3

Jeszcze tydzień temu nikt by w to nie uwierzył.

1

@Koriolan Jeśli to jednak (bardziej) decyzja Flicka, dlaczego zapada tak późno?

1

@bady48 W zasadzie teoretycznie Barça jest w prywatnych rękach, tylko tych rąk jest najwyraźniej zbyt wiele. Może mieć w zasadzie wywalone na socios i elo. Niby jest instrument wotum nieufności, ale ogólna bierność „otoczenia” i niejasna alternatywa nie dają większej nadziei.

1

Przynajmniej usłużne media nie rżną głupa, że „wielkim transferem” było sprowadzenie niejakiego Daniego Olmo.

0

@Diablo82 A do tego te barany z komitetu sędziowskiego RFEF nadal chyba życzą sobie doliczania po minucie za każdą bramkę (absurd zupełny). To już wychodzi pięć samo z siebie...

2

@maroon Wiesz, medialna machina propagandowa niezliczoną ilość razy pisała o wachlarzu ofert z Premier League, ale chyba mało kto traktował to poważnie. Gdzie tu hejt, luzu trochę. ;)

1

Zapomniałem, że oprócz ostatecznej ofensywy, kluczowego tygodnia, maksymalnego wysiłku i ostatniej prostej jest też w barcelońskim słowniku medialno-klubowym „pójście na całego”. :)

0

@kakawek I jeszcze Visca Catalunya. Ter Stegen nie powiedział przed Pucharem Gampera i niektórzy robili dymy. :P

0

@Tasde Przypuszczam, że mają w umowie klauzulę rozwiązania kontraktu z winy klubu w razie braku rejestracji, bo jak by nie patrzeć, to jest tak naprawdę uniemożliwienie takiemu piłkarzowi wykonywania obowiązków służbowych.

Sam rzekomy pozew Athleticu to już inna historia, też za bardzo nie widzę związku.

0

@Tasde Raczej jest obowiązek rejestracji zatrudnionego piłkarza według prawa krajowego i związkowego. Nie dam sobie ręki uciąć, ale byłbym mocno zdziwiony, gdyby było inaczej.

3

Przepraszam, ale jeśli niektórym przeszkadza i losowanie ręczne, i losowanie komputerowe, to jaki jeszcze mają pomysł na zrobienie tego? Serio pytam.

1

@PatrychoO E tam, wystarczy wyciągnąć zdjecie Gundogana z Erdoganem i już dymy gotowe. :P

0

@Ronad10 Przecież „Barça nie kupuje, Barça wychowuje”, więc może @Rupert_Haubica liczy na grę samych wychowanków. ;)

1

Szykuje się scenariusz transferu za zero euro i „oszczędzeniu na benzji”. Tej samej, którą przecież zaoferował mu – jakże przewidująco – sam towarzysz Laporta.

Najlepsze zarządzanie w historii futbolu!

0

@JohnnySilverhand A tego to my nie możemy być pewni.

0

@czescjohnny Tak po prawdzie Real powinien być w zasadzie na 9. miejscu. Wychodzi na to, że 10. miejsce w tabeli na stronie ligi dali mu tylko z powodu... kolejności alfabetycznej, a przecież ma dokładnie te same liczby co 9. Athletic. :)

0

@ShawnC Jak dla mnie akurat to całkiem ciekawe. Chociaż nie wiem, co miałoby to „wnieść”. Zasadniczo ciekawostki wnoszą niewiele albo wręcz nic...

0

@kacperFCB_ „Tylko dlatego”? To trochę brzmi, jakbyś chciał wejść do domu i masz pilota do bramy, ale później i tak nie otworzysz drzwi, bo nie dostałeś „tylko” klucza. ;)

0

@kacperFCB_ W jaki sposób o rejestrację miałby więc nie obawiać się Leao? Czym różniłyby się te dwa przypadki? :)

0

@slayer Już to, że na Olmo poszła kupa siana, a i tak nie jest to „głośny transfer”, mówi samo za siebie. Chociaż są i tacy, dla których Olmo jest tym zapowiadanym „transferem pokroju Williamsa”. Można się pogubić. :P

0

@MaFCB Potrzymaj Laporcie kanapeczki!

2

„Aspekt ekonomiczny jest oczywiście dużą komplikacją, ale Barça ma nadzieję, że...”. :)

Rubryka satyryczna otwarta z samego rana!

0

Rozpoczyna się decydująca faza kluczowego tygodnia ostatecznej walki Laporty i spółki z problemami, które sami stworzyli...

0

Przed rozpoczęciem licytacji radziłbym dokończyć rejestracje.

0

Żeby jeszcze – gdy to okaże się jednak prawdą – mieli jaja przyznać, że w tym roku na trybuny nikt nie wróci.

Chociaż tu i tak najważniejsze, żeby stadion zrobić porządnie, po prostu niepotrzebnie się tam Laporta kiedyś wygadał z powrotem na jubileusz...

0

@barteq Oni to mogą robić nawet za darmo, byle mieć dostęp do medialno-klubowego koryta. ;)

1

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cały „plan” transferowy Laporty i towarzyszy opierał się na sprzedaży Araujo, a w wyjściu na prostą z FFP miało pomóc szybkie (co tydzień „na dniach”) zawarcie nowej największej umowy w historii świata z wiadomo kim.

Jedno się posypało, drugiego nie ma, dowodów zapłacenia tych pieniędzy za Libero też nie widać, więc jest teraz grube szycie...

6

@Jacob94 Nie porównywałbym dodatkowych dni wolnych z wyjściem na kolację za pieniądze trenera.

18

W szczegóły zagłębiać się nie chcę, choćby dlatego, że nie znamy pewnych faktów, ale tak czy inaczej Laporta powinien całować Gundogana po stopach za to, że w ogóle raczył na Barcelonę rok temu spojrzeć.

Niestety wielu z tzw. otoczenia Barcelony żyje wizją klubu z lat Guardioli i nie może pojąć, że nie każdy i nie w każdych okolicznościach chce przyjść do Barçy, że to nie jest mokry sen każdego kopacza. A już tym bardziej jednego z filarów Manchesteru City.

Oczywiście od tego minął rok, ale nie zdziwiłbym się, gdyby i pół roku wystarczyło Gundoganowi do przekonania się, że znalazł się w toksycznym środowisku i może lepiej jednak opuścić je szybciej. Kto tam to wie, może kiedyś opowie o tym sam.

1

W jaki niby sposób ten tweet miałby wprost przeczyć temu, że Gundogan rozważa odejście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?