Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
„Pewne rzeczy się poprawiły, ale w innych nadal mamy interpretację jednej osoby”.
I nigdy nie będzie inaczej. Nawet w siatkówce, gdzie pewnie z 95% sytuacji nie podlega interpretacji, są takie historie jak czysto interpretacyjna piłka niesiona. Jak Deco sobie inaczej to wyobraża?
3
Jeśli faktycznie nadal czuje presję „dziesiątki” na plecach, to już koniecznie inny specjalista będzie dla Fatiego kluczowy, bo inaczej już na prostą nie wyjdzie.
1
To zależy od założenia, w którym momencie reprezentant kraju chodzi „w cywilu”, a w którym już nie.
Jeśli ktoś uważa, że przykładowy Koundé ma się ubierać z grubsza jak ogół tylko w szatni, tunelu, na murawie czy na ławce, to ma na to wyrąbane jak on.
Jeśli ktoś uważa, że już przyjazdem na zgrupowanie wypisuje się z „cywila”, no to już jest trochę pajacerka.
Ja, przyznaję, nie mam kompletnie pojęcia, w czym problem, kto jak jest ubrany, przyjeżdżając na zgrupowanie. Ale gdybym decydował, całą drogę na mecz i z meczu wszyscy reprezentanci powinni mieć garnitury czy coś w ten deseń. A oni się tam prują o ileś dni przed. :P
0
No i niczemu niewinne kanapeczki znów pewnie poszły się paść...
0
A czegóż to się wstydzą w klubie, żeby podać konkretne lata? Przecież i tak w końcu to ujawnią.
0
@xavi890 Mimo wszystko EURO to tylko część sezonu. Ważna, ale tylko część. Jesienią wchodził głównie z ławki.
5
Nie no, mimo wszystko Yamal w pierwszej trójce za zeszły sezon to jak dla mnie mocny odjazd.
0
@malicinho No tutaj akurat to z pewnością cała masa Szacownych Kolegów i Koleżanek nie tęskni, skoro będą mu wypominać mecz z PSG z takim jadem, jakby co najmniej spalił im dom.
0
@Rifek Kluby to może tak, ale drużyny to pewnie niekoniecznie. :P
0
@Greenalley Atlético rzekomo nie ma nic przeciwko, łagodnie mówiąc. Rzekomo.
0
@Karolo91 A jak miałaby się przejawiać?
0
@Aragorn33 Ja byłem zdumiony, że przez ileś godzin na ichnim TVP Info szedł czerwony pasek z jednym jedynym „brejking niusem”, że przy tym kataklizmie będzie pomagać też wojsko. Kurna, dla nas to jest takie oczywiste, że nawet za wiele się o tym nie mówi...
0
Ten García to się spóźnił na konferencję, nie dosłyszy, czy może nie miał przygotowanego żadnego innego pytania?
1
@jacek905 Ale gdzie Guardiola wspomniał tu w ogóle o Xavim?
1
@slayer A przecież to szatnia na Bernabeu, więc jeszcze więcej zachodu...
0
Wygadany chłopak, ma coś do powiedzenia, a nie jakieś totalne frazesy. Oby tak dalej!
0
Bardzo się cieszę, że szacowny redaktor Poqui był w szatni osobiście i już po niemal tygodniu sobie o tym przypomniał. :)
2
Trochę nie rozumiem zdziwienia tutaj, przecież Tebas o tym, że jest fanem Realu, gada od lat i nic się nie zmieniło. On to mówi w co drugim wywiadzie, mam wrażenie, aż to jest śmieszne.
A niech sobie będzie, trochę byłoby dziwne, gdyby udawał, że nie.
2
@tbas Oni tam jako „szatnię” rozumieją czasem po prostu zespół. Nieważne, czy fizycznie w szatni, czy gdziekolwiek.
8
A oni to wszystko widzieli na własne oczy, spisali i zrelacjonowali. Kochani pismacy hiszpańscy, niezastąpieni. :)
3
To jest jakiś cyrk na kółkach. A skąd niby Real miał wcześniej pewność, że wygra VVinicius? Bo jakiś pismak tak twierdził?
Co to w ogóle zresztą jest w tych czasach, co to się porobiło... Przecieki, domysły i inne wynalazki, jakby ludzie nie mogli usiedzieć na czterech literach i po prostu poczekać. Wszystko musi być na „już”.
3
Tak, a Javier Miguel tam był, nagrał i spisał. A może nawet i krzyczał z nimi.
Jak ktoś śmiałby wątpić. :)
2
Ale co tu się zmieniło w ciągu dekad i co liczby spalonych ma VAR?
Kiedyś gwizdali w jednym meczu trzy spalone, a w innym piętnaście. Dzisiaj gwiżdżą w jednym meczu trzy spalone, a w innym piętnaście...
1
Miał rację, rzeczywiście „zawsze to samo”, bo i Sánchez Martínez, jak większość kolegów od gwizdka, nie raczył dać temu samozwańczemu „kapitanowi” kartki za pyskowanie przez cały mecz.
3
„Tymczasem 17-latek po raz kolejny zapisał się w historii, zostając najmłodszym piłkarzem, który kiedykolwiek strzelił gola w El Clásico. Tak spektakularny sukces budzi nienawiść u części środowiska kibicowskiego”.
No tak, na pewno wyzywali go akurat dlatego, że został najmłodszym strzelcem w El Clásico. Na bank. :P
2
@Rifek Kiedy, w Cornelli? :)
7
Przyznaję, że nie rozumiem – nazwijmy to – fenomenu tego gościa.
1
@sevs Za co oczywiście był jechany za Rubialesa, który z bananem na twarzy wywiózł Superpuchar do Arabii, żeby wspierać prawa tamtejszych kobiet itp. :P
0
@kakawek Obustronny. :)
1
Jest jednak jakaś różnica między kontaktowaniem się i prowadzeniem rozmów, więc to takie trochę naciągane...