0

@MaroBrd Jak nie grasz z zespołami z tego koszyka? Każdy ma po dwóch rywali z każdego koszyka.

0

@Hasszz Którego?

0

@JoeSatriani Nikt nie będzie grał w grupie z nikim. ;)

1

Usłyszymy nową piłkę? :)

0

@MaFCB Nie ma szans na PSG, Lille i Monaco naraz, bo nie można mieć więcej dwóch rywali z jednego kraju. ;)

0

@Tabi9 Przed poprawką dwa razy była Girona. :P

0

@preemo Ale to nie jest pełna prawda.

27

Geniusz w robieniu szumu i „contentu”, trzeba mu to przyznać. Co prawda skuteczność w tym okienku znikoma, ale machina finansowa ma się pewnie całkiem dobrze. ;)

0

@Kapitan9 Na zimowe okno to trzeba na razie planować rejestrację Olmo. :P

1

Bez komentarza. Milczenie klubu nie jest w tym przypadku złotem, jest bezradnością.

0

„Przypadek Holendra jest niezwykle interesujący”. :P

0

@NicoTuNicoTam No nie, z tym zagraniem ręką na czworakach trudno wybronić. Co innego, gdyby się potknął albo został przewrócony, bo przecież tej ręki by sobie nie odciął i podparcie się byłoby czymś naturalnym, ale on sobie wybrał taki sposób zasłaniania piłki. Zaryzykował i odbił tę piłkę ręką na własne życzenie.

2

„Niedługo” i „oczekuje się” to kolejne lampki ostrzegawcze w słowniku barcelonismo...

0

@slayer Bardziej pasowałoby mi tu w sumie określenie „świta Neymara”. Kiedyś jakiś pismak donosił bodaj o „świcie Faye”. :P

0

@ziomal88 Zarejestrowali go rzutem na taśmę już na trzeci mecz sezonu, klękajcie narody!

0

Dowiedzieliśmy się zatem, że LaLiga otrzymała trochę dokumentacji, ale jednak nie dostała i tylko porozmawiała, ale jest przekonana, a Laporta bardzo lubi Leão, którego przyjście jest całkiem możliwe, ale jednak niemal nie. :)

2

Co to jest „obóz Neymara”, że wydaje oświadczenia? To jakieś zrzeszenie, można się do niego zapisać? :)

0

@Ronad10 Od zawodnika też sytuacja finansowa klubu nie zależy. :)

0

A to Flick nie powinien zapytać raczej Deco? Ja wiem, że Zahavi jest agentem Flicka, ale przecież chyba nie ma jeszcze w kieszeni całego klubu...

7

„Wygraliście dwa mecze z dwoma ważnymi zespołami. Czy waszym celem jest wygranie ligi?”.

Chyba się mu pytania wyczerpały, bo tak durnego to dawno nie widziałem. :P

0

@Pawlak1992 Ale latem 2020 już też, tylko mniej. Pamiętam, jak męczyli o to Bartomeu przed dymisją.

0

@Ronad10 Wszyscy trzej byli już zarejestrowani w zeszłym sezonie, chyba o to chodzi.

0

@Pawlak1992 Panowie, tak po prawdzie obaj macie po części rację. Główna szopka z powrotem Neymara była rzeczywiście w 2019 (w tym wizyta Bartomeu w Paryżu), ale rok później też był grzany temat, bo Neymar nie chciał przedłużyć kontraktu z PSG (Mbappé zresztą też).

0

@JanneAhonen Wiem, tyle że łącznie meczów jest w piguły więcej, o ponad 50% w porównaniu z poprzednim formatem. No nic, zawsze coś.

1

@Messner Do tego okienka Olmo też spokojnie by się tam znalazł. Bernardo Silva, Kimmich...

0

To za wiele się nie dowiedzieliśmy. 17 meczów to jest mimo wszystko bardzo mało, po jednym na każdą kolejkę pierwszej fazy i finał podali, więc wychodzi tylko osiem spotkań na całą fazę pucharową przed finałem. Tak, wiem, że w zeszłym sezonie było zero, ale...

0

@Diablo82 A, to zgoda, jasne. Ja po prostu od razu poszedłem czytać oryginał, bo zdziwiłem się, że coś takiego walnęli, a już 3/10 mnie rozbawiło. Pewnie z tej perspektywy bardziej patrzyłem. ;)

Swoją drogą nie wiem, co by mu dali, gdyby jednak nie gwizdnął i po analizie, 1/10? :P

1

@Joopiter Nie, nawet jest w tekście, że wypożyczony. ;)
On po prostu poszedł na wypożyczenie z przejęciem całej pensji przez Gironę. I z klauzulą strachu...

0

Mimo wszystko to jest nie do wiary. Bez całego kontekstu osobliwie prowadzonych negocjacji z Nike to wygląda jak problemy Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie albo Kotwicy Kórnik. Na szczęście perspektywa „największego kontraktu w dziejach futbolu” coraz bliżej!

1

@AxelF No tak gdzieś za 15 lat. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?