0

@Boss227 Niedługo się okaże, że jakiś tam piłkarz X z ligi hiszpańskiej, włoskiej czy angielskiej od dziecka marzył o grze w jakimś Al-Kebabie czy innymi Al-Falafelu w lidze saudyjskiej...

7

Pismacy katalońscy każdego dnia bez problemu podnoszą i przeskakują poprzeczkę absurdu i komedii.

Red. Masnou i jego koledzy ze „Sportu” trafili doskonale z olimpijską formą!

0

@Xonar Aleście się panowie nakręcili. Piszę, że gazety tak twierdzą, a nie ja. Luzu trochę, zwłaszcza że żaden z nas nie wie tak naprawdę, kto rzeczywiście dostał ofertę, a które historie to wymysły prasy. ;)

6

@voronkoZZZ Nie ma czego zmieniać. To trafnie oddaje poziom bajkopisarstwa tych pseudodziennikarzy. ;)

2

Wyjątkowo biedny odcinek serii, ale nie trzeba było tym razem aż tak wypełniać gazet tego typu historyjkami, bo trochę miejsca zajęły igrzyska.

0

@Hindus Co do Buffona to jest akurat przekonany, sam nawet o tym mówił. Pierwsze okienko po powrocie Laporty, wrócił do Parmy wtedy. Temat Adeyemiego był jakoś 2021–2022.

0

Najważniejsze, że był w szerokiej kadrze na EURO. Przedziwne pomysły miewa pan de la Fuente...

0

@Ronad10 Popraw tego botanika, póki jeszcze możesz. :P

0

@Hindus Kimmich, Buffon, Adeyemi, tacy mi przychodzą do głowy. Co jakiś czas słychać też o juniorach, którzy jednak wybierają inne kluby (niedawno był jakiś z Belgii), większego „riserczu” nie chce mi się robić, przyznaję.

Ale „rzadko się zdarza” to już trochę dla mnie trąci „jak ktoś w ogóle mógłby nie chcieć przyjść do Barcelony?!”. No są tacy, co nie chcą, po prostu. Z przeróżnych przyczyn.

0

@Hindus No rzekome oferty mniej lub bardziej zmyślone przez pismaków. A faktycznych to w ogóle przecież mało komu Barcelona składa, bo za co? I czemu akurat z trzech lat, a nie z dwóch tygodni? Albo z pięciu miesięcy?

0

@Terroriser Jak dla mnie ogromna większość to beka, czasem bardziej z klubu, czasem bardziej z pismaków. ;)

1

@Hindus Ale to naprawdę na serio? :)

2

@Hindus Z gazet dowiesz się, że zdecydowana większość kopaczy odrzuca ofertę Barcelony. A to, że większość tych ofert jest też pewnie zmyślona, to swoją drogą...

4

Co wydarzy się najwcześniej:
• konferencja Verrattiego,
• przedłużenie umowy z Nike,
• start sprzedaży prawdziwych koszulek meczowych na nowy sezon,
• wielki powrót Wielkiego Sergiego jako transferu lata Barcelony,
• Araujo pójdzie w ślady Suáreza i ugryzie kogoś na murawie i będzie opowiadał, że ma swoje wartości,
• z pełną mocą wystartuje ostateczny początek ostatecznej ofensywy Barçy po Williamsa, który podejmie decyzję, jaką na kartce ma wydrukowaną już Gerard Romero, wznoszący modły na Twitchu.

Pismacy mają jeszcze o czym donosić!

0

@Terroriser Beka nie jest synonimem malkontenctwa. :P

0

@Comentateiro Patyry nie zwolnili, ale nie przedłużyli z nim umowy. A że od razu znalazł sobie pracę w Republice, to inna sprawa. Przynajmniej nikt nie powie, że „poza publiczną nikt go nie zatrudni i wolny rynek go zje”, jak mówiło wielu choćby po odejściu Kaczkowskiego czy młodszego Kydryńskiego itp. z Trójki.

A co do Babiarza – pewnie jednak chodzi o to, co dodał na koniec. Powiedział, że to „niestety” wizja komunizmu. Widocznie to kogoś bardziej zabolało, że niestety.

Różne rzeczy można mówić np. o politycznych naciskach w TVP w takich latach 90. Były różne tendencje, ale był też w tym samym czasie Cejrowski z wiadomego nurtu jazdą bez trzymanki (programy podróżnicze to akurat nie były), Owsiak z „Róbta, co chceta” (chyba zresztą był też... gościem Cejrowskiego, jeśli dobrze pamiętam), różne stare komuchy i jakoś to się kręciło...

2

„Katalończykom ciężko będzie o kilka gotówkowych transferów, a piłkarze z obecnej kadry nie palą się do odejścia”.

Przecież to jest w zasadzie podsumowanie tego okienka. To samo można było zresztą napisać i przed nim, nie mając właściwie żadnej „insajderskiej” wiedzy, jaką ponoć mają ci lub inni pismacy.

A co się naprodukują i natrzaskają kasiory przy tym sprzedawaniu marzeń, to inna sprawa. :)

2

Świetnie. Xavi też na pewno czuje się częścią Barçy, a kontraktu już z nią nie ma. Tak bywa.

0

@waletpl No to przecież piszę, że on akurat nie był ziomeczkiem. Wyjątek od reguły. ;)

0

@Fake69 Alemany przeszłości barcelońskiej nie miał. Nie był też ziomeczkiem. I być może dlatego jego też już nie ma.

3

„Wraz z piłkarzami do USA poleci spora delegacja klubu na czele z prezesem Joanem Laportą i członkami jego zarządu”.

Zapomnieli wspomnieć o Byłym Szwagrze. Nie wierzę, że pana Echevarrii tam zabraknie, to mogłoby zachwiać jego wielką przyjaźnią z Prezydentem i zdrowymi relacjami w samym klubie...

5

Żeby kogoś kupić, trzeba kogoś sprzedać.

Tyle wystarczy, a tak się rozpisują czasem. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Najważniejsze w tym momencie, że klub utrzymuje optymizm, bo w tym nie ma sobie równych chyba w całym świecie. :)

0

@bady48 Które to sytuacje wyolbrzymiła prasa?

1

@WiernyKibic111 Gdyby za takiego asa jakieś konkretne oferty były i posuwało się to dalej niż do „zapytań”, to już byśmy dawno tym wiedzieli, zapewniam. Choćby i po to, żeby naciskać na Barcelonę.

Nie wiadomo zresztą, żeby ktoś łasił się na niego przed wygaśnięciem kontraktu. A jeśli jednak się łasił, to nic z tego nie wyszło. Wnioski każdy niech wyciągnie sam, ale są dość oczywiste.

0

@MateuszDoniec To przepraszam, zmyliło mnie, że „dotarli do tego dziennikarze”, bo brzmi, jakby doszli do czegoś niejawnego.

0

Nadal wszystko wycieka z klubu i przyjścia Flicka nic tu nie zmieniło.

2

To teraz tzw. „kibice” Urugwaju będą oburzeni, że tym razem wspomniał tylko o Barcelonie. :P

0

@FCBCzarnuH Nie widzę problemu z „kapitanem na jeden sezon”. Jak dla mnie nawet to lepsze niż pewien kapitan w poprzednim sezonie, podnoszący się z ławki raz na ruski rok albo oglądający mecz trybun czy sprzed telewizora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?