Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale kiedyś w tę stronę i tak może to pójść, kto wie...
0
„Obecna burza” wokół de Jonga trwa już chyba... ze dwa-trzy lata, więc pytanie, czy jest tu jeszcze co przeczekiwać...
5
„Na początku szacowano, że za uczestnictwo w Klubowych Mistrzostwach Świata można było otrzymać 50 milionów euro. Teraz mówi się o około 28 milionach euro”.
I takie to są „szacunki” pismaków. 22 mln różnicy w tę czy tamtą, jeden kit. :P
0
Wrzesień 2025, aha, na pewno.
0
Jak rozumiem, sympatyczni redaktorzy Polo i Miguel przebrali się tym razem za pachołki treningowe i skrycie notowali różne pogawędki. No na bank przecież. :)
5
Ja tego wynalazku z oddawaniem opaski w czasie meczu w takim przypadku nie rozumiem.
Zrozumiałbym, gdyby w trakcie meczu wszedł pierwszy kapitan – ter Stegen – wtedy rzeczywiście niech ten dotychczasowy mu odda tę opaskę. Ale żeby czwarty oddawał trzeciemu, bo trzeci nie załapał się do wyjściowego składu, to już trochę szopka...
14
Ale ktoś jest zaskoczony? Olmo jest piłkarzem od czasu do czasu i nie jest to przesada.
0
Zjednoczenie bardziej niż kiedykolwiek, dodajmy. I trzeba zewrzeć szeregi. :)
0
@Pablozeusz Jeśli ta goal-line technology miałaby być zrobiona tak precyzyjnie, jak ustawienie jednej z bramek względem linii bramkowej na dzisiejszym meczu, to ja dziękuję, bo standardy A-klasy wyszły. Ja nie wiem, czy tam krzywo postawili bramkę, czy jednak to linia była zrobiona amatorsko. :P
https://zapodaj.net/plik-XAaw9LbNjp
0
„34 w 2023/34 z Xavim”.
Najdłuższy sezon w historii. :)
1
@Adddi A kto jest spadkobiercą wynalazku piłki?
0
Nie wiem, czego się tu bać z odmianą. Real jest za DinamEM Zagrzeb.
0
@Czerwo64 Powiedz Gerardowi, żeby logiczniej składał zdania, jak już wszyscy wypijemy razem!
0
W sensie jak, gwizdali na niego na trybunach, bo wyrzucił jakąś karteczkę do kosza? :P
5
@novy1899 Najlepsze, że to miałoby być „podjęcie na wyjeździe”. :)
1
Ale w jaki sposób z treści artykułu wynika, że oni się pojawią? Jest tylko napisane, że... dostali zaproszenie.
0
O, znów pluskwa w ścianie dała znać zaprzyjaźnionym sobie pismakom i mamy stenogram z szatni. Jak ktoś w ogóle może to traktować na serio, nigdy nie zrozumiem. :)
11
Aspas też, no jednak za bardzo odjechał z tym cyrkiem. Nawet jeśli sędziemu też wtedy odwaliło.
0
Redaktor Correas to też jest czasem niezły wróżbita, zresztą jak widać na załączonym przykładzie. :)
0
W ramach protestu przeciw odpowiedzialności zbiorowej dostaną nową karę w ramach odpowiedzialności zbiorowej. :)
1
@krol211 A to całkiem możliwe i powodów też możemy się domyślać. Zresztą chyba akurat 29 listopada kojarzy tak czy tak. ;)
0
@krol211 No nie za bardzo o tyle, że chcieli przecież robić jubileusz na Camp Nou. Data ta sama, ale że będzie to w Liceu, klub podał... w połowie października.
0
@Inmessionate10 „Nawet największy optymista nie zakładał, że będziemy grać w ten sposób w tym sezonie a co dopiero że będziemy lać wszystkich jak leci”.
Jak dla mnie to mimo wszystko nie wyklucza się z tym, co napisałem. Ale wierzę, że wiele z tego, co jest teraz, ekipa dociągnie. :)
0
@ziomal88 Z Portugalią do przerwy też było całkiem nieźle. Dajmy sobie jeszcze trochę czasu z poważniejszymi ocenami. ;)
4
Jeśli to jest prawda, ktoś w klubie dostał cegłą w głowę z wysoka. Regulamin Ligi Mistrzów jest jasny jak słońce – faza ligowa kończy się po rozegraniu przez wszystkich po osiem spotkań, a 24 kluby przechodzą do fazy pucharowej. Jeśli „knockout phase” nie jest dla kogoś w klubie fazą pucharową, to ja nie mam pytań.
6
Zawsze sobie próbuję wyobrazić, jak to szaleństwo wygląda. Nie mogą spać po nocach, mają napady głodu, wyrywają sobie włosy...?
1
Żeby to był problem „tylko” rehabilitacji, to pół biedy...
0
@Lokusekpl A co to byłoby za wielkie otwarcie z 60% pojemności? :P
4
„[...] ponieważ klub zawsze mówił, że kiedy dojdzie do przenosin, będą one ostateczne i drużyna nie będzie grać na dwóch różnych boiskach”.
To jest wciskanie kitu. Laporta i jego poplecznicy ileś razy mówili wcześniej o powrocie w listopadzie, później w grudniu i ani słowem jakoś nie wspominali wtedy o zasadach Ligi Mistrzów. Albo ich nie znali (nie wierzę), albo też wciskali kit.
Byle to zbudowali porządnie i tyle. Po co dorabiać teorie i zmyślać wymówki z czapy.
0
Uwielbiam, jak pismacy hiszpańscy „przypominają” sobie pewne mniej lub bardziej wiarygodne historie. Jakoś przerwy reprezentacyjne często sprzyjają takiemu „przypominaniu” sobie, co za przypadek. :P