Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaroBrd Jak nie grasz z zespołami z tego koszyka? Każdy ma po dwóch rywali z każdego koszyka.
0
@Hasszz Którego?
0
@JoeSatriani Nikt nie będzie grał w grupie z nikim. ;)
1
Usłyszymy nową piłkę? :)
0
@MaFCB Nie ma szans na PSG, Lille i Monaco naraz, bo nie można mieć więcej dwóch rywali z jednego kraju. ;)
0
@Tabi9 Przed poprawką dwa razy była Girona. :P
0
@preemo Ale to nie jest pełna prawda.
27
Geniusz w robieniu szumu i „contentu”, trzeba mu to przyznać. Co prawda skuteczność w tym okienku znikoma, ale machina finansowa ma się pewnie całkiem dobrze. ;)
0
@Kapitan9 Na zimowe okno to trzeba na razie planować rejestrację Olmo. :P
1
Bez komentarza. Milczenie klubu nie jest w tym przypadku złotem, jest bezradnością.
0
„Przypadek Holendra jest niezwykle interesujący”. :P
0
@NicoTuNicoTam No nie, z tym zagraniem ręką na czworakach trudno wybronić. Co innego, gdyby się potknął albo został przewrócony, bo przecież tej ręki by sobie nie odciął i podparcie się byłoby czymś naturalnym, ale on sobie wybrał taki sposób zasłaniania piłki. Zaryzykował i odbił tę piłkę ręką na własne życzenie.
2
„Niedługo” i „oczekuje się” to kolejne lampki ostrzegawcze w słowniku barcelonismo...
0
@slayer Bardziej pasowałoby mi tu w sumie określenie „świta Neymara”. Kiedyś jakiś pismak donosił bodaj o „świcie Faye”. :P
0
@ziomal88 Zarejestrowali go rzutem na taśmę już na trzeci mecz sezonu, klękajcie narody!
0
Dowiedzieliśmy się zatem, że LaLiga otrzymała trochę dokumentacji, ale jednak nie dostała i tylko porozmawiała, ale jest przekonana, a Laporta bardzo lubi Leão, którego przyjście jest całkiem możliwe, ale jednak niemal nie. :)
2
Co to jest „obóz Neymara”, że wydaje oświadczenia? To jakieś zrzeszenie, można się do niego zapisać? :)
0
@Ronad10 Od zawodnika też sytuacja finansowa klubu nie zależy. :)
0
A to Flick nie powinien zapytać raczej Deco? Ja wiem, że Zahavi jest agentem Flicka, ale przecież chyba nie ma jeszcze w kieszeni całego klubu...
7
„Wygraliście dwa mecze z dwoma ważnymi zespołami. Czy waszym celem jest wygranie ligi?”.
Chyba się mu pytania wyczerpały, bo tak durnego to dawno nie widziałem. :P
0
@Pawlak1992 Ale latem 2020 już też, tylko mniej. Pamiętam, jak męczyli o to Bartomeu przed dymisją.
0
@Ronad10 Wszyscy trzej byli już zarejestrowani w zeszłym sezonie, chyba o to chodzi.
0
@Pawlak1992 Panowie, tak po prawdzie obaj macie po części rację. Główna szopka z powrotem Neymara była rzeczywiście w 2019 (w tym wizyta Bartomeu w Paryżu), ale rok później też był grzany temat, bo Neymar nie chciał przedłużyć kontraktu z PSG (Mbappé zresztą też).
0
@JanneAhonen Wiem, tyle że łącznie meczów jest w piguły więcej, o ponad 50% w porównaniu z poprzednim formatem. No nic, zawsze coś.
1
@Messner Do tego okienka Olmo też spokojnie by się tam znalazł. Bernardo Silva, Kimmich...
0
To za wiele się nie dowiedzieliśmy. 17 meczów to jest mimo wszystko bardzo mało, po jednym na każdą kolejkę pierwszej fazy i finał podali, więc wychodzi tylko osiem spotkań na całą fazę pucharową przed finałem. Tak, wiem, że w zeszłym sezonie było zero, ale...
0
@Diablo82 A, to zgoda, jasne. Ja po prostu od razu poszedłem czytać oryginał, bo zdziwiłem się, że coś takiego walnęli, a już 3/10 mnie rozbawiło. Pewnie z tej perspektywy bardziej patrzyłem. ;)
Swoją drogą nie wiem, co by mu dali, gdyby jednak nie gwizdnął i po analizie, 1/10? :P
1
@Joopiter Nie, nawet jest w tekście, że wypożyczony. ;)
On po prostu poszedł na wypożyczenie z przejęciem całej pensji przez Gironę. I z klauzulą strachu...
0
Mimo wszystko to jest nie do wiary. Bez całego kontekstu osobliwie prowadzonych negocjacji z Nike to wygląda jak problemy Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie albo Kotwicy Kórnik. Na szczęście perspektywa „największego kontraktu w dziejach futbolu” coraz bliżej!
1
@AxelF No tak gdzieś za 15 lat. :)