Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Na razie to Atlético nie dało za Suáreza nic, więc jednak była chyba jakaś szansa to przebić. ;)
3
Nie no, nie róbmy sobie mimo wszystko jaj z Pjaniciem jako najdroższym transferem. :P
5
Komisja Zarządzająca istnieje w zasadzie tylko po to, żeby zwołać wybory, przeprowadzić je i podtrzymać „funkcje życiowe” klubu.
Jeśli nawet takich ludzi zwalniają, to są trzy możliwości w grze:
1) jest już skrajna potrzeba redukcji etatów (choć pewnie Rexach pracował za grosze),
2) sprzątają po Bartomeu w jakikolwiek możliwy sposób, choćby na oślep,
3) kogoś przegrzało i poczuł się zbyt mocny jako czysto tymczasowy zarządca klubu.
Co kto woli.
0
Co „Mundo Deportivo” uważa za „początkową fazę sezonu”? Pierwsze dwa miesiące, trzy, ileś tygodni...?
1
@Pertezm Ale z drugiej strony co ma zrobić, skoro go pytają? Ma powiedzieć, że nie będzie o tym rozmawiał?
1
@zombie Pytanie, czy w ogóle ktoś z bezpośredniego środowiska Barçy w ogóle wypowiadałby się o Messim tylko negatywnie. Możliwe, że nikt by się nie odważył, chociaż Bordas i tak się wyrwał z „heretyckim” i „obrazoburczym” dla wielu tekstem, że „Messi może się mylić”. ;)
1
@Undertaker87 Jak dla mnie nadal zbyt dużo było niewiadomych, żeby mówić o „tryplecie w rękach”. Wtedy nie było nawet wiadomo, czy w finale zagra akurat Tottenham. Tryplet może był w zasięgu albo w grze, ale w rękach...?
2
@mr_robot Kwestia doboru języka. Dla mnie „tryplet w rękach” byłby może przy prowadzeniu 2:0 w 70. minucie finału Pucharu Króla po wygranej wcześniej Lidze Mistrzów.
0
@pokemon227 Dla mnie w całej sprawie odejścia Neymara zarząd zrobił dwa skandaliczne zaniechania: 1) śmiesznie niska nawet z ówczesnej perspektywy klauzula, 2) wszyscy dookoła (chyba łącznie z papieżem Franciszkiem) wiedzieli już podobno wcześniej, że Neymar odchodzi, a zarząd był zaskoczony.
Trudno to po prostu wytłumaczyć.
0
@Yoshi94 O, kurde, to przepraszam, musiałem coś pomylić z zeszłym sezonem. Ale to nadal się nie zgadza.
Sprawdziłem oryginalny tekst z „Marki”: 5 goli, 4 asysty, 2 wywalczone karne. I to by się zgadzało.
4
Nie doczytałem jeszcze do końca tych bajdurzeń, ale widzę, że zadający pytania też w wysokiej „formie”: „Ale przed 0:4 z Liverpoolem Barcelona miała w rękach tryplet”.
No miała tryplet, że ho ho. Przecież trzeba było zagrać jeszcze dwa mecze w LM i finał Pucharu Króla (też przecież przegrany). Trochę dużo. Na tej zasadzie to każdy klub Ekstraklasy ma w lipcu tryplet w rękach. :P
1
@th@les Sam jestem ciekawy, pod kogo „MD” ustawi się i podepnie w kampanii wyborczej (oczywiście nie za darmo), bo nie wierze, że pod nikogo.
0
@Yoshi94 Szczerze to ja kojarzyłem jedyną jego asystę z ligi (chyba z Celtą, wrzutkę wykorzystał Piqué), no to siłą rzeczy musiałby mieć trzy w LM, żeby się zgadzało, bo pięciu goli jestem pewny. ;)
Co nie zmienia tego, że nadal w artykule jest błąd, bo się nie dodaje.
Aż sobie spróbuję zobaczyc skróty i sam policzyć, ale 11 ≠ 12, tego jestem pewny. ;)
1
@zombie Tutaj to akurat clickbaitu nie widzę, bo akurat to w zasadzie powiedział.
0
No tak, polityka tych biedaków zrzuciła ze stołków. Pewnie jeszcze generał Franco maczał w tym palce.
1
@Pertezm A gdzie tu jest napisane, że to kandydat na prezydenta? ;)
0
@Yoshi94 Po co mi do tego Transfermarkt, żeby zobaczyć, że 5 + 5 + 2 to nie 11? ;)
2
Chwila, chwila, bo się już w tych rachunkach pogubiłem. Miał udział przy 11 bramkach, strzelając pięć z nich, asystując przy pięciu i wywalczając dwa karne? To się nie dodaje.
Wydaje mi się (chociaż nie sprawdzałem), że ma cztery asysty – jedną w Primera División i trzy w Lidze Mistrzów.
0
@MarioVeB! Osobliwe podejście: „Tebas, zamknij japę, bo i tak nikt cię nie słucha”. Nie podzielam, bo to broń obosieczna...
2
Po prawdzie Barça jest w tej sprawie na rozdrożu. Z jednej strony mocno związana ze sprawą narodową Katalończyków (choć niekoniecznie z samą ideą niepodległości). Z drugiej strony, jeśli chce być marką globalną, to cała kwestia niepodległości raczej tylko przeszkadza.
1
@Don-Corleone Mimo wszystko chyba żadna inna konkurencja lekkoatletyczna nie wzbudza powszechnie choćby 10% zainteresowania, jakim cieszy się bieg na 100 m. Gdyby Bolt ze swoją charyzmą i osobowością był najwybitniejszym oszczepnikiem w historii, to i tak nie miałby szans na taką popularność. Niestety.
1
@RobsonPL Chociaż w sumie oni mają niezłe kontakty w gronie zwolenników, znają osobiście pewnie wszystkich 15 stronników Bartomeu. ;)
5
A jak stan nieodebranych wiadomości w skrzynce mailowej? Co z Messengerem? Jak długo jeszcze będziemy musieli czekać na kolejne tego typu „newsy” z d***?
2
@Pertezm W sensie żeby wybory były np. w grudniu? Pewnie by się dało, tylko Tusquets tłumaczy to przeciąganie pandemią, jeśli dobrze rozumiem. I w sumie nawet nie wykluczył, że i w styczniu nie jest to pewne.
Ale z formalnego punktu widzenia wybory spokojnie mogły się odbyć nawet w pierwszej połowie grudnia. Tylko nic na to nie wskazuje, niestety.
0
@Pertezm Obawiam się, że nie do końca zrozumiałeś. Między 18 a 22 grudnia ma się zacząć dopiero ogół procesu wyborczego, a nie samo głosowanie. Głosowanie ma być 24–25 stycznia. „AS” tylko policzył sobie według wytycznych w statucie, kiedy oficjalnie muszą być rozpisać wybory, żeby głosowanie odbyło się właśnie wtedy w styczniu.
O tym terminie podobno zdecydowała już Komisja Zarządzająca, tylko tego jeszcze nie ogłosiła. A dlaczego wybrali tak późny termin, to już tylko Duch Święty wie i rozumie, chyba nikt inny... Nawet ci przyspawali się do stołków tak bardzo, że te wybory będą najpóźniej, jak to tylko możliwe.
PS. Zresztą o tym, że wybory będą prawdopodobnie rozpisane w okolicach Bożego Narodzenia, a samo głosowanie odbędzie się 35–40 dni później (bo tak mówi statut), wspominał sam Tusquets. To nie jest wymysł „AS-a”...
0
Ale przynajmniej Neymar już u bram...
2
„Cadena SER podała, że Brazylijczyk oficjalnie złożył pozew, w którym domaga się zapłacenia mu 44 mln euro premii za przedłużenie umowy”.
Przecież Neymar już pozwał Barçę w tej sprawie i przegrał. Składa pozew drugi raz czy pismaki pogubiły się już w swoich doniesieniach?
0
Zmieniłbym tytuł na „Temat Neymara powraca w Sporcie”. ;)
3
@kaamil1910 Masz na myśli to, że sędzia może czekać na konsultację z VAR-em aż do najbliższej przerwy w grze?
Może, to prawda, ale nie mam przekonania, czy przy akcji bramkowej powinno się codać aż tak daleko. Wpływ np. faulu sprzed 20 sekund ma zwykle mikroskopijny wpływ na zdobycie gola, jeśli wymienia się ileś podań i ileś razy rywal może przerwać akcję.
0
@BarcaSupporter Ewentualne obietnice kandydatów na prezydenta nic nie kosztują. ;)