Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@pacior95 Obawiam się, że kiedyś sensu będzie w tym transferze szukać też skarbówka i prokuratura...
1
Cały czas największy śmiech w całej tej sytuacji wywołuje fakt, że gość miał pojawić się w Barcelonie dopiero kilka tygodni temu. :P
0
@slayer To chyba nawet do końca nie jest „miś na miarę naszych możliwości”. ;)
1
A jaką to „swoją siłę” chce „zademonstrować” Barcelona? Może ma siłę marki, ale w tym momencie w zasadzie nic więcej. Ani siły ekonomicznej, ani zdrowych podstaw zarządzania.
Co tam Laporta sobie poopowiada czy co tam jakiś przykładowy Jordi z barcelońskiej ulicy uważa, to swoją drogą. Widocznie tam potrzebują tych pokazów siły pisanych patykiem na wodzie.
2
@Kibic_83 A skąd. Teraz będą tygodnie poszukiwania przyczyn przez miejscowych pismaków. :)
1
Ciekawe, czy teraz Yamal ma złamane serce, czy może bardziej kręcili sobie tam bekę w Marbelli z tego cyrku medialnego. :P
0
Najkluczowszy dzień z najkluczowszych tygodni. Niczego nie można jednak... wykluczyć.
0
Jeśli w „Sporcie” rekord Duplantisa nie zmieścił się nawet na okładkę, to po prostu widocznie się już na tyle przyzwyczaili. :P
1
No to teraz przepraszamy i kłaniamy się wielkiemu Deco...
3
Ten „dowód” z jakiejś pomeczowej pogawędki to typowy poziom współczesnego dziennikarstwa. :)
0
@Guess Przecież kolega @Litman napisał, że to Lipsk chce zatrzymać Simonsa i potrzebuje kasy i potrzebuje opchnąć Olmo, żeby zejść z pensji. :P
0
Ciekawe, kiedy – i czy w ogóle – poznamy pełną prawdę o tych wydarzeniach. Nie mogę do dziś uwierzyć, że to naprawdę przebiegło w tak groteskowy sposób, jak historia z taniej latynoskiej telenoweli.
0
@aldewir 36. miesięcznica. ;)
0
Panie Romero, pan akurat jesteś ostatni od donoszenia, kiedy Williams wrócił z wakacji i co w ogóle zamierza. Hochsztaplerkę i wróżbiarstwo w tym okienku prezentujesz pan.
8
Jeśli to jest prawda, to kogoś chyba jednak któryś z tych piorunów w New Jersey trafił w łeb.
Nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów, których mógłbym tu jeszcze użyć. No po prostu wyj*** na kibiców w Hiszpanii na całego.
A jeśli to jest prawda, że to sam klub wychodzi z inicjatywą, no to Tebas uśmiecha się od ucha do ucha.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale on serio kiedyś tak powiedział, że to nie jest warte swojej ceny, bo „zbyt rzadko są takie sytuacje” czy coś tam. ;)
0
@FcPortoFan1999 Gdy Tebas uzna, że jedną z czołowych lig świata na nią już stać. :P
10
100% poparcia dla ukrócenia cyrku z rojem pszczół wokół sędziów. Jedna z największych patologii współczesnej piłki.
A samym sędziom hiszpańskim życzę „weszliśmy na wysoki poziom” konsekwencji, decyzyjności i charyzmy, bo z wszystkim tym mają spory problem. Którego zresztą chyba nie widzą.
0
Życzę zarządowi FC Barcelony, żeby tak bardzo miał na radarze doprowadzenie FFP do wiadomej zasady, jak bardzo na radarze ma ponad 40 potencjalnych transferów do klubu miejscowa prasa.
A może nawet nie na radarze, tylko faktycznie, bo „na radarze” to Barcelona ma zasadę 1:1 od miesięcy, niby namierzoną, ale to na tyle...
W tym momencie takie ploteczki to sobie można traktować bardziej jako rubrykę satyryczną, bliżej Barçy zamiast N'Golo Kanté jest raczej... José Kanté.
0
@Gaucho Xavi czasem nawet napomykał o błędach drużyny, a nawet (skrajnie rzadko) o swoich, ale ginęło to w zalewie szeregu dalszych przyczyn zewnętrznych...
38
Jeszcze się liga nie zaczęła, a Flick już widzi problemy w samej drużynie i grze, a nie gdziekolwiek na zewnątrz. Oj, ciężką przeprawę będzie miało z nim „otoczenie” Barcelony. :)
1
@Freakly W Barcelonie? To chyba za 50 lat.
0
@Ronad10 To pośmiejmy się razem. :)
Cóż, kiedyś praktycznie nikt nie słyszał albo wszyscy mieli wyrąbane na jakieś technikalia typu rejestracja piłkarzy...
4
@BORO_12 Nie, chodzi mi o na licencję klubu, tak jak choćby każdy klub Ekstraklapy musi dostać licencję na każdy nowy sezon. Ale to oczywiście nie na serio. :P
0
@Ronad10 Licencję na grę w przyszłym sezonie Primera División. :)
1
A wystąpili już o licencję na grę w przyszłym sezonie Primera División?
1
@Patolodzi Pionek jest mu akurat całkiem przydatny. Problem w tym, że w swoim arsenale figur na szachownicy Laporta ma niemal same pionki...
0
@TadeuszK Przyszły prezydent Piqué lubi to!
2
@Kazragore Powiedz to tym miejscowym w Katalonii, zarządowi i „otoczeniu”. Zaraz jeszcze wytłumaczą brak jednego i drugiego „socjologicznym madridismem”, generałem Franco i czym tam jeszcze. :P
0
@BORO_12 Czy była naprawdę, to w sumie Duch Święty tylko jeszcze chyba wie, w każdym razie i tak Martínez wygląda na człowieka wielkiej wiary. :)