylko Vilajoana był członkiem zarządu, a nie odźwiernym w budynku klubowym.

0

@arni72 A dlaczego miałby być w koszulce reprezentacji, skoro jakieś 90% czasu zawodowego poświęca klubowi? Widzisz tam strój Argentyny lub Portugalii?

0

@tomFCB Mnie zawsze przy takich określeniach zastanawia, jak nazwaliby frankistów. Ultrahipermegaprawicą?

0

Ja pierniczę, kolejny, który bredzi, że wybory były już ogłoszone, zanim zgłoszono wniosek o wotum nieufności. No nie zostały, zostały dopiero wtedy, gdy zbieranie podpisów od iluś dni było już w toku, a zarząd się zorientował, że tych podpisów zbiorą chyba jednak dostatecznie dużo. Co to zresztą by zmieniło, czy wybory byłyby w marcu czy kwietniu, skoro nowy prezydent objąłby i tak urząd dopiero w lipcu.

Nie zyskano też „3-4 miesięcy”, tylko pięć. Różnica mała, ale na szczęście p. Vilajoana nie zajmował się chyba finansami w klubie, bo nie chciałbym takiego rachmistrza...

0

@PuszkinFan No to w PSG, w Chinach czy w Stanach skończy tę karierę? :P

0

Mały wachlarz możliwości. Liczyłem ma to, że może zagrać też na pozycji innego Martíneza, tego z Interu, o którym znów będziemy niebawem czytać co kilka godzin...

2

@ryba84 Odważna teza. Może nie jest to typowy snajper w rodzaju Suáreza, ale jednak nazwałbym go napastnikiem.

0

@MrCules Ja nie trzymam, jednak wolę, gdy decyduje forma, taktyka i decyzje trenera, a nie pech. ;)

2

@MrCules Wiosną Piqué będzie na boisku? Jak dla mnie będzie co najwyżej leżał na sofie. ;)

0

Jak to jest, że nagle i tego samego dnia kilka różnych redakcji „przypomniało” sobie o Garcii? :P

1

Ma też problem z wykorzystywaniem rożnych, ale na to jego obecność czy nieobecność większego wpływu nie ma. ;)

0

@lukas10 W skrajnym wypadku (ale zgodnym ze statutem) może mieć nawet... zero dni.

0

@Gregor1899 Przeczytałem tekst „AS-a” w oryginale i oni do tych 199 błędów nie wliczają ani autów odgwizdanych w złą stronę, ani błędnie odgwizdanych fauli poza polem karnym. To jeszcze jakoś pojmę, chociaż liczba tylko czterech błędów z rzutami karnymi popełnionych mimo interwencji VAR jest też mocno wątpliwa.

0

Tradycyjne już i bliżej nieokreślone „Barça uważa”. Niestety zbyt często chociażby sądy czy inne trybunały uważają jednak nieco inaczej...

0

@CatalanVeBFCB To czemu nikt nie zagrał ponad 90 minut? ;)
Nie ma takich zwyczajów, żeby zaliczać komuś czas doliczony do statystyk.

0

@romarioo Za zdecydowaną większość przerw w grze nie dolicza się nic. Jest w Przepisach Gry lista konkretnych powodów doliczania czasu i nie ma w tym np. wrzutów czy wszelkiej maści rzutów od bramki, wolnych, karnych, które zajmują ogólnie bardzo dużo czasu.

0

@Gregor1899 Szczerze? Ja byłbym bardzo zadowolony, gdyby rzeczywiście popełniono tylko 1,76 błędu na mecz, bo tak wychodzi. Tylko nie mam pojęcia, co oni rozumieją jako błąd, bo ta liczba 199 błędów wygląda na absurdalnie małą. Przecież bywają mecze, że samych błędów w ocenie autu we właściwą stronę jest kilka na połowę...

0

Jak to jest, że Trincão ma tutaj 46 minut, chociaż nie wrócił po przerwie, a Braithwaite ma 44 minuty, chociaż wszedł za niego? Przecież obaj grali po 45 minut. :P

0

„Pracujemy i staramy się stworzyć takie warunki, aby nie wydarzyło się to co z Pepem Guardiolą, czyli żeby Xavi nie popracował kilka lat i odszedł do innego klubu”.

Oj, to Xavi ma przekichane, jeszcze zostanie więźniem Barcelony, przynajmniej za rządów Fonta. :P

1

@Fabik Aż się dziwię, że nie domaga się odpowiedniego procentu kobiet na stanowisku prezydenta!

0

@AdrianX Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że to zależy też od liczby drużyn w drugim koszyku z danego kraju i tej, z którą dana drużyna z pierwszego koszyka wyszła z grupy. Borussia może trafić na trzy hiszpańskie, Bayern tylko na dwie. Na pewno przy obecnych regułach gry nie ma szans na prawdopodobieństwo bez liczb po przecinku. Jeśli gdzieś błądzę, poproszę kogoś bardziej obeznanego o poprawkę.

2

@Cwaniak4 No trudno, żeby nie szukał, skoro do wyborów musi przedstawić nie tylko siebie, ale co najmniej 13 innych kandydatów do zarządu. A to, że program Fonta to z grubsza „Xavi, Xavi, Xavi” to inna sprawa.

0

Każdy grosz się liczy. A to przecież i tak przykładowo tylko 41% kwoty wydanej na niejakiego Gustavo Maię. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?