Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@idol4 O, kurde, przepraszam... to już w ogóle po bandzie poszedł Koeman. I dobrze, kiedyś trzeba.
52
@TheGoldenEleven Fernandes to byłby pierwszy piłkarz Barçy od lat, który zagrałby przed swoją prezentacją. ;)
6
@TheGoldenEleven Nie po to chyba Koeman bierze brazylijski diament, żeby de Jong nie grał jako stoper. :P
73
Jest i On, legendarna brazylijska „19”, prawdziwy as w talii byłego zarządu!
23
To się po prostu nie mieści w głowie w takim klubie, żeby trzeba było na gwałt szukać stopera w miejsce kontuzjowanego 33-latka. Czy to było tak nieprawdopodobnie trudne do przewidzenia?
Ale przyjdzie jeden z drugim Bordas czy inny Cardoner i będą chrzanić o rekordowych przychodach. Fajnie, tylko przychody nie grają, a powoli nie ma komu grać...
0
@johny11 Z większością się zgadzam, ale gdzie Ty widzisz wymianę połowy drużyny?
0
@Maker0 Tylko czy wiedział już wtedy, że to akurat zerwanie? Nie wiem, nie miałem nigdy takiego urazu.
1
Tytuł trochę chyvba na wyrost, bo z wypowiedzi Suáreza nie wynika wprost, czy chodzi mu o sytuację Barçy, czy Messiego.
13
Przepraszam, ale okładka „Sportu” wygląda tak, jakby Piqué i Roberto opuścili ten świat na wieczność... Ktoś tam chyba nie trafił z pomysłem.
0
Cudów nie ma. Na razie tylko cztery punkty w czterech meczach, jedna strzelona bramka (!). A przypomnę, że z powodu reformy ligowej tylko miejsce w pierwszej trójce daje pewność utrzymania (i w ogóle walki później o cokolwiek więcej).
0
@Maykello Gdyby ter Stegen był bliżej bramki, to być może w ogóle Carrasco nie podjąłby tak szybko próby strzału, bo po prostu nie byłoby tam zupełnie pusto. Musiałby pewnie lobować, a to jednak trudniejsze. Piqué zachował się tragicznie, ale to też nie może być tak, że strata piłki tak daleko od własnej bramki jest wręcz samobójcza, bo inni też są ustawieni źle.
0
@creativeopinion Nie widzę sprzeczności w krytyce ter Stegena za tę sytuację i tym, „ile razy jednak ratował dupę całej obronie”.
0
@RosjaninBut Rozumiem, ale mam wrażenie, że równowaga pod tym względem została zachwiana. A przykładowo w tej sytuacji szansa na udział ter Stegena w rozegraniu była znikoma.
0
@Vaven Tu to nawet nie było za bardzo kogo asekurować... Tak czy inaczej nie rozumiem, dlaczego tak często współcześnie bramkarze potrafią być bliżej linii środkowej niż bramkowej, to naprawdę nieraz mocno ogranicza pole manewru.
0
@Vaven A kto kazał mu być tak daleko od pola karnego?
1
Kiedy minie „moda” na tak dalekie wychodzenie z bramki? Tutaj ter Stegen nie miał właściwie pola manewru przy błędzie kolegów, w zasadzie na własne życzenie. Kiedyś bramkarze byli przyspawani do pola bramkowego niemal jak pies na łańcuchu, teraz robią sobie wycieczki krajoznawcze...
0
@Dalhi Trenuje indywidualnie od września, z grupą od jakichś dwóch tygodni. To już trochę czasu jednak trwa.
0
Tak, tak, właśnie dziś sobie przypomnieli. Na sto procent!
0
@Dalhi Porównuję tylko rzekomy stan „gotowości”. ;)
2
@Dalhi Umtiti to tak ma co tydzień, a dalej nie wchodzi w grę. Takie przynajmniej mam wrażenie.
0
@puyol_presidend5 A gdzie ja powiedziałem, że ktoś ma milczeć? Wręcz przeciwnie, jestem od lat bardziej krytyczny wobec Messiego niż „przeciętny kibic”.
1
@Cobra303 Ale tylko z tego jednego zawodnika zrobiono wszechboga futbolu, który w ostatnich latach był stawiany o kilka poziomów wyżej niż jakikolwiek inny kopacz. Jest genialny, ale teraz obrywa tym samym wahadłem, które wcześniej było horrendalnie wychylone w drugą stronę.
Nawet gdy grali tu jeszcze Xavi i Iniesta, niewątpliwie geniusze, i oni byli stawiani przez cyrk medialny ileś półek niżej niż Messi, przynajmniej w ostatnich latach swojej gry na Camp Nou. Przecież to był jakiś skrajny absurd. Teraz Argentyńczyk dostaje za to pałą w łeb, nawet jeśli nie ma na to aż takiego wpływu.
0
@blazeq Wystarczyło dać pytajnik na końcu, zawsze bezpieczniej. ;)
1
„Nam było coraz trudniej, szczególnie w drugiej połowie nie mieliśmy dobrych okazji”.
To jakie okazje były w pierwszej? Coś przegapiłem, czy Amor pomylił połowy?
0
@jeykey1543 Nie widzę nadal powodu do radości. Choćby to był Marcelo czy inny Casemiro.
3
@dawid141 Co trzeba mieć w głowie, jak zachwiany system wartości, żeby cieszyć się z kontuzji kogokolwiek, a co dopiero swojego...
0
Zwrot „kontrolowaliśmy grę” pada z ust trenerów w Hiszpanii zdecydowanie zbyt często. Oto kolejny przykład.
0
@Meesi1974 No to przecież gdyby zrobił pięć zmian przed zejściem Roberto, to też nie mógłby już zrobić żadnej dalszej. ;)
0
@AxelF Messi miał nie grać od pierwszej minuty z czołowym rywalem w walce o mistrzostwo? Bez przesady.
1
A skąd on miał wiedzieć, jak się czuje Piqué, skoro się nawet po jego zejściu nie widzieli? Ktoś tam w dobrej formie w telewizji. ;)