5

@pacior95 Obawiam się, że kiedyś sensu będzie w tym transferze szukać też skarbówka i prokuratura...

1

Cały czas największy śmiech w całej tej sytuacji wywołuje fakt, że gość miał pojawić się w Barcelonie dopiero kilka tygodni temu. :P

0

@slayer To chyba nawet do końca nie jest „miś na miarę naszych możliwości”. ;)

1

A jaką to „swoją siłę” chce „zademonstrować” Barcelona? Może ma siłę marki, ale w tym momencie w zasadzie nic więcej. Ani siły ekonomicznej, ani zdrowych podstaw zarządzania.

Co tam Laporta sobie poopowiada czy co tam jakiś przykładowy Jordi z barcelońskiej ulicy uważa, to swoją drogą. Widocznie tam potrzebują tych pokazów siły pisanych patykiem na wodzie.

2

@Kibic_83 A skąd. Teraz będą tygodnie poszukiwania przyczyn przez miejscowych pismaków. :)

1

Ciekawe, czy teraz Yamal ma złamane serce, czy może bardziej kręcili sobie tam bekę w Marbelli z tego cyrku medialnego. :P

0

Najkluczowszy dzień z najkluczowszych tygodni. Niczego nie można jednak... wykluczyć.

0

Jeśli w „Sporcie” rekord Duplantisa nie zmieścił się nawet na okładkę, to po prostu widocznie się już na tyle przyzwyczaili. :P

1

No to teraz przepraszamy i kłaniamy się wielkiemu Deco...

3

Ten „dowód” z jakiejś pomeczowej pogawędki to typowy poziom współczesnego dziennikarstwa. :)

0

@Guess Przecież kolega @Litman napisał, że to Lipsk chce zatrzymać Simonsa i potrzebuje kasy i potrzebuje opchnąć Olmo, żeby zejść z pensji. :P

0

Ciekawe, kiedy – i czy w ogóle – poznamy pełną prawdę o tych wydarzeniach. Nie mogę do dziś uwierzyć, że to naprawdę przebiegło w tak groteskowy sposób, jak historia z taniej latynoskiej telenoweli.

0

@aldewir 36. miesięcznica. ;)

0

Panie Romero, pan akurat jesteś ostatni od donoszenia, kiedy Williams wrócił z wakacji i co w ogóle zamierza. Hochsztaplerkę i wróżbiarstwo w tym okienku prezentujesz pan.

8

Jeśli to jest prawda, to kogoś chyba jednak któryś z tych piorunów w New Jersey trafił w łeb.

Nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów, których mógłbym tu jeszcze użyć. No po prostu wyj*** na kibiców w Hiszpanii na całego.

A jeśli to jest prawda, że to sam klub wychodzi z inicjatywą, no to Tebas uśmiecha się od ucha do ucha.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale on serio kiedyś tak powiedział, że to nie jest warte swojej ceny, bo „zbyt rzadko są takie sytuacje” czy coś tam. ;)

0

@FcPortoFan1999 Gdy Tebas uzna, że jedną z czołowych lig świata na nią już stać. :P

10

100% poparcia dla ukrócenia cyrku z rojem pszczół wokół sędziów. Jedna z największych patologii współczesnej piłki.

A samym sędziom hiszpańskim życzę „weszliśmy na wysoki poziom” konsekwencji, decyzyjności i charyzmy, bo z wszystkim tym mają spory problem. Którego zresztą chyba nie widzą.

0

Życzę zarządowi FC Barcelony, żeby tak bardzo miał na radarze doprowadzenie FFP do wiadomej zasady, jak bardzo na radarze ma ponad 40 potencjalnych transferów do klubu miejscowa prasa.

A może nawet nie na radarze, tylko faktycznie, bo „na radarze” to Barcelona ma zasadę 1:1 od miesięcy, niby namierzoną, ale to na tyle...

W tym momencie takie ploteczki to sobie można traktować bardziej jako rubrykę satyryczną, bliżej Barçy zamiast N'Golo Kanté jest raczej... José Kanté.

0

@Gaucho Xavi czasem nawet napomykał o błędach drużyny, a nawet (skrajnie rzadko) o swoich, ale ginęło to w zalewie szeregu dalszych przyczyn zewnętrznych...

38

Jeszcze się liga nie zaczęła, a Flick już widzi problemy w samej drużynie i grze, a nie gdziekolwiek na zewnątrz. Oj, ciężką przeprawę będzie miało z nim „otoczenie” Barcelony. :)

1

@Freakly W Barcelonie? To chyba za 50 lat.

0

@Ronad10 To pośmiejmy się razem. :)

Cóż, kiedyś praktycznie nikt nie słyszał albo wszyscy mieli wyrąbane na jakieś technikalia typu rejestracja piłkarzy...

4

@BORO_12 Nie, chodzi mi o na licencję klubu, tak jak choćby każdy klub Ekstraklapy musi dostać licencję na każdy nowy sezon. Ale to oczywiście nie na serio. :P

0

@Ronad10 Licencję na grę w przyszłym sezonie Primera División. :)

1

A wystąpili już o licencję na grę w przyszłym sezonie Primera División?

1

@Patolodzi Pionek jest mu akurat całkiem przydatny. Problem w tym, że w swoim arsenale figur na szachownicy Laporta ma niemal same pionki...

0

@TadeuszK Przyszły prezydent Piqué lubi to!

2

@Kazragore Powiedz to tym miejscowym w Katalonii, zarządowi i „otoczeniu”. Zaraz jeszcze wytłumaczą brak jednego i drugiego „socjologicznym madridismem”, generałem Franco i czym tam jeszcze. :P

0

@BORO_12 Czy była naprawdę, to w sumie Duch Święty tylko jeszcze chyba wie, w każdym razie i tak Martínez wygląda na człowieka wielkiej wiary. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?