3

@adukla Na turnusie Funduszu Wczasów Pracowniczych. ;)

0

@beter2 Czasem zabierali na mecz nawet połamanych albo wykartkowanych (oczywiście poza protokołem). A Gundogan nikomu miejsca przecież by nie zabrał, skoro nawet teraz pojechało 22 zamiast 23, za to być może miałby dobry wpływ na szatnię.

Pozostaje mieć nadzieję, że nie ma tu drugiego dna i Flick nie dał się już na starcie wciągnąć w żadne brudne gierki.

1

Przynajmniej meczu przełożyć raczej się już nie da...

1

Serio czatują pod szpitalem, żeby pokazać eksluzywne materiały, jak wyjeżdża z niego ojciec Yamala? Co za czasy.

2

@MalanFCB Tak po prawdzie, to klub podawał, że ma być „przez całe lato”. ;)

0

@Coutinho007 Eminem to jednak inny rodzaj człowieka, bo „made in La Masia”. ;)

2

@dziku77 Socios z karnetami podniosą większy bunt dopiero wtedy, gdyby mieli grać za granicą więcej meczów i straciliby jeszcze więcej szans na opylenie swojego miejsca turystom, agencjom i konikom. Jeden mecz przeboleją. ;)

1

Dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu – nie musieliby martwić się w klubie tempem rejestracji, bo i tak by nie zagrał, a jednocześnie nie musieliby się martwić tym, że nie zagra, bo i tak nie będzie zarejestrowany. :)

0

@Litman To już chyba z czwarte okienko letnie z rzędu, gdzie oprócz cyrku transferowego oglądamy karuzelę z rejestracjami. :)

0

@Alo_Vi Żałosna? Dla wielu to wręcz za Williamsa promocja. Problem w tym, że akurat nie dla Barcelony....

0

@Lokusekpl Modelowy BartoLapciowy transfer z Brazylii. :)

0

@zadafcb Nie takie rzeczy wujek Tebas załatwi!

13

A, chwila, chwila. Czyli ktoś tu w sumie przemyca newsa, że jednak powrotu na Camp Nou nie byłoby nawet w grudniu.

No to czekamy na potwierdzenie, chociaż Laporta już pitolił, że „nie wie, czy w grudniu, czy w styczniu, ale w tym roku”. Styczeń w tym roku był już co prawda dawno, ale to w końcu Lapcio j jego nawijka. :P

1

@daniel32778 Nie mam złudzeń, że Laporta tego nie nakręca...

10

Niech się pukną w łeb. Choćby nawet rewanż miał być w Orlando czy innej Tampie.

0

@Rhaan Jakoś innym te fotki z rehabilitacji robią. Prawie wszystkim. To jednak trochę daje do myślenia, nawet jeśli te pogłoski o niezadowoleniu w klubie są wymysłem Miguela.

0

Faktem jest, że nawet media klubowe prawie go nie pokazują, a to jednak rzadkie przy takich kontuzjach.

0

@Lokusekpl Albo się dogadali wtedy zimą na transfer niby za frytki, a tak naprawdę są tam jeszcze jakieś dodatkowe ukryte koszty za przesunięcie płatności. :P

1

@Remi70 „Zdobycie bramki” z definicji oznacza zagranie zawodnika drużyny atakującej, a nie broniącej. Samobój ręką jak najbardziej liczy się jako gol.

0

@Gekon Jedno drugiego nie wyklucza. Można być w stanie poważnym, ale stabilnym jednocześnie, czyli nie pogarsza się, ale też na razie nie poprawia.

0

@Lokusekpl Wydaje mi się, że jednak zimą to był już transfer definitywny. LaLiga przy rejestracji nie podała, że to wypożyczenie. Ale przy obecnym najbardziej transparentnym zarządzie w historii nic mnie nie zdziwi.

1

@RoberDzik Jak dla mnie aż tak dużego nie dają, ale wiadomo, że to Hiszpania i tam każdy sędzia ma jeszcze wytyczne indywidualne. :)

1

Tak szczerze to nie mam pojęcia, co to za historie z zagraniem ręką „AS” tu przedstawia. IFAB nie wprowadził przed tym sezonem w obowiązujących powszechnie Przepisach Gry żadnych zmian co do oceny zagrania ręką.

https://kpzpn.pl/user/S%C4%98DZIOWIE%20PRZEPISY/ZMIANY202024.pdf

Nie mam pojęcia, co oni tu wykombinowali. Komitet Techniczny Sędziów RFEF nie ma w tej sprawie dosłownie nic do powiedzenia, nie mogą ani o przecinek zmienić ogólnoświatowych Przepisów Gry.

1

Valverde za dużo już sam przeżył cyrku medialno-transferowego w Barcelonie, żeby teraz dawać się w to wciągać. ;)

0

@BISHBASHBOSH To się pewnie okaże w sobotę. :P

0

@Krzyszt8f_xd Zarząd pobiera formalnie zero euro. ;)

0

@FanBarcYxD Haha, Eminem z La Masii. :P

0

Czy to już pismacy tak się nakręcili do reszty i uwierzyli we własną propagandę, czy naprawdę w klubie komuś się odkleiło?

To Barcelona jest tu „petentem”, a nie Williams. To przede wszystkim Barcelona jest zainteresowana jego usługami, a nie Nico ich „oferowaniem”. Dlaczego to on ma zapewniać, że zostaje w Athleticu, skoro taka opcja jest „domyślna”? Nie powiedział nigdy publicznie, że chce odejść, więc czemu miałby teraz to... odkręcać?

Wygląda mi to na nową kampanię propagandową Laporty i spółki, żeby chłopa zamęczyć i łaskawie wypiął się na Athletic. Aż się słabo robi, nawet jeśli to tym razem... „Marca”.

0

@Alo_Vi Pewnie nigdy nie dowiemy się, jaka była prawda. Narracja puszczana w świat była jednak przecież jednoznaczna – Messi wraca z urlopu podpisać nowy kontrakt i wszystko śmiga.

0

@EkspertzOrlikq Powiedz to tym, którzy żyją w świecie, gdzie dosłownie każdy piłkarz chce przejść do Barcelony, choćby do najbardziej zrujnowanej. A są tacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?