Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koemana tym Tusquetsem wręcz dręczą, ale już żeby spytać samego Tusquetsa, dlaczego wybory są tak odwlekane, to takich jaj i determinacji pismaki nie mają. Żenada.
0
@lukasz9197 Clickbait w wersji papierowej. ;)
0
@lukas10 Skoro pan Tusquets nie ma oporów, żeby prostu z mostu opowiadać o nieudanej sprzedaży aktualnego kapitana, to i z tym nie miałby chyba problemu. :P
0
@normasubiektywna Chyba rzeczywiście masz rację, chociaż i tak nadal clikcbaitem bym tego nie nazwał.
0
@Stelios23 Bez przesady z clickbaitem. Jak ktoś w ogóle może wpaść na to, że Barça sprzeda latem wolnego zawodnika? ;)
14
@pichichi7 A czy zauważyłeś może, że powiedział „sprzedać ubiegłego lata”? ;)
0
@polishtoaster Ale Tusquets chyba tak już z góry założył, na to wygląda.
2
@polishtoaster Wiesz, jeśli i tak ma odejść, to po odejściu już żadnych zysków by klubowi nie przynosił. Chyba tak do tego Tusquets podszedł, że przynajmniej byłoby coś z samego odejścia.
0
@prodigy Dlaczego miał odejść za darmo latem? :P
1
@Krzeczo Messi nie musi o niczym nikogo informować. Po prostu wygasa mu kontrakt i tyle.
0
@Ajan Rozumiem, ale jakim cudem akurat to ma wyjść taniej? Może oszczędzą przy wyborach na innych sprawach, ale na większej liczbie miejsc do głosowania?
0
Swoją drogą nie rozumiem, jak wybory w 10 miejscach mają być tańsze od wyborów w jednym miejscu, jak dotychczas. Widocznie p. Tusquets niezbyt trafnie wyraża swoje myśli.
0
Na miejscu tego pana w ogóle nie przyjmowałbym zaproszeń do mediów. Prawie w żadnej z tych kwestii nie powinien mieć nic do powiedzenia i kropka. Jest tam tylko po to, żeby przekazać władzę i pilnować „ciepłej wody w kranie”.
1
@zenoowity Nie no, on może nawet miałby rację (tylko problem z tym, że nie było nabywców, jak sam wspomniałeś).
Ja po prostu najchętniej nie chciałbym już widzieć i słyszeć tego jegomościa. Powinien już na dniach oddać władzę, która mu spadła z nieba, a tu jeszcze nawet proces wyborczy nie ruszył...
10
Ogólnie to niech ten gość przeprowadzi klub przez wybory i odejdzie w ciszy. Taka moja drobna porada dla pana T.
0
@D1OS W sumie nawet i u nas jest coś takiego, np. „wrócić do gry” to przecież nie jest powrót w jakieś konkretne miejsce. ;)
Pismaki mniej lub bardziej świadomie przekręcają i tyle.
0
@darek60 Gdyby Szachtar równocześnie zdobył choćby punkt w meczu z Interem, to tak.
15
Nie „ultimatum Zidane'a”, tylko „Ultimatum WOBEC Zidane'a”. Przecież ono jest przeciw niemu, a nie sam je stawia. ;)
0
@Adimek Ja tam się nie zdziwię, jeśli to było 90 minut, ale podzielone na tercje po 30 minut. Siebie warte te pseudogazety. ;)
1
@FLYP Akurat wtedy kartki by nie dostał, ale już karę pieniężną od ligi pewnie tak, bo na 99% jest w regulaminie dyscyplinarnym punkt o tym, że muszą być wtedy już w strojach meczowych.
0
@Krzysiek872 Pokażą, gdy już jedną mają na koncie w danym meczu albo wykartkują się przez to na mecz, którego nie chcą opuścić? Nie byłbym taki pewny. ;)
0
„Pojedynek z juvenilem A trwał przez 60 minut (według Sportu przez 90 minut)”.
To jest złoto! :P
1
@michelos Stary zarząd odszedłby na przełomie czerwca i lipca, wtedy był dopiero koniec kadencji. Wybory miały być w marcu tylko na pokaz, bo i tak nowy zarząd działałby dopiero od lipca.
3
@PizzerMan No jak inne, jeden i drugi nazywa się Bogarde. ;)
0
@mikokarla No pewnie, nikogo nie rusza chociażby proces Setiéna z klubem...
0
@NorbiTBOB Messi podjął to ryzyko świadomie i pewnie jeszcze konsultował to ze sztabem. Mimo wszystko jest na świecie ze 100 innych sposobów upamiętnienia Maradony, które nie zmuszają sędziego do pokazania kartki. ;)
2
Czyli po wujku też można odziedziczyć DNA Barçy? ;)
0
@NorbiTBOB Dlaczego odwrotnie? Przepisy Gry, z których wynika obowiązek żółtej kartki za takie zachowania, są jak dla mnie dużo ważniejsze niż jakieś tam okólniki, regulaminy i inne wynalazki RFEF czy nawet FIFA. A kary pieniężne to ich pomysł, a nie Przepisów Gry.
0
@Patry10 Mimo wszystko mówił np. „w Barcelonie nie byłem sobą, nie mogłem albo nie potrafiłem, taka jest prawda”, „nie zrobiłem tego, co musiałem zrobić”, „przyznaję, że część winy leży po mojej stronie”, ale ogólnie zbyt wiele na razie się nie wypowiadał. Chyba go to wszystko przerosło i do tej pory jest zdziwiony, że był w Barcelonie...
7
Zostawić kartkę, odpuścić karę pieniężną i finito.
Swoją drogą dobry aparat ten Lahoz, że znał sezon, z którego jest ta koszulka. :P